Top 10 Lavendelkissen Zum Schlafen – Vonné sáčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GLOBALDREAM

#ad

Stahovací šňůrka, fialová, GLOBALDREAM 24 kusů levandulových pytlů, koření a bylinky, prázdný sáček, gáza, bavlna na levandule

#ad
GLOBALDREAM #ad - Tyři vzory - dodává se ve dvou různých barvách se 4 různými vzory, větší výběr pro vaše levandulové pupeny. Iroké možnosti použití – lze použít jako organizér šperků, dárkový sáček a sáček.

Umístěte je do zásuvek, aut, skříní, skříní, koupelny, obývacího pokoje, kufru, zvlhčovače vzduchu. Snadná přeprava – velikost výrobku činí 15, 5 cm × 7, 5 cm. Poskytněte krásné dárky pro vaše blízké, přátele a rodinu. Jemné zpracování – vyrobeno z bavlněných a ramiových látek, kvalitní organza, květinový vzor s oboustranným potiskem. Do sáčku můžete vložit čerstvou, suchou levanduli nebo růže a odstranit všechny nepříjemné pachy a vzduch je svěží a zdravý.
ZnačkaGLOBALDREAM #ad
VýrobceGLOBALDREAM #ad
Číslo díluAM00508811GD
ModelkaAM00508811GD

2. CoolCrafts

#ad

CoolCrafts Lavendelblüten 900g Lavendel Getrocknet Lavendel für Lavendelkissen, Seife, Duftsäckchen, Potpourri Duft

#ad
CoolCrafts #ad - Das paket enthält 900 g, erfüllt ihre verschiedenen Bedürfnisse. Diese lavendelknospen sind sehr aromatisch und behalten in trockener Form ihr volles Aroma. Lavender crafts: ideal für die herstellung von Beuteln, die rund um Haus, Schublade, Schrank, Kleiderschrank und Autos aufgestellt werden können.

Weit verbreitet: lavendel wirkt von Natur aus beruhigend, Kerzenherstellung, Duftsäckchen, beruhigend und entspannend. Unser service: wenn sie fragen haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Wir bieten ihnen innerhalb von 24 Stunden eine zufriedenstellende Lösung. Langlebiger duft: lavendel trocken getrocknet, gut gesiebt. Geeignet zum Seifenherstellung, Badebombe, Lavendelkissen. Diese lavendelknospen eignen sich hervorragend als Konfetti für die bevorstehende Hochzeit, da sie extrem duftend sind.
ZnačkaCoolCrafts #ad
VýrobceCoolCrafts #ad
Hmotnost2

3. GIRAFFENLAND

#ad

Levandulový polštář 30 x 20 cm, srdce červená + bio inlett přírodní – bio levandulové květy – vonný polštář, bylinkový polštář

#ad
GIRAFFENLAND #ad - Výplň nelze prát. Se zipem pro osvěžení a doplňování. Levandulový polštář se dodává s vložkou a potahem. Látkový povlak na polštář: 100% bavlna. Bio. Výplň: bio levandulové květy a bio špaldové slupky. Paldové slupky rovněž pocházejí z kontrolovaného biologického pěstování. Látka inlett: 100% bavlna. Levandulový polštář + povlak na polštář 30x20cm.
ZnačkaGIRAFFENLAND #ad
VýrobceGiraffenland #ad
Číslo díluAAB-30x20-1n

4. TooGet

#ad

Premium Qualität, 225g, TooGet Duftende Lavendelblüten Getrocknete Lavendel Blüten Für Duftkissen Natürlich Lavendelsäckchen Potpourri Duft

#ad
TooGet #ad - Gefüllt mit 100% natürliche getrocknete Super Grade Lavendel Knospen. Füllen die luft mit einer aromatischen Potpourri oder Geschenk Craft Beuteln an Ihre Freunde und Familie.

Ultra blau qualität unter der kissen ist zu extravagant, Potpourri, viele Verwendungen für Beutel, Pest abschreckende etc. Keine schädlichen Chemikalien. Geld-zurück-garantie: wir bieten Ihnen reibungslose Rückgabe oder Umtausch wenn Sie nicht mit unseren Produkten zufrieden sein. Entspannen sie körper und geist durch hinzufügen einer Dosis von Lavendel in Ihren Tag. Set beinhaltet 225g von Lavendel Knospen.
ZnačkaTooGet #ad
VýrobceTooGet Technology #ad
Hmotnost0.5
Číslo díluTOOGET-LS-002
ModelkaTOOGET-LS-002

