Top 10 WC Sitz Bahamabeige – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BENAVITA

#ad

BenaVita WC sedátko 5 cm z duroplastu – zvýšené WC sedátko pro pohodlné sezení vč. automatického sklápění – nosnost do 175 kg

#ad
BENAVITA #ad - Vyšší sedátko na toaletu 5 cm – díky 5 cm zvýšené poloze sezení zvyšuje toto WC sedátko výrazně komfort. Zkontrolujte jednoduše tvar na obrázku 4 ve třech jednoduchých krocích.

Extra stabilní a antibakteriální – díky montáži zespodu zajišťuje naše zvýšené wc sedátko maximální stabilitu a díky antibakteriálnímu duroplastovému materiálu zůstává naše WC sedátko vždy zářivě bílé. To je neocenitelné zejména pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Snadná montáž v 5 krocích – s benavita je připevnění WC sedátko hravě snadné v pouhých pěti jednoduchých krocích.

Jednoduše zkontrolujte tvar – naše wc zvýšení bylo navrženo tak, aby se hodilo na většinu toalet. Bezhlučné zavírání – díky inovativní automatice sklápění se víko a brýle WC sedátko zavírají tiše a zajišťují tak nerušené používání toalety.
ZnačkaBENAVITA #ad
VýrobceBENAVITA #ad
Výška0.99
Délka17.32
Hmotnost7.39
Šířka14.57

2. LUVETT

#ad

Barva: pergamon bílá, automatické sklápění, duroplast antibakteriální, LUVETT® D100 WC sedátko s automatickým sklápěním, odnímatelné, tvar D, 3 možnosti montáže

#ad
LUVETT #ad - Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, žádné kývání a sklouznutí.

Wc sedátko varianty různých barevných variant. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Design a vývoj v německu podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška0.99
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.45
Číslo dílu539722

3. LUVETT

#ad

Záchodové prkénko na hubnutí z antibakteriálního duroplastu, LUVETT® WC prkénko s automatickým sklápěním oválné C770, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění, barva: bílá

#ad
LUVETT #ad - Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, už se nehýbe a sklouzává. Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.97
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu536173

4. BEMIS

#ad

Der sich nicht löst und für die meisten Toiletten geeignet ist | Ultra-Fix | Farbe auf Wasserbasis für einfache Reinigung | einfache und schnelle, BEMIS Shell White Molded Wood WC-Sitz | WC-Sitz

#ad
BEMIS #ad - Bleibt fest mit sta-tite – patentiertes befestigungssystem, das sich nicht löst. Aus nachhaltig angebauten Hölzern und Lackierung auf Wasserbasis. Dieser sitz wird in den USA hergestellt und in Großbritannien zusammengebaut. Haltbares amerikanisches Innova-Formholz. Verstellbare kunststoffscharniere, passend für die meisten universell geformten Pfannen der Hersteller. Einfache installation ohne Verschütten; sicherer Sitz an der Pfanne.
ZnačkaBEMIS #ad
VýrobceBemis #ad
Výška1.93
Délka17.56
Hmotnost7.23
Šířka14.49
Číslo dílu5900ZART000
Modelka5900ZART000

5. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, vysoký komfort sezení

#ad
SANFINO #ad - 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

6. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, mnoho pěkných sedátek na WC na výběr, Sedátko na WC s automatickým sklápěním

#ad
Sanilo #ad - 47, 0 / 37, 7 cm. D/š: cca. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. Kvalitní povrch, snadná údržba. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84
Číslo díluHU-XI-201

7. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze zaručit – "Sand Stone", SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, vysoký komfort sezení, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění.

Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled.

Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1003C

8. LUVETT

#ad

Víko na WC se 3 montážními řešeními z ušlechtilé oceli, barva: Béžová Bahama béžová, odnímatelné víko na záchod, LUVETT® WC sedátko s automatickým sklápěním C100 oválné, univerzální

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Varianty wc sedátka v 17 barvách. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, žádné kývání a sklouznutí. Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.57
Délka17.32
Hmotnost5.34
Šířka14.65
Číslo dílu539711
Modelka539711

9. Bullseat

#ad

Bullseat® WC sedátko hranaté vhodné k Keramag Renova č. 1 Plan s automatickým sklápěním/Softclose odnímatelné bílé click n' clean víko toalety překrývající se záchodová drážka kvalitní duroplast

#ad
Bullseat #ad - Dobré vědět – vhodné pro keramag renova č. Co dostanete – dostanete toaletní sedátko bullseat montážní sadu, informační brožuru s návodem k montáži a tipy pro péči.

Výhody kulového semínka – hydraulické samosklápění, antibakteriální materiál Click n' Clean funkce rychlá a jednoduchá montáž shora. Originál od bullseat – silné sedadlo s click. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz – spokojení zákazníci jsou naším cílem. Pokud by však vaše očekávání nebyla splněna, dostanete peníze zpět během prvních 30 dnů. 1 comprimo novÉ, S20 . 1 plan, vitra Shift, Renova č.
ZnačkaBullseat #ad
VýrobceBullseat #ad
Výška0.99
Délka17.79
Hmotnost5.51
Šířka14.48

10. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, velký výběr, Sedátko na WC s automatickým sklápěním, pěkné motivy

#ad
Sanilo #ad - 47, 0/37, 7 cm. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. D/Š: cca. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. Kvalitní povrch, snadná péče.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost4.41
Šířka14.84