Top 10 Samsung Galaxy S23 Ultra 360 Grad Hülle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZINFANDEL

#ad

Modrý měkký okraj a s tvrdou zadní stranou, ZINFANDEL Magnetické pro Galaxy S23 Ultra pouzdro pro MagSafe, vojenská ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro odolné proti poškrábání pro Samsung Galaxy

#ad
ZINFANDEL #ad - Vysoce kvalitní materiál – vyrobeno z vysoce kvalitního matovaného hřbetu a měkkého silikonového rámu. Vysoce efektivně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra 5G před poškrábáním. Kompatibilita & profesionální podpora – kompatibilní pouze se samsung galaxy S23 Ultra.

Na dotek je tak hladký, úžasný komfort. Na tento produkt se slibuje doživotní záruka. Super magnetická přitažlivost – s integrovanými 38 magnety, rotace o 360 stupňů, magnetické rychlé nabíjení. Zůstává čistý s inteligentní nanooleofobní vrstvou, skvrnám od vody, která zabraňuje otiskům prstů, oleji a prachu. Kompatibilní s příslušenstvím magsafe – toto štíhlé pouzdro galaxy mag-ssafe podporuje veškeré příslušenství Mag-Safe, poskytuje automatickou adsorpci a plynulé seřízení pro co nejrychlejší a stabilní nabíjení.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím centra zpráv Amazon. 10krát silnější magnetická adsorpční síla bez rušení signálu, které jsou perfektně sladěny s Galaxy s nabíječkou Mag-Safe, pokaždé. Speciální doplněk 1, 5mm rámečků na kameru a 1, 2mm rámečky na obrazovce. Kompletní ochrana fotoaparátu – není nutné kupovat další ochrannou fólii na kameru. Obrazovka a porézní kamera jsou nejvíce náchylné k poškrábání.
ZnačkaZINFANDEL #ad
VýrobceZINFANDEL #ad
Číslo díluZINFANDEL
ModelkaZINFANDEL

2. ZINFANDEL

#ad

černé měkký okraj a s tvrdou zadní stranou, ZINFANDEL Magnetické pro Galaxy S23 Ultra pouzdro pro MagSafe, vojenská ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro odolné proti poškrábání pro Samsung Galaxy

#ad
ZINFANDEL #ad - Kompletní ochrana fotoaparátu – není nutné kupovat další ochrannou fólii na kameru. 10krát silnější magnetická adsorpční síla bez rušení signálu, pokaždé. Vysoce efektivně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra 5G před poškrábáním.

Kompatibilita & profesionální podpora – kompatibilní pouze se samsung galaxy S23 Ultra. Kompatibilní s příslušenstvím magsafe – toto štíhlé pouzdro galaxy mag-ssafe podporuje veškeré příslušenství Mag-Safe, poskytuje automatickou adsorpci a plynulé seřízení pro co nejrychlejší a stabilní nabíjení. Vysoce kvalitní materiál – vyrobeno z vysoce kvalitního matovaného hřbetu a měkkého silikonového rámu. Speciální doplněk 1, 5mm rámečků na kameru a 1, 2mm rámečky na obrazovce. Zůstává čistý s inteligentní nanooleofobní vrstvou, která zabraňuje otiskům prstů, oleji a prachu.

Na tento produkt se slibuje doživotní záruka. Obrazovka a porézní kamera jsou nejvíce náchylné k poškrábání. Na dotek je tak hladký, skvrnám od vody, úžasný komfort. Super magnetická přitažlivost – s integrovanými 38 magnety, které jsou perfektně sladěny s Galaxy s nabíječkou Mag-Safe, rotace o 360 stupňů, magnetické rychlé nabíjení. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím centra zpráv Amazon.
ZnačkaZINFANDEL #ad
VýrobceZINFANDEL #ad
Číslo díluZINFANDEL
ModelkaZINFANDEL

3. ZINFANDEL

#ad

Zelený měkký okraj a s tvrdou zadní stranou, ZINFANDEL Magnetické pro Galaxy S23 Ultra pouzdro pro MagSafe, vojenská ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro odolné proti poškrábání pro Samsung Galaxy

#ad
ZINFANDEL #ad - Na tento produkt se slibuje doživotní záruka. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím centra zpráv Amazon. Super magnetická přitažlivost – s integrovanými 38 magnety, které jsou perfektně sladěny s Galaxy s nabíječkou Mag-Safe, rotace o 360 stupňů, magnetické rychlé nabíjení.

