Top 10 The Magnet Shop – Magnetické lepicí pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Maul

#ad

Maul Kovová páska, magnetická nástěnná lišta z ocelového plechu, bílá, samolepicí

#ad
Maul #ad - Magnetická montážní lišta ve tvaru role, kterou lze položit ze zdi na stěnu a za rohem. Magnetickou lištu lze ve své délce individuálně zkrátit normálními nůžkami. Bíle lakovaný ocelový plech s tloušťkou materiálu 0, 13 mm.

Snadná montáž: pro vyrovnání nerovností stěn opatřeno samolepící pěnovou výplní, kterou nelze beze zbytku opět odstranit. Vyrobeno v Německu. K umístění informací, výkresů, školky, fotografií, plánů, obrázků atd. Samotný ferrobband není magnetický, nejedná se tedy o magnetický pásek. Rozsah dodávky: 1x MAUL ferrobband 500 cm.

Ferrobband zajišťuje magnetický podklad, na který lze pomocí magnetu upevnit informace. V každém produktu maul se skrývá zkušenost německého rodinného podniku se 110letou historií. Spojujeme udržitelnost a nové technologie s funkčností a řemeslným zpracováním. Pro agentury, školy, zasedací místnosti atd.
ZnačkaMaul #ad
VýrobceJakob Maul GmbH #ad
Výška1.42
Délka4.96
Hmotnost0.26
Šířka4.96
Číslo dílu6211002
Modelka6211002
ZárukaOther

2. Reorda

#ad

REORDA® Kovový pásek samolepicí bílý – ideální pro figurky a regály Tonies® – magnetický pásek na magnety I ferroband I samolepicí I železný pásek 3 m

#ad
Reorda #ad - Flexibilní lepidlo – ať už hrubé vlákno, dřevo nebo kov, kovová lepicí páska působí působivě na každém povrchu díky ohebnému pěnovému lepidlu. Mnohostranně použitelný – náš jedinečný ferro pásek reorda se díky vysokému podílu kovu výborně hodí pro figurky Tonie, vlastnoručně vyrobené regály Tonie a min.

Např. Používat středně silné magnety. Nejlepší výběr barev – u reorda obdržíte naši samolepící ferro pásku v nejrůznějších velikostech a barvách. Přesto se rádi podíváte na naše magnetické pásky v obchodě. Už nikdy nepořádek – pomocí magnetů se vám podaří připevnit na ocelový pásek jakékoli poznámky, plakáty, fotografie atd.

Pro odstranění si přečtěte návod k použití. Ve škole a mít tak své dokumenty vždy úspěšně po ruce. Tak máte v mateřské škole a v dětském pokoji vhodného pomocníka. Dný magnetický pásek – kovový pásek nemůže vykazovat stejné funkce jako magnetický pásek, protože sám o sobě není magnetický.
ZnačkaReorda #ad
VýrobceReorda #ad
Výška0.04
Délka118.11
Šířka1.38
ModelkaReorda Metallband selbstklebend

3. MEISTERWERK

#ad

MEISTERWERK Samolepicí kovový pásek mj. pro tonies, magnety a tonizační tribuny | kovový pásek se silným lepidlem z pěnové hmoty | samolepicí magnetický pásek | magnetický pásek | samolepicí magnetická lišta

#ad
MEISTERWERK #ad - Vhodná volba barev – není vaše požadovaná barva? Žádný problém! podívejte se jednoduše v našem obchodě, protože nabízíme kovovou lepicí pásku v různých barvách a délkách. Dný magnetický pásek – chtěli bychom upozornit na to, že naše samolepicí páska nemůže plnit stejnou funkci jako magnetický pásek! Přesto můžete v našem obchodě najít magnetické pásky.

Spolehlivá přitažlivost – ocelový pásek mistrovské dílo je obohacen o více kovových částic a má tak vyšší podíl kovu než jiné kovové pásky. Nyní dřevo, hrubé vlákno nebo kov, lepidlo z pěnové hmoty účinně drží na vašem povrchu.

