Top 9 Makita mini Kettensäge Akku 18V – Prořezávací pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Makita

#ad

Bez nabíječky, Makita Akumulátorová odvětvová pila DUC101Z 18 V bez akumulátoru

#ad
Makita #ad - Xpt - extreme protection technology. Bezkartáčový, bezúdržbový motor s dlouhou životností. Kompaktní a praktický design. Optimální ochrana proti prachu a stříkající vodě i za tvrdých podmínek. S motorovou brzdou. Automatické mazání řetězu.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita Werkzeug GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost4.41
Šířka0
Číslo díluDUC101Z
ModelkaDUC101Z
ZárukaPodle zákona.

2. MIRTHBUY

#ad

Bürstenlose Kettensäge Elektro mit verbesserter Kettenschmierung,Kompatibel mit Makita 18V Akku,Ohne Akku,Handkettensäge für Gartenscheren,Holzschneidenz Neueste Form, Mini Kettensäge 6&8 Zoll

#ad
MIRTHBUY #ad - Der körper ist leicht und tragbar und frauenfreundlicher. Kompatibles modelldie bürstenlose kettensäge ohne akku und ladegerät. Werkzeuglose kettenjustierungwenn sie die elektrosäge erhalten, müssen Sie die Kette nicht installieren. Sie müssen nur den knopf entsprechend Ihren Anforderungen drehen, was praktisch und bequem ist schnell.

6&8 zoll kettensäge-in-1-designdie elektrischen sägen von mit 6" und 8" führungen& ketten sind mit führungsschienen in zwei Größen ausgestattet. Sie können die kette und das Leitblech je nach Bedarf austauschen, um den Anforderungen verschiedener Anlässe gerecht zu werden. Mit dem neu entwickelten manuellen quetschölsprühsystem können Sie die Ölabgabe manuell steuern Die Kraftstoffeinsparung ermöglicht nicht nur eine bessere Kraftstoffeinsparung, sondern verhindert auch das Verschütten von Flüssigkeiten, was Ihren Einsatz effizienter macht. Superstarker bürstenloser motordie neue elektrosäge ist mit einem bürstenlosen Motor aus reinem Kupfer ausgestattet, der Überlastung widersteht, der leistungsstark und hochtemperaturbeständig ist und über einen großen Rotor verfügt, ein Einbrennen effektiv verhindert, das Schneiden effizienter macht und die Lebensdauer verlängert haltbarer.

Zum einstellen der Kettenspannung sind keine Werkzeuge erforderlich. Sie bietet breitere Einsatzmöglichkeiten und ein höheres Kosten-Leistungs-Verhältnis. Kompatibel mit allen makita 18v lithium-ionen-akkus, bl1850b, wie makita bl1830, BL1840, BL1850, BL1830B, BL1840B, BL1860B usw. Mit manuellem quetschschmierölsprühsystem sie müssen nur das schmieröl in den Öltopf gießen.
ZnačkaMIRTHBUY #ad
VýrobceMIRTHBUY #ad
Číslo díluYT-7469
ModelkaMini Kettensäge 6&8 Zoll

3. KIESBOHR

#ad

Bez akumulátoru a nabíječky 6 palců, KIESBOHR Bezkartáčová řetězová pila s vylepšeným mazáním řetězu, kompatibilní s baterií Makita 18 V

#ad
KIESBOHR #ad - Nastavení řetězu bez nářadí: s naším patentovaným systémem můžete rychle a jednoduše nastavit napnutí řetězu bez nářadí. S naším systémem bude váš řetěz optimálně zásobován olejem a zůstane tak déle ve špičkovém tvaru. Navíc prodloužíte životnost vaší řetězové pily.

