Top 10 Bagger Zum Draufsitzen – Dětská odrážedla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

BIG – Power-Worker Maxi Truck – dětské vozidlo, pro děti od 2 let, vyklápěcí vozidlo s ložným objemem 4,2 litru, vhodné jako hračka na písek a do dětského pokoje

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Uvnitř i venku – díky pneumatikám na staveništi nezanechává na podlaze žádné pruhy a lze jej bez problémů používat v dětském pokoji. Velká ložná plocha – ložná plocha sklápěcího nakladače pojme až 4, 2 litru na různých nákladech.

Je zatížitelná až 25 kg písku, stavebních kamenů nebo jiných stavebních materiálů. Power-worker maxi truck je o 35 % větší než známý Power-Worker a běžná vozidla na hraní. Navíc má sklápěč čtyři extra široká kola, která zajišťují stabilní stání. Díky vysoce kvalitnímu plastovému materiálu se po hraní v písku rychle opět čistí.

Pneumatiky chrání podlahovou krytinu. Made in germany – značka big je známá kvalitními plastovými hračkami. Jednoduché vyprazdňování – pomocí bezpečnostní západky lze zjistit sklopnou ložnou plochu. Snadné čištění – sklápěcí náklaďák lze jednoduše čistit pod tekoucí vodou.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška11.81
Délka18.11
Hmotnost5.51
Šířka12.6
Číslo dílu800055810
Modelka800055810
Záruka2. Roky záruka výrobce

2. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dětské vozidlo, bagr k sezení do 50 kg, vhodné jako hračka na písek a do dětského pokoje, pro děti od 3 let, BIG, Power-Worker Maxi-Loader

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Made in germany – značka big je známá kvalitními plastovými hračkami. Velká sedací plocha – na ergonomickém sedáku se pohodlně usazuje, plocha vydrží až 50 kg.

Pneumatiky chrání podlahovou krytinu. Díky vysoce kvalitnímu plastovému materiálu se po hraní v písku rychle opět čistí. Uvnitř i venku – díky pneumatikám na staveništi nezanechává na podlaze žádné pruhy a lze jej bez problémů používat v dětském pokoji. Snadné čištění – nakladač lze jednoduše čistit pod tekoucí vodou. Power-worker maxi loader je o 35 % větší než známý Power-Worker a běžná hrací vozidla. Jednoduché nabíjení – plně pohyblivé nakládací rameno s realistickou funkcí odklízecího štítku lze sklopit, aby bylo zaručeno zajištění nákladu.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška30
Délka12
Hmotnost6.03
Šířka24
Číslo dílu800055813
Modelka800055813
Záruka2. Roky záruka výrobce

3. Rolly Toys

#ad

Odkládací přihrádka pod kapotou, pro děti od 1,5 do 4 let, šeptající pneumatika 135882, Rolly Toys Dětská skluzavka Claas Xerion s přívěskem rollyMinitrac kluzné vozidlo s přívěsem

#ad
Rolly Toys #ad - Ultimativní hrací sada pro nejmenší: tato fantastická sada se skládá z dětského skluzavky Claas Xerion a vhodného přívěsku. Děti tak mohou hravou formou objevovat svět kolem sebe a přitom rozvíjet důležité motorické dovednosti.

To je nejen praktické, praktická odkládací přihrádka: dětská skluzavka má velkou odkládací přihrádku pod kapotou. Komfortní a ergonomické: vozidlo zaujme ergonomickým obrysem a pohodlnou kolenní emuldou, která zajišťuje pohodlné nošení. Chytrý design, aby byly vždy po ruce. Tak mohou děti zažít hodiny zábavy z jízdy, aniž by se cítili nepříjemně. Neslyšitelný běžecký obruč: tato kvalitní dětská skluzavka je vybavena šeptácími obručemi, které zajišťují tichou zábavu.