5. vom-Achterhof

#ad

Vom-Achterhof 10 sáčků s levandulí s 200 g!!!! čerstvé francouzské levandulové květy Provence naplněné v potravinářské kvalitě! Vonné sáčky

#ad
vom-Achterhof #ad - 10 sáčků s levandulí do šatníku proti molům jako odpuzovač pavouků nebo jako příjemná pokojová vůně. Ať už jako dárek pro hosty, svatební dar nebo k usínání pod polštářem. Plná až 20 gramů čerstvé francouzské levandule provence v jednom sáčku! Levandulový sáček jako přírodní vůně auta, jako ochrana proti molům na prádlo nebo jednoduše jako dekorace. Nejjemnější levandulové květy provence naplněné láskou v organzovém sáčku 10 x 12 cm.
Značkavom-Achterhof #ad
VýrobceBlanks GmbH & Co. KG #ad
Výška3.94
Délka3.35
Hmotnost0.44
Šířka1.97

6. PREMIUM QUALITÄT NATURAL WELT

#ad

Vůně auta, 24 × 7 g, vůně do pokoje – sušená levandule – levandulové, vůně do místnosti, sáčky s vůní sušené levandule – ochrana proti molům do šatníku, Přírodní svět levandulový vonný sáček, šatník

#ad
PREMIUM QUALITÄT NATURAL WELT #ad - Ideální pro zásuvky a skříně: nejlepší využití pro skříně, zásuvky, sportovní tašky, polštáře a úložné nádoby nebo k zavěšení do šatních skříní. Uvolněte silnou levandulovou vůni: se sušenými levandulovými pupeny může vůně a vůně levandule po chvíli mírně zeslábnout, ale levandulová vůně je stále přítomna v květních pupenech.

Levandule je také skvělý relaxační prostředek. Sušené levandulové květy: sušené levandulové pupeny, ručně plněné sladké levandulové sáčky, nejkrásnější a nejaromatičtější vůně levandule. Používá se při nespavosti, úzkosti, kufry, auta, skříně na prádlo, depresích a ke zlepšení nálady.

Dekorace: je skvělé použít levandule jako svatební dar. Sušené turecké levandulové pupeny mají nádhernou vůni. Vysoce kvalitní levandulová levandule: 24 sáčků s vůní levandule naplněných 7 gramy intenzivní francouzské modré prémiové levandule.
ZnačkaPREMIUM QUALITÄT NATURAL WELT #ad
VýrobceNatural Welt #ad
Výška1.18
Délka12.99
Hmotnost170
Šířka9.06
Číslo dílu121
Modelka35349

7. Herbalind

#ad

Oeko Tex 100% bavlna, Herbalind Levandulový polštář pro duši 30 x 20 cm polštář na spaní s náplní – vonný polštář na spaní, bylinkový polštář s levandulí bez chemie – dekorační polštář – dárek pro ženy

#ad
Herbalind #ad - Vůně levandule zajišťuje svěžest v šatníku a chrání před moly. Vyrobeno v německu – naše polštáře jsou ručně vyrobeny, plněny a upraveny v naší společnosti! přírodní plniva jsou charakteristická pro naše vysoce kvalitní výrobky. Uklidňující účinek – mnohostranně použitelný.

Polštář snů pro dobrý spánek. Vyrobeno v Německu. Váš optimální společník – jako pomůcka pro usínání, na spaní, v posteli vedle polštářku, na cesty, v autě nebo jako ideální společník na cesty. Potah je vyroben ze 100% bavlny. Přírodní účinná látka – levandulová vůně může uklidnit, uvolnit, pomoci při problémech s usínáním nebo spánkem, působí proti křečím, harmonizuje klima v místnosti. Vonný polštář má příjemnou velikost 30 x 20 cm a najde místo všude. Relaxační spánek díky vůni levandule zvyšuje celkovou pohodu.

Společnost herbalind byla založena v roce 2002, spoléhá na hospodářství Německa a zaměstnává více než 40 % zaměstnanců s omezeními. Uklidňující jako přírodní prostředek pro celou pohodu. Láskyplně navržený design látky v barvách bílé a šeříkové z ní dělá oblíbený kousek a je ideálním pěkným nápadem na dárek, zmírnit bolesti hlavy, jako vonný polštář a polštář. Levandulovému polštáři herbalind s vůní sušených květů levandule lze přisuzovat uklidňující a uvolňující účinek.
ZnačkaHerbalind #ad
VýrobceHerbalind #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost350
Šířka7.87
Číslo dílu5046

8. KLUIZ

#ad

12 levandulových sáčků s francouzskou levandulí I ochrana proti molům do šatníku I levandulový vonný sáček šatní skříň od KLUIZ Home

#ad
KLUIZ #ad - Levandulový sáček ochrana proti molům – levandule proti šatním molům je od nepaměti přírodní prostředek proti molům, levandulová vůně vylučuje textilní moly ze šatníku a pomáhá proti moři. Levandulová vůně do skříně – levandulové vonné sáčky dodávají příjemnou vůni v šatníku a používají se proti zápachu v šatníku, aby neutralizovala zápach skříně.