Kompatibilita & profesionální podpora – kompatibilní pouze se samsung galaxy S23 Ultra. Vysoce efektivně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra 5G před poškrábáním. Kompatibilní s příslušenstvím magsafe – toto štíhlé pouzdro galaxy mag-ssafe podporuje veškeré příslušenství Mag-Safe, poskytuje automatickou adsorpci a plynulé seřízení pro co nejrychlejší a stabilní nabíjení. Speciální doplněk 1, 5mm rámečků na kameru a 1, 2mm rámečky na obrazovce.

Kompletní ochrana fotoaparátu – není nutné kupovat další ochrannou fólii na kameru. 10krát silnější magnetická adsorpční síla bez rušení signálu, pokaždé. Zůstává čistý s inteligentní nanooleofobní vrstvou, oleji a prachu. Na dotek je tak hladký, skvrnám od vody, která zabraňuje otiskům prstů, úžasný komfort. Vysoce kvalitní materiál – vyrobeno z vysoce kvalitního matovaného hřbetu a měkkého silikonového rámu.
ZnačkaZINFANDEL #ad
VýrobceZINFANDEL #ad
Číslo díluZINFANDEL
ModelkaZINFANDEL

4. ZINFANDEL

#ad

Vojenská ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro odolné proti poškrábání pro Samsung, fialový měkký okraj a s tvrdou zadní stranou, ZINFANDEL Magnetické pro Galaxy S23 Ultra pouzdro pro MagSafe

#ad
ZINFANDEL #ad - Vysoce kvalitní materiál – vyrobeno z vysoce kvalitního matovaného hřbetu a měkkého silikonového rámu. Kompletní ochrana fotoaparátu – není nutné kupovat další ochrannou fólii na kameru. Zůstává čistý s inteligentní nanooleofobní vrstvou, oleji a prachu. Na tento produkt se slibuje doživotní záruka.

10krát silnější magnetická adsorpční síla bez rušení signálu, pokaždé. Na dotek je tak hladký, skvrnám od vody, která zabraňuje otiskům prstů, úžasný komfort. Kompatibilní s příslušenstvím magsafe – toto štíhlé pouzdro galaxy mag-ssafe podporuje veškeré příslušenství Mag-Safe, poskytuje automatickou adsorpci a plynulé seřízení pro co nejrychlejší a stabilní nabíjení. Speciální doplněk 1, 5mm rámečků na kameru a 1, 2mm rámečky na obrazovce. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím centra zpráv Amazon.

Super magnetická přitažlivost – s integrovanými 38 magnety, které jsou perfektně sladěny s galaxy s nabíječkou Mag-Safe, rotace o 360 stupňů, magnetické rychlé nabíjení. Kompatibilita & profesionální podpora – kompatibilní pouze se samsung galaxy S23 Ultra. Obrazovka a porézní kamera jsou nejvíce náchylné k poškrábání. Vysoce efektivně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra 5G před poškrábáním.
ZnačkaZINFANDEL #ad
VýrobceZINFANDEL #ad
Číslo díluZINFANDEL
ModelkaZINFANDEL

5. Facai

#ad

Antižlutý průhledný tenký kryt, Facai Crystal Clear Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra pouzdro 5G, odolný proti nárazu a poškrábání, průhledný měkký TPU silikon, neklouzavý ochranný kryt

#ad
Facai #ad - Kromě toho se snadno instaluje a odstraňuje, nedeformuje se ani nezlomí. Perfektní design: ochranné pouzdro pro s23 ultra 5g je vyrobeno na míru podle originálního přístroje, aniž by bylo možné pouzdro sejmout, jednodílné. Prodloužení životnosti mobilních telefonů! Lehký a tenký: ultra slim a lehký design nepropůjčují vašemu telefonu žádnou dodatečnou hmotnost a objem, jak ho hněte, bez ohledu na to, nabízí lepší držení, lze jej bez problémů držet v ruce po delší dobu bez únavy.