Působivé lepidlo – díky pěnovému lepidlu je nyní dokonce možné upevnit ferrobový pásek na nerovné povrchy. Kromě toho již není nutné podložky poškodit kolíky. Díky tomu mohou magnety a toniky lépe přilnout. Vždy připraveno k uchopení – vaše plakáty, fotografie a poznámky lze nyní rychle a jednoduše upevnit a měnit pomocí magnetů.
ZnačkaMEISTERWERK #ad
VýrobceMEISTERWERK #ad
Výška0.04
Délka118.11
Šířka1.38
Číslo díluHU-XI-65

4. The Magnet Shop

#ad

Flexibilní magnetické fólie – silná dálniční kvalita černá, 10 kusů listů A4 tloušťka 0,8 mm, The Magnet Shop Jednoduché

#ad
The Magnet Shop #ad - Pro skladování nářadí a reklamní techniku. Magnetické listy a4, 0, 75 mm silné. Extra silný magnet – kvalita dálnice.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Výška11.69
Délka8.27
Hmotnost1.27
Šířka0.03
Číslo díluPMAGA4-.85/4
ModelkaPMAGA4-.85/4

5. The Magnet Shop

#ad

A2+ Rolle 62 x 42 cm, zur Herstellung magnetischer Aufbewahrungsschale für Wargames-Miniaturen schwarz, The Magnet Shop WarMag großes selbstklebendes Gummistahlblech, weiches Metallblech Eisen

#ad
The Magnet Shop #ad - Einfache anwendung: Selbstklebend für eine schnelle und einfache Installation. Viele grÖssen: a2+ 62 x 42 cm und A4 21 x 30 cm. Flexibel: einfach mit einer schere, einem scharfen Bastelmesser zuschneiden ODER sogar lochen! Erstellen: ideal zum Erstellen individueller Transporttabletts, Aufbewahrungsboxen und Ausstellungsböden. Wargaming: beliebt bei warhammer und anderen Wargaming-Enthusiasten wie Star Wars Legion und A Song of Ice and Fire.
ZnačkaThe Magnet Shop #ad
VýrobceThe Magnet Shop #ad
Výška0
Délka24.41
Šířka16.54
Číslo díluSFERA2-.75
ModelkaTMS-MULTI-HF-SFER-LMAO

6. magnet-shop

#ad

Metrové zboží, šířka 15 mm, červená, Magnetická páska na označování

#ad
magnet-shop #ad - Jednoduše & rychle – díky magnetické ploše lze pásek velmi rychle vyměnit a snadno drží na všech magnetických kontaktních plochách. Individuální zastřižení – magnetický pásek lze libovolně zastřihnout nůžkami na požadovanou velikost.

Opakovaně použitelné – tyto magnetické pásky s barevným povrchem se ideálně hodí k flexibilnímu popisování tužkami rozpustnými ve vodě a jako barevné označení na kovových plochách. Klasické použití je na našich tabulích na bílé tabule nebo jako barevný nápis v regálovém skladu. Rozsah dodávky – u množství: 1 obdržíte 1m magnetický pásek, u množství: 2 dostanete 2 m v kuse, atd. Flexibilní použití – ať už v kanceláři, ve škole nebo doma, magnetický pásek najde všude možnosti použití.
Značkamagnet-shop #ad
Výrobcemagnets4you #ad
Výška0.03
Délka0
Hmotnost0.09
Šířka0.59
Číslo díluMB-15x0.85-R
ModelkaMB-15x0.85-R

7. GAUDER

#ad

GAUDER Kovový pásek samolepicí I Ferroband I magnetický pásek I železný pásek I ocelový pásek 3m

#ad
GAUDER #ad - Flexibilní použití – pomocí několika paralelních pásků můžete vytvořit magnetickou stěnu. Chceme vaši plnou spokojenost a stojíme vám za to naším jménem. Gauder je tu pro vás – po zakoupení vaší magnetické nástěnné lišty vám bude tým GAUDER bohatě k dispozici s radami a skutkem.

Ka 35 mm a tloušťka 1 mm. Magnetická lepicí páska gauder je protikusem naší magnetické pásky / magnetických proužků. Přizpůsobí se vám – silně samolepicí pojivo se díky pěnové vrstvě optimálně přizpůsobí vaší stěně.