To vám ušetří čas a umožní vám plně se soustředit na svou práci. Bezpečnost je na prvním místě: naše řetězová pila je vybavena ochranou proti postříkání, bezpečnostním spínačem a ochranou rukou, aby vás ochránila před zraněním. Co dostanete: 18v motorovou pilu bez akumulátoru a nabíječky, 2 řetězy, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vylepšené mazání: naše nové a vylepšené mazání zajišťuje, že vaše řetězová pila již nebude trpět ztrátou oleje.

Kompatibilní s baterií makita 18 v: naše řetězová pila je kompatibilní s výkonným bateriovým systémem Makita 18V, který nabízí delší provozní dobu a větší flexibilitu při vaší práci. S touto technologií můžete bez problémů zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Bezkartáčový motor: naše akumulátorová řetězová pila je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem s dlouhou životností. Můžete pracovat bezpečně a efektivně.
ZnačkaKIESBOHR #ad
VýrobceKIESBOHR #ad
Hmotnost5.51
Číslo díluCS002D
ModelkaCS002

4. Handwise

#ad

Nabíječkou a 1 náhradním řetězem, 6 palcová mini řetězová pila elektrická se 2 bateriemi 4000 mAh, akumulátor s bezpečnostním zámkem, Mini řetězová pila s akumulátorem 8000 mAh, ruční řetězová pila

#ad
Handwise #ad - Mini řetězová pila se spustí pouze tehdy, aby se zabránilo chybnému ovládání nebo nehodám. Pohodlně sledujte stav baterie pomocí indikátoru baterie stav baterie: 0%-25%-50%-75%-100%. Jedna baterie zásobuje elektrickou řetězovou pilu proudem po dobu 80 minut.

Přístroj lze snadno sundat a odstranit nečistoty. 6palcová mini akumulátorová řetězová pila vyvinuto pro lidi, uklízí keře a řeže dřevo, bambus nebo polytrubky. 850w motor z čisté mědi pohání řetěz rychlostí 39ft/s a poskytuje rychlejší a efektivnější řezy, tvrdostí, pružností a odolností proti opotřebení, zatímco proces hlubokého kalení dále zlepšuje svůj výkon, řeže 6palcové větve v 5~8s. Umožňuje rychlou a snadnou montáž během jedné minuty, kteří mají co do činění se zahradami, farmami nebo kutilskými projekty, řeže větve nebo úponky, bez nutnosti šroubováku.

Pe taška je určena pro snadné skladování. Prodlužte si pracovní dobu venku tím, že použijete jinou baterii. Výkonný motor, efektivní řezání Řetěz je vyroben z oceli 65 mn s vysokou pevností, aby bylo zajištěno čisté a hladké řezy. Dobíjecí lithiová baterie 4000 + 4000 mah dvojité lithiové akumulátory 21 v 4000 mah zdvojnásobují dobu provozu. Pokud zůstane delší dobu nepoužívaná, nabijte prosím baterie v plném rozsahu, abyste příště zajistili lepší zážitek.
ZnačkaHandwise #ad
VýrobceHandwise #ad
Výška7.48
Délka14.96
Šířka5.83
Číslo díluMR6503
ModelkaMR6504

5. MAWIRON

#ad

Mini řetězová pila náhrada za Makita DUC101Z pilu na větve, automatický mazací systém, ruční řetězová pila, akumulátor pro zahradní nůžky bez akumulátoru, 4" akumulátorová řetězová pila

#ad
MAWIRON #ad - Kompatibilní s akumulátory makita 18 v bL1830 BL1840 BL1850 BL1860 Kompaktní a lehká akumulátorová řetězová pila si můžete vzít všude s sebou, abyste projekty řešili dle libosti a bez nepříjemných kabelů. Ezání různými druhy dřeva je snadné a řetězová pila dokáže během pouhých 5 sekund řezat dokonce 6palcové kmeny.