Přesné výřezy zajišťují neomezený přístup ke kameře, reproduktoru, tlačítkům a dalším přípojkám. Perfektně sedí, vyrobeno 100% podle originálního stroje, efektivně zabraňuje pronikání prachu a nečistot a udržuje životnost telefonu. Před nákupem prosím potvrďte model telefonu. Vynikající ochrana: toto pouzdro na mobil pro samsung galaxy s23 ultra 5g je vyrobeno z vysoce kvalitní, 99 % nárazu při spadnutí. Placky mají také perfektní tlakový bod, snadno se ovládá.

Na míru pro s23 ultra: toto průhledné pouzdro kompatibilní pouze se samsung galaxy s23 ultra 5g, což zdůrazňuje původní linie a originální design vašeho telefonu. 0, s jedinečným designem odolným proti nárazu ve všech čtyřech rozích, který dokáže efektivně absorbovat a rozptýlit 99, je certifikovaným testem pádu, protiskluzové měkké TPU gumy, 80 mm zvýšený rám slouží k ochraně fotoaparátu a obrazovky před poškozením. Třpytivé jako krystal: facai pouzdro pro samsung galaxy s23 ultra 5g je vyrobeno z 99, 99% vysoce propustného molekulárního materiálu, krásně ukazuje vaši původní barvu a osobnost.
ZnačkaFacai #ad
VýrobceFacai #ad

6. HORTUNE

#ad

Schlanke Passform für S23 Ultra 6,8 Zoll 2023, HORTUNE Schutzhülle für Samsung Galaxy S23 Ultra mit Schiebe-Kamera-Abdeckung, stilvoll, stoßfest, Fallschutz in Militärqualität Marmor-Handyhülle

#ad
HORTUNE #ad - Fallschutz in militärqualität hergestellt aus hochwertigem, hartem pc mit robuster Rückseite und stoßdämpfendem Stoßfängerrahmen, bietet die Hülle hervorragenden Stoß- und Fallschutz, Kratzern, um ihr samsung galaxy s23 Ultra vor versehentlichen Stürzen, Stößen zu schützen. Wir werden ihre fragen beantworten und spezifische Lösungen innerhalb von 24 Stunden bieten.

Kameralinsen-schutzdesign: der stabile schiebe-kamera-objektivdeckel und der erhöhte rand um die Kamera schützen Ihre Handykameras vor Kratzern und Stößen. Die sicherungsschnalle auf beiden seiten macht die Schiebeabdeckung fester und lässt sich leicht öffnen und schließen, um sicherzustellen, dass die Kameraschutzabdeckung während des Gebrauchs nicht verrutscht oder sich löst. Perfekt kompatibel und lebenslange garantie: die hortune slide-kamera-schutzhülle wurde nur für das hortune s23 ultra hülle 17, 3 cm 6, 8 zoll, 2023 veröffentlicht.

Hergestellt mit einer einzigartigen Drucktechnik, diese Muster färben nicht ab, verblassen oder verschmieren. Präzise aussparungen sorgen für einfachen Zugriff auf alle Tasten/Kameras und Anschlüsse mit großartiger Haptik und sind einfach zu halten. Schickes und lichtbeständiges marmormusterdiese Hülle mit eleganten und modischen Marmormustern ist dauerhaft fingerabdrucksicher und kratzfest. Wenn sie probleme haben, kontaktieren Sie uns bitte über das Amazon-Nachrichtenzentrum. Bitte überprüfen Sie Ihr Telefonmodell vor dem Kauf.
ZnačkaHORTUNE #ad
VýrobceHORTUNE #ad
Číslo díluHOR-S23USC-YINGGUANG
ModelkaHOR-S23USC-YINGGUANG

7. HORTUNE

#ad

Stilvoll, schlanke Passform für S23 Ultra 6,8 Zoll 2023, HORTUNE Schutzhülle für Samsung Galaxy S23 Ultra mit Schiebe-Kamera-Abdeckung, stoßfest, Fallschutz in Militärqualität Marmor-Handyhülle