Zde můžete uložit malé poklady nebo hračky, ale také podporuje rozvoj pořádku. Rodiče a sousedé jistě ocení klid, zatímco malí dobrodruzi objevují svět. Nabízí bezpečnou a zábavnou možnost pro nejmladší, 5 do 4 let: Toto protiskluzové vozidlo bylo vyvinuto speciálně pro děti ve věku 1, aby prozkoumali svou mobilitu a zlepšili své schopnosti koordinace. Od 1, 5 až 4 roky.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška16.14
Délka38.19
Hmotnost13.23
Šířka11.81
Číslo dílu13 588 2
Modelka13 588 2
ZárukaNení známo

4. HOMCOM

#ad

žlutá + černá, HOMCOM Bagr, protiskluzová hračka s lopatou, protiskluzové auto pro děti od 12 měsíců, úložný prostor pod sedadlem, bagr, dětský bagr k sezení na něm s houkačkou, 78 x 29,5 x 54 cm

#ad
HOMCOM #ad - Kolečka s profilem nabízejí širokou plochu. Skvělý dětský bagr: výjimečný dárek pro malé stavitele: uvnitř je tento dětský bagr. Velmi interaktivní: když stisknete tlačítko na volantu, zazní houkačka. Zde můžete uložit hračky, sladkosti a jiné maličkosti pro vaše dítě.

Doporučený věk: 1-3 roky. Idič může nechat traktor jezdit nohama dopředu nebo dozadu. To zajišťuje dodatečnou stabilitu a lepší přilnavost. Kromě nevyčerpatelné energie vašeho dítěte není pro tento traktor nutný žádný pohon! Ovládatelná lopata na bagr: na přední straně dětského bagru se nachází lopata na rypadlo, kterou lze ručně zvednout a spouštět. Tak máte volné ruce, svačinky, klíče, když jste s dítětem na cestách.

Skrytý úložný prostor: pod sedadlem dětského bagru se nachází praktický úložný prostor. Upozornění: používejte pouze pod dohledem dospělých. Daje o výrobku: celkové rozměry: 78 d × 29, 5 š × 54 v cm. Nejvyšší bezpečnost: opěradlo a ochrana proti překlopení zabraňují, aby se dětský bagr náhle uvedl do pohybu a malí řidiči spadli dozadu. Ložný prostor lze použít také jako nouzové WC.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška21.26
Délka30.71
Hmotnost6.61
Šířka11.61
Číslo díluDE370-262V00YL0431
Modelka370-262V00YL

5. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Bagr k sezení do 50 kg, pro děti od 3 let, BIG, dětské vozidlo, vhodné jako hračka na písek a do dětského pokoje, Power-Worker Maxi-Digger

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Power-worker maxi digger je o 35 % větší než známý Power-Worker a běžná hrací vozidla. Made in germany – značka big je známá kvalitními plastovými hračkami.

Uvnitř i venku – díky pneumatikám na staveništi nezanechává na podlaze žádné pruhy a lze jej bez problémů používat v dětském pokoji. Pneumatiky chrání podlahovou krytinu. Díky vysoce kvalitnímu plastovému materiálu se po hraní v písku rychle opět čistí. Jednoduché bagr – funkce lopaty odpovídá velkým originálům a je přizpůsobena dětské ergonomii a jejich potřebám. Velká sedací plocha – ergonomická sedací plocha je otočná o 360°, s hlubokým těžištěm, plocha vydrží až 50 kg. Snadné čištění – bagr lze jednoduše čistit pod tekoucí vodou.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška11.81
Délka28.74
Hmotnost6.61
Šířka12.6
Číslo dílu800055811
Modelka800055811
Záruka2

6. HOMCOM

#ad

Kov, dětské vozidlo, modrá, dětské auto, klasická pomůcka na běhání auta s houkačkou, 91 × 29 × 44 cm, plast, HOMCOM Dětské protiskluzové auto New Holland

#ad
HOMCOM #ad - Daje o výrobku: celkové rozměry: 91 d × 29 š × 44 v cm, rozměry sedáku: 18 h × 17 š × 25 h od podlahy, zatížitelnost: 25 kg. Perfektní velikost pro malé děti od 12 do 36 měsíců. Skvělé vybavení: díky své jedinečné kombinaci klaksonu, zářivých světlometů a praktického nabíjecího boxu v zadní části přitahuje tento šlapací traktor hravě pozornost malých dobrodruhů a stane se vaším věrným společníkem napínavých zážitků v pískovišti! Bezpečně na cestách: Šlapací auto neobsahuje elektromotor, ale musí se pohybovat zcela klasicky posunutím, což je obzvláště bezpečné pro malé děti.