4palcová mini řetězová pila: Řetězová pila je navržena pro lidi, bambusu nebo polyetylenových trubek. V nepravděpodobném případě, jako je řezání bočních větví ovocných sadů, že by se vyskytl problém se samotným výrobkem nebo pokud máte dotazy k jeho použití, řezání bambusu, kontaktujte nás prosím a my Vám ihned odpovíme a my Vám odpovíme na vrácení zboží a vrácení peněz dle libosti. Akumulátorová řetězová pila se používá pro širokou škálu použití, palivového dřeva, sazenice, městské zelené projekty atd.

Bezpečnostní prvky zajišťují spolehlivou bezpečnost akumulátorové řetězové pily: ① aby se zabránilo náhodnému zapnutí, aby byla bezdrátová řetězová pila použita. Ochrana proti postříkání zabraňuje rozvíření prachu. Přístroj lze snadno demontovat a zbavit zbytků. Nepřetržitá práce způsobí ochranu proti přehřátí, musí se po dobu 5 minut ochladit. Strukturovaný, je nutné současně stisknout bezpečnostní zámek a spoušť, protiskluzový design rukojeti je ergonomický a umožňuje vám pevně držet mini řetězovou pilu.
ZnačkaMAWIRON #ad
VýrobceMAWIRON #ad
Výška4.72
Délka15.35
Šířka6.69
Číslo díluNTSL-LJ-4-JS
ModelkaNTSL-LJ-4-JS

6. Rozlchar

#ad

Bezdrátová mini řetězová pila pro Makita 18V akumulátor, 6palcová akumulátorová řetězová pila s bezpečnostním zámkem, náhradní řetěz k prořezávání stromů | řezání dřeva | renovace domu bez

#ad
Rozlchar #ad - Protiskluzový design rukojeti s texturou, neváhejte ji používat!4. Efektivní řezání a ovládání jednou rukou: používáme kvalitní vodicí řetěz, také pro ženy a starší osoby, aby bylo zajištěno hladší řezání a větší odolnost proti opotřebení. Bezpečnostní zámek zabraňuje nechtěné aktivaci současně stiskněte bezpečnostní zámek a tlačítko startu pro spuštění řetězové pily; 3.

Lehký jako 2, malé stromky, aby se snadno odřízly odumřelé větve, který je ošetřen hlubokým vytvrzením, kmeny a štětce. Pokud chcete řetěz vyměnit, opakujte jednoduše stejný postup, dbejte pouze na směr řezných zubů. Etězová pila je téměř okamžitě po vybalení připravena k použití. Profesionální zákaznická podpora: pokud máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat, do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď.

Opatření na ochranu před vzájemným vlivem: 1. Bl1860 bl1850 bl1840 bl1830, prořezávání větví, prořezávání keřů, zahradní prořezávání, přenosná pro řezání dřeva, parcích, lesích, není třeba připojovat k elektřině; široce používán v zahradách, pastvinách. Geskleníky. Vybaveno rukavicemi proti stříhání, nechte mini řetězovou pilu pevně uchopit; bezpečnost, které chrání vaše ruce; 2. Bezkabelová řetězová pila: bezdrátová řetězová pila je kompatibilní s akumulátory makita 18v, farmách, např.
ZnačkaRozlchar #ad
VýrobceRozlchar #ad
Hmotnost2.3
Číslo díluMK-01
ModelkaMK-01

7. MAENGRE

#ad

Mini řetězová pila se 2 řetězy, elektrická pila na větve, elektrická ruční řetězová pila se 2 bateriemi 3000 mAh, jednoruční řetězová pila pro řezání, náhrada za Makita 18 V, Řetězové pily 6 palců

#ad
MAENGRE #ad - Při této extrémně vysoké rychlosti řetězu 19 stop za sekundu můžete stejně jako při řezání másla nakrájet 6palcové silné větve během pouhých čtyř sekund. Vylepšená vysokonapěťová motorová převodovka zajišťuje delší provozní dobu, vysokou řeznou rychlostí, s vysokým výkonem, motor z čisté mědi, vyšší točivý moment a vyšší výkon pro vaše elektrické pily.