#ad
HORTUNE #ad - Perfekt kompatibel und lebenslange garantie: die hortune slide-kamera-schutzhülle wurde nur für das hortune s23 ultra hülle 17, 2023 veröffentlicht. Hergestellt mit einer einzigartigen Drucktechnik, diese Muster färben nicht ab, verblassen oder verschmieren. Fallschutz in militärqualität hergestellt aus hochwertigem, hartem pc mit robuster Rückseite und stoßdämpfendem Stoßfängerrahmen, bietet die Hülle hervorragenden Stoß- und Fallschutz, Kratzern, um ihr samsung galaxy s23 Ultra vor versehentlichen Stürzen, Stößen zu schützen.

Schickes und lichtbeständiges marmormusterdiese Hülle mit eleganten und modischen Marmormustern ist dauerhaft fingerabdrucksicher und kratzfest. Die sicherungsschnalle auf beiden seiten macht die Schiebeabdeckung fester und lässt sich leicht öffnen und schließen, um sicherzustellen, dass die Kameraschutzabdeckung während des Gebrauchs nicht verrutscht oder sich löst.

Kameralinsen-schutzdesign: der stabile schiebe-kamera-objektivdeckel und der erhöhte rand um die Kamera schützen Ihre Handykameras vor Kratzern und Stößen. Es unterstützt effektiv kabelloses Laden. Wir werden ihre fragen beantworten und spezifische Lösungen innerhalb von 24 Stunden bieten. Bitte überprüfen Sie Ihr Telefonmodell vor dem Kauf. Leicht und tragbar: die schlanke handyhülle bietet ihnen mehr Tragbarkeit und einen festeren Halt, ohne aufzutragen.
ZnačkaHORTUNE #ad
VýrobceHORTUNE #ad
Číslo díluHOR-S23USC-TAOZHISHA

8. MINSCOSE

#ad

MINSCOSE Kompatibel mit Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Hülle, niedlicher Bling-Glitzer, für Galaxy S20 Ultra 17,5 cm, dünn, glitzernde Abdeckung für Damen und Mädchen, dünn, Minzgrün, stoßfest, TPU

#ad
MINSCOSE #ad - Es ist wirklich ein Blickfang, wenn es in der Sonne scheint. Kompatible modellenur kompatibel mit samsung galaxy s20 ultra 6, 9 Zoll Hülle. Alle tasten und Ladeanschluss sind leicht zugänglich. Einzigartige geschenkidee: einfach, jungen, aber luxuriös, Kinder, Herren, perfekt für Frauen, Mädchen, teenager, freunde, mehrere Farben zur Auswahl, Damen, Jugendliche als Geschenk.

Lieferumfang: 1 x schutzhülle für Samsung Galaxy S20 Ultra ohne Displayschutzfolie. Nicht für andere Handy-Modelle geeignet. Präzise aussparungen für alle Anschlüsse, Kamera und Lautsprecher. Hochwertiges material: hergestellt aus hochwertigem und langlebigem TPU-Material, rutschfest, kratzfest, langlebig, bietet einen komfortablen Griff, Anti-Fingerabdruck.

Funkelndes glitzer-designdie samsung galaxy s20 ultra glitzerhülle ist mit funkelnden Kristallen entworfen, die einen glänzenden, attraktiven und stilvollen Look schaffen. Der glitzer wird nie verblassen oder abblättern und bleibt immer bling. Schlank und perfekte passform die hülle ist schlank, leicht, tasten, nicht sperrig.
ZnačkaMINSCOSE #ad
VýrobceMINSCOSE #ad

9. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, černé

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Ité na míru pro všechny přípojky. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.53
Délka6.66
Hmotnost0.13
Šířka3.3
Číslo díluACS02116
ModelkaACS05623

10. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S22 Ultra, černé

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zabránění otiskům prstů. Spider web na vnitřní straně pro absorbování nárazů. Na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj displeje a kamery.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.47
Délka6.68
Hmotnost0.07
Šířka3.2
Číslo díluACS03915
ModelkaACS03915