Top 10 Sonnenschutzrollos Für Fenster Ohne Bohren – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací roleta bez vrtání/s vrtáním 2v1 ● kolekce termo roleta: Foggy Morning šedá ● 50 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Dné! navlékání šňůr a také žádné. Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, resp. Roubů, návod k montáži vč. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem. Pokud chcete namontovat roletu schuette bez vrtání, může být tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy vašeho okna maximálně 19-29 mm.

Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Vezměte vždy nejbližší vyšší výšku. Hledejte prosím: "Schuette Plissee & Rollo Manufakturu". Pomocí přiložených upínacích držáků, čeká vás rychlá a snadná instalace, protože zde kupujete originální a hotovou roletu Schuette a nejedná se o modelářskou sadu jako u jiných prodejců. Látka může být o několik centimetrů širší než vaše okenní sklo.

Vhodné také do kuchyně a koupelny. Inteligentní vedení řetízku bez trhání a bez blokování šňůry. Nosič nahoře stojí 1, 5 cm vlevo a vpravo 1, 5 cm nad látkou viz obrázky. Originální rolety schuette jsou srovnatelné s typickými stavebními a čínskými roletami. Pod jinými značkami jsou bohužel nabízeny špatné kopie, resp. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, aby při pohybu rolety nerušila.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0.01
Délka130
Hmotnost2.2
Šířka2

2. Grandekor

#ad

Okenní roleta průsvitná a zatemňující – bílá 80 x 210 cm šířka látky 76 cm, Duo rolety na okna a dveře bez vrtání s držákem, Grandekor Dvojitá roleta Klemmfix

#ad
Grandekor #ad - Pokud je například velikost vašeho okna 60 x 140 cm, 7 až 2, doporučujeme vám objednat dvojitou roletu o velikosti 70 x 150 cm. Také vlhké místnosti nezpůsobují dvojité roletě bez vrtání žádné problémy. Zvědavé pohledy zůstanou venku! průhledná dvojitá roleta klemmfix bez vrtání se skládá ze dvou proti sobě běžících pruhů látky se střídavě neprůhlednými a transparentními proužky, jejichž polohu lze individuálně a plynule nastavit.

Zpříjemněte používání okenní rolety uvnitř bez vrtání. Vhodné pro okenní rámy s tloušťkou drážky 1, 5 cm není však vhodné pro střešní okna! Roleta bez vrtání velmi snadná obsluhapomocí tažného řetězu je plynule nastavitelná – od polopropustné až po neprůhlednou. Jakou velikost si mám objednat? Šířka látky je o 4 cm užší než celková šířka okenní rolety "objednací šířka". Pro péči doporučujeme vysávání štětcem na nábytek, přímo do okenního okenního závěsu, resp.

Dvojité rolety, snadná instalace a snadná údržbavelmi snadná montáž bez vrtání buď pomocí dodaného systému klemmfix na okenní rám, nebo pomocí přiloženého montážního materiálu na stěnu nebo strop. Rozsáhlé možnosti použití v celém domě! dvojitá roleta klemmfix je vhodná pro všechny typy prostorů: kancelář, ložnice, obývací pokoj, koupelna a dětský pokoj, pro balkonové a terasové dveře. Těrbinovou hubicí nebo otřít vlhkým hadříkem. Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a není nutné ji zkrátit.
ZnačkaGrandekor #ad
Výška0
Délka82.68
Hmotnost2.12
Šířka31.5
Číslo dílubBFKFb3j
ModelkaBlanc

3. Magiea

#ad

šedá 50 x 220 cm Duo roleta, okenní roleta proti slunci pro okna a dveře, upínací roleta propouští světlo a neprůhledná, Magiea Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání & s vrtáky

#ad
Magiea #ad - Ka látky je 4~5 cm užší. Každá dvojitá roleta klemmfix je vhodná pro okna, tím více látek je třeba srolovat. Proto se duo rolety velmi dobře hodí pro použití v