Pičková kvalita – kovový pásek gauder z pevného ocelového plechu se pečlivě vyrábí v Evropě a splňuje nejvyšší standardy kvality. Podklad pro magnety – naše ferrobband gauder je praktická lišta, na kterou můžete pomocí magnetů připevnit obrázky, výkresy a plány. Tapeta s hrubými vlákny není překážkou.
ZnačkaGAUDER #ad
VýrobceGAUDER #ad
Výška3
Délka7
Šířka5
Číslo díluYP-RFLO-SV46
ModelkaYP-RFLO-SV46

8. Reorda

#ad

Reorda® Kovový pásek – ideální pro Tonie tribuny, magnety a figurky Tonie díky vysokému podílu kovů – samolepicí magnetická páska | samolepicí magnetická lišta | magnetický pásek je mnohostranně

#ad
Reorda #ad - A tak máte své dokumenty vždy úspěšně po ruce. Pro odstranění si přečtěte návod k použití. Používat středně silné magnety. Dný magnetický pásek – kovový pásek nemůže vykazovat stejné funkce jako magnetický pásek, protože sám o sobě není magnetický.

Už nikdy nepořádek – pomocí magnetů se vám podaří připevnit na kovový pásek, např. Díky měkkému a ohebnému materiálu nevznikají ani při šikmém střihu žádné ostré hrany! mnohostranně použitelný – náš jedinečný kovový pásek reorda se díky vysokému podílu kovu výborně hodí pro figurky Tonie, vlastnoručně vyrobené regály Tonie a min.

Přesto se rádi podíváte na naše magnetické pásky v obchodě. Ve škole jakékoliv poznámky, plakáty, fotografie atd. Bezpečné použití – ostré hrany hledejte u ferrobbandu marně. Flexibilní lepidlo – ať už hrubé vlákno, dřevo nebo kov, kovová lepicí páska působí působivě na každém povrchu díky ohebnému pěnovému lepidlu.
ZnačkaReorda #ad
VýrobceReorda #ad
Výška0.04
Délka118.11
Šířka1.57
Číslo díluReorda

9. GAUDER

#ad

GAUDER Magnetické proužky popisovatelné | magnetické štítky k popisování | magnetické karty pro tabuli kanbanu, bílou tabuli a tabuli

#ad
GAUDER #ad - Mnohostranně použitelné – ať už na kanbanové tabuli, bílé tabuli nebo chladničce – magnety GAUDER jsou vždy dobrou volbou. Silná přilnavost – magnetické cedule gauder k popsání drží nejlépe na magnetických podkladech a lze je snadno opět odstranit.

Praktické použití – pomocí magnetických proužků popisovatelných GAUDER v různých velikostech lze vizualizovat procesy a plány. Gauder je tu pro vás – po nákupu vám bude tým gauder k dispozici. Chceme vaši plnou spokojenost – za to stojíme naším jménem. Opakovaně použitelné a udržitelné – magnetické etikety gaudER lze popsat popisovačem na bílé tabuli, které je součástí dodávky, a používat opakovaně.
ZnačkaGAUDER #ad
VýrobceGAUDER #ad
Číslo dílu7537

10. Magna-C

#ad

2 stabilní magnetické lišty z ušlechtilé oceli – samolepicí – 495 × 20 mm bez magnetů – magnetický podklad pro fotografie, pohlednice a mnoho dalšího – od Magna-C

#ad
Magna-C #ad - Magna-c zaručuje nejvyšší kvalitu a je průběžně certifikován podle certifikátu kvality TÜV ISO 9001. Na tuto stabilní magnetickou lištu lze atraktivně zavěsit nejrůznější věci jako poznámky, fotografie nebo pohlednice.

Vyrobeno v německu: naše komponenty výrobků jsou u nás na místě testovány a zpracovávány. Lepicí pěna s dlouhou životností dokonale přilne na všechny hladké a nerovné povrchy. Díky samolepicí zadní straně lze decentní lištu z ušlechtilé oceli nalepit na libovolné místo. Jednoduchá montáž: bez nepříjemného vrtání a šroubování.

Jednoduše uvolněte ochranný film na lepení – přitlačte – hotovo! elegantní design: s leštěným povrchem z ušlechtilé oceli nabízí magnetická lišta perfektní magnetický podklad ve všech prostorách. Mnohostranně použitelný: kreativitě se meze nekladou. Vysoce kvalitní pěnové lepidlo: silná přilnavost zaručuje optimální přilnavost pro všechny aplikace.
ZnačkaMagna-C #ad
VýrobceMagna-C #ad
Výška0.08
Délka19.49
Šířka0.79
Číslo dílu54318.PARENT
Modelka54318.PARENT