Levandule proti molům, levandule proti pavoukům a levandulovým sáčkům na spaní a relaxaci. Levandulové sáčky proti pavoukům – pavouci jsou díky intenzivnímu levandulovému sáčku vytlačováni z levandulového sáčku. Společenská odpovědnost – levandulové sáčky jsou naplněny láskou ručně v jedné z našich partnerských dílen pro osoby se zdravotním postižením.

Levandulový pytel pro relaxaci a usínání – levandule působí tradičně oblíbeně se svými éterickými oleji jako pomůcka k relaxaci a usínání. 12 vonných sáčků s levandulí naplněných 8 gramy francouzské modré prémiové levandule intenzivní vůně.
ZnačkaKLUIZ #ad
VýrobceKLUIZ UG (haftungsbeschränkt) #ad
Číslo díluLB-KON-12X8G
Modelka12 Lavendelsäckchen

9. KLUIZ

#ad

20 sáčků s levandulí s francouzskou levandulí I ochrana proti molům do šatníku I levandulové sáčky s vůní šatníku od KLUIZ Home

#ad
KLUIZ #ad - Levandulové sáčky proti molům – levandule proti molům je od nepaměti přírodní prostředek proti molům, levandulová vůně vyhání textilní moly ze šatníku a pomáhá proti molům. Levandulový cukr pro relaxaci a usínání – levandule působí tradičně se svými éterickými oleji jako pomůcka k uvolnění a usínání.

Levandulové sáčky odpuzující pavouky – pavouci jsou díky intenzivní vůni levandulového sáčku vytlačováni z levandulového sáčku. Levandule proti molům, levandule proti pavoukům a levandulovým sáčkům na spaní a relaxaci. Levandulová vůně do skříně – vonné sáčky levandule dodávají v šatníku příjemnou vůni a používají se proti zápachu v šatníku, aby neutralizovaly zápach ve skříni.

Společenská odpovědnost – levandulové sáčky jsou naplněny láskou ručně v jedné z našich partnerských dílen pro osoby se zdravotním postižením. 20 sáčků s levandulovou vůní, naplněných 5 gramy francouzské modré prémiové levandule intenzivní vůně.
ZnačkaKLUIZ #ad
VýrobceKLUIZ UG (haftungsbeschränkt) #ad
Číslo díluLB-KON-20X5G
Modelka20 Lavendelsäckchen

10. Herbalind

#ad

Herbalind Levandulový polštář na spaní, bylinkový polštář, vonný polštář, spací polštář s výplní – s levandulí bez chemie – potah 100% bavlna 20 x 20 cm, dekorační polštář – dárek pro ženy

#ad
Herbalind #ad - Relaxační spánek díky vůni levandule zvyšuje celkovou pohodu. Láskyplně navržený design látky v barvách bílé a šeříkové z ní dělá oblíbený kousek a je ideálním pěkným nápadem na dárek, pomoci při problémech s usínáním nebo spánkem, působí proti křečím, jako vonný polštář a polštář.

Pracujeme trvale a smysluplně. Vyrobeno v Německu. Bez chemických přísad. Vůně levandule zajišťuje svěžest v šatníku a chrání před moly. Váš optimální společník – jako pomůcka pro usínání, na cesty, v posteli vedle polštářku, na spaní, v autě nebo jako ideální společník na cesty. Při příznacích jako poruchy spánku, neklid, nervozita a bolesti hlavy může levandule také pozitivně ovlivnit psycho.

Vonný polštář má příjemnou velikost 20 x 20 cm a najde místo všude. Levandulovému polštáři herbalind s vůní sušených květů levandule lze přisuzovat uklidňující a uvolňující účinek. Intenzivně a nenápadně voní levandulí. Potah je vyroben ze 100% bavlny. Uklidňující jako přírodní prostředek pro celou pohodu. Před použitím polštář lehce vylijte, sušenými květy levandule a ovčí střižní vlnou, takže levandulové květy mohou rozvinout své plné aroma.
ZnačkaHerbalind #ad
VýrobceHerbalind #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost300
Šířka7.87
Číslo dílu5033