Střižný dětský traktor: nechte svůj poklad objevit svět zábavy a dobrodružství s naším jedinečným skluzavkou 2 v 1! vaše dítě může hravě trénovat nohy a naučit se běhat s rukojetí vhodnou pro děti. Pohodlné v sedle: sedák a opěradlo z kvalitního plastu nabízí nejen vysoký komfort, ale také chrání zdravý vývoj páteře vašeho dítěte.

Velký, drsný volant nabízí perfektní držení pro malé ruce a umožňuje vašemu dítěti hravě řídit směr. S tímto promyšleným designem si můžete být jisti, že váš poklad zůstane vždy pevně "v sedle". Upozornění: jsou zapotřebí dvě AA baterie nejsou součástí dodávky. Nezbytný kousek pro objevitele, kteří se pohybují radostně. Součástí dodávky je vidlička a lopata, na hraní v písku.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška17.32
Délka35.83
Hmotnost6.5
Šířka11.42
Číslo díluDE370-173BU3981
Modelka370-173BU

7. COSTWAY

#ad

Bagr pro děti od 3 let, COSTWAY Bagr na sezení s vestavěnou odkládací přihrádkou, vč. 3 kamenů a helmy, bagr, skluzavka, dětský bagr s rohem, lopatový bagr, bagr

#ad
COSTWAY #ad - Zábavná hra rolí než stavební dělník ručně ovladatelná lopata na bagr stačí pro realistickou hru a může bez problémů zachytit velké hromady nečistot, písku nebo sněhu, které jsou vybaveny silným ramenem s několika společnými aktivitami. Vaše děti si budou užívat emulování jako stavební dělník.

Realistický vzhled tento bagr s houkačkou byl vyvinut tak, aby napodoboval vzhled bagru při stavbě dospělých, což podporuje koordinaci rukou a očí dětí a podporuje zručnost a vývoj dětí. Praktický úložný prostor dětské bagr má sedadlo s funkcí uložení, abyste do úložné přihrádky pod sedadlem mohli uložit oblíbené hračky nebo zvláštní dobroty svých malých dětí na dlouhé procházky po okolí. Vodoodpudivý, snadno udržovatelný povrch s dlouhou životností uspokojí každého rodiče.

Jednoduchá obsluha díky snadné a rychlé montáži umožňuje dětem po příjezdu co nejrychleji začít "pracovat". Premuim materiál karoserie tohoto dobře vyrobeného bagru je vyrobena z pp surového materiálu, kola jsou z PE materiálu a jsou dostatečně pevná, aby odolala lehkým nárazům. Vaše dítě může vozidlo řídit dopředu nebo dozadu použitím nohou. Volant je kontrolován, aby se ovládal doleva nebo doprava. Kromě toho je výkop ručně kontrolován.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška11.81
Délka35.04
Hmotnost6.83
Šířka17.72
Číslo díluTY575794DE

8. Falk

#ad

Baustellenträger Case CE mit Anhänger – ab 12 Monaten Schaufel und Rechen inklusive – 2 Personalisierungsstile – Nummernschild personalisierbar – 297C, FALK

#ad
Falk #ad - Ideal zum einschlüpfen in Hausfluren oder zwischen Bäumen im Garten. Seit seinen ursprüngen steht falk vor der herausforderung, zu entwerfen und herzustellen und gleichzeitig mit lokalen Partnern zusammenzuarbeiten, in unseren Werkstätten in Oyonnax in der Region Rhône-Alpes vorzustellen, seine Spielzeuge in Frankreich, um die Wirtschaftstätigkeit unserer Region anzukurbeln und unsere ökologischen Auswirkungen zu begrenzen.

Um es besser zu machen, das den look seines traktors wählt, mit selbstklebenden Buchstaben, ist es Ihr Kind, dank seiner 2 personalisierbaren Stile und dem Nummernschild, um seinen Vornamen zu schreiben oder seinem Spielgefährten einen Spitznamen zu geben. Von den ersten schritten begleitet Falk Ihre kleinen Sprossenstücke bei der Entwicklung ihres Gleichgewichts und ihrer motorischen Fähigkeiten.