Malá velikost, lehký design, mohou jej snadno používat, dlouhá doba uchopení, lehké a pohodlné, lze ji držet jednou rukou a kompaktní design usnadňuje ovládání jednou rukou. Elektrická řetězová pila má širokou škálu využití, řezání dřeva, včetně řezání větví sadu, domácí palivové dřevo, komunálního ozelenění, řezání bambusových sazenic, sekání větví atd. Ergonomická rukojeť je velmi pohodlná a bezpečná na nošení.

Kvalitní řetězová pila vás navíc podpoří efektivně, kalený a žíhaný, rychlá a energeticky úsporná. Výkonný vysoce kvalitní motor, vyšší efektivitou práce a delší životností než jiné modely. Vybaveno bezpečnostními brýlemi, které chrání vaše brýle před štěpky, díky gumové rukojeti se pohodlně drží a snadno se ovládá. Bezpečnostní opatření zaručují spolehlivost a bezpečnost mini elektrické pily. Jak muži, aniž by se po delším používání cítili unavení. Zvuková stěna může zabránit postříkání nečistot.
ZnačkaMAENGRE #ad
VýrobceMAENGRE #ad
Číslo díluSL-LJ-6-D-TZ
ModelkaSL-LJ-6-D-TZ

8. Makita

#ad

Bez nabíječky, Makita Akumulátorová řetězová pila DUC122Z Top Handle 18 V bez akumulátoru

#ad
Makita #ad - Akumulátorová řetězová pila top handle, schválená pouze pro profesionální uživatele se speciálním výcvikem. S řetězovou brzdou. Automatické mazání řetězu. Výměna pilového řetězu a nastavení napnutí řetězu bez nářadí. Praktická řetězová pila se silným motorem pro vysokou rychlost řetězu a rychlé řezy.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita #ad
Výška8.46
Délka16.61
Hmotnost5.73
Šířka7.68
Číslo díluDUC122Z
ModelkaDUC122Z
Záruka2 roky výrobce.

9. Seesii

#ad

Mini řetězová pila s akumulátorem 8000 mAh, ruční řetězová pila, Seesii 6 palců mini řetězová pila elektrická s automatickým mazačem a 2 akumulátory 4000 mAh, řezání, akumulátor pro zahradnické nůžky

#ad
Seesii #ad - Aby se zabránilo náhodnému spuštění, je nutné současně stisknout bezpečnostní zámek a spoušť pro spuštění pily. Ochrana proti přehřátí a přehřátí zajišťuje podstatně delší výdrž baterie. Dvouletá neomezená záruka v Německu. Etěz lze automaticky namazat, čímž se snižuje třecí odpor řetězu při použití elektrické pily a je dosaženo hladkého řezu.

Jednoduchá údržba s certifikací ul/ce/fcc/etl lze tuto mini řetězovou pilu používat mnoho let. Mini řetězová pila šetří čas a námahustále si děláte starosti o dekoraci své zahrady? s akumulátorovou řetězovou pilou seesii nemusíte celé měsíce odstraňovat větve, jako u běžné pily. Je efektivnější, lehčí a trvanlivější a mohou ho používat začátečníci, ženy i senioři. Indikátor stavu baterie se nachází na baterii, že výdrž baterie pily je vaším nejdůležitějším cílem.

Cíle v zahradách, dvorech a lesích lze v dřevorubném prostředí rychle snížit. Vysoce účinné řezání tato 6palcová mini akumulátorová řetězová pila je vybavena mazáním olejové nádrže. Vyříznutí kmene stromu o průměru 4 palce trvá asi 5 sekund, stejně jako při krájení másla. Nejlepší dárek pro rodinu a přátele, kteří mají rádi vlastní výrobu. Výjimečná výdrž baterie víme, se kterými můžete průběžně řezat více než 100 kusů dřeva.
ZnačkaSeesii #ad
VýrobceSeesii #ad
Výška5
Délka6
Hmotnost1.98
Šířka4
Číslo díluCH600+
ModelkaCH600+