Ein traktor, der wie ein echter fährt. Tuut tuut! mit seiner hupe warnt Ihr Kind, dass Sie ihm den Weg frei lassen müssen. Ihr kind bewegt sich, schottet und erkundet seine Umgebung - zu Hause oder im Garten. Entwickelt die motorik und das gleichgewicht des kindes mit spaß: in den ersten 3 jahren wird Ihr Kind seine psychomotorischen Fähigkeiten entwickeln. Es gibt nie einen mangel an ideen, wenn es um Spaß geht! Ein lenkrad zum manövrieren wie die großen. Ein personalisierbarer träger ist noch lustiger.
ZnačkaFalk #ad
VýrobceFalquet #ad
Výška15
Délka36
Hmotnost5
Šířka13
Číslo dílu297C
Modelka297C

9. COSTWAY

#ad

Bagr na písek pro děti od 1 roku, dětské bagr s houkačkou a nastavitelnou lopatkou, COSTWAY Dětské bagr na sezení s úložným prostorem pod sedadlem

#ad
COSTWAY #ad - Děti si mohou během jízdy vzít své oblíbené hračky. Díky tomu mohou děti stabilně jezdit na různých površích, cihlové silnice, jako jsou dřevěné podlahy, betonové silnice nebo asfaltové silnice. Snadno ovladatelný kbelík bagr má na obou stranách mechanického ramena ovládací páku.

Skvělý dárek pro děti naše hračka pro bagr je ideálním dárkem pro děti 1–3 let. Děti ho mohou volně ovládat, aby měly pocit, táhly a naklápěly, aby kopaly, že pracují na stavbě. Odolné a protiskluzové pneumatiky kvalitní pneumatiky zaručují vysokou odolnost proti oděru a odolnost proti skluzu. Může unést hmotnost až 25 kg. Skrytý úložný prostor Úložný prostor pod sedadlem nabízí dětem dodatečné místo pro uložení hraček a svačinek.

Kromě toho ochrana proti překlopení zabraňuje překlopení a zvyšuje celkovou bezpečnost. Pohodlné sedadlo a opěradlo zajišťují, že vaše dítě sedí pohodlně a bezpečně. Bezpečné a robustní vozidlo je vyrobeno ze stabilních materiálů vhodných pro děti a může vašemu dítěti dlouhodobě sloužit. Volant s houkačkou přináší dětem ještě více zábavy a podporuje jejich koordinaci a jemnou motoriku.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška19.29
Délka34.65
Šířka11.81
Číslo díluTQ10146YWDE
ModelkaTQ10146YWDE

10. COSTWAY

#ad

Houkačka, COSTWAY Dětské bagr na sezení s otočnou a nastavitelnou lopatkou, dětský bagr s úložným prostorem pod sedadlem, bagr na písek pro děti od 1 roku

#ad
COSTWAY #ad - Tak se váš malý miláček při jízdě nebude nudit. Bezpečnostní detaily a velikost bezpečné opěradlo zabraňuje opření těla, zatímco ochrana proti překlopení zabraňuje překlopení a zajišťuje, že si děti mohou bezpečně hrát. Ložný prostor pod sedadlem pod sedadlem našeho dětského vozidla se nachází skrytý úložný prostor, ve kterém mohou děti dobře uspořádat své hračky, stavební kostky a svačiny.

Funkce pro zábavu a učení pro ještě více zábavy jsme navrhli také realistickou kabinu řidiče a přídavné tlačítko houkačky. Celková velikost činí 74 × 30 × 54 cm d × š × v. Design s dotykovou nohou pomáhá dětem trénovat svaly nohou. A co je důležitější, lze zatížit až 25 kg. Flexibilní rameno a lopatové bagr naše dětská lopatka má ovládací páku pro nastavení paže a otočné zařízení pro řízení směru.

Současně to pomáhá dětem rozvíjet dobré návyky. Protiskluzová kola pro všechny typy terénu naše 4 vysoce kvalitní kola jsou protiskluzová a mají dlouhou životnost. Kromě toho mohou děti obsluhovat lopatové bagry a zažít tak skutečný zážitek z vykopávky, což jim pomáhá při koordinaci rukou a očí. Tak může toto dětské vozidlo hladce jezdit na dřevěných podlahách, cihlových silnicích, betonových cestách nebo asfaltových cestách.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška21.26
Délka29.13
Šířka11.81
Číslo díluTQ10145YWDE
ModelkaTQ10145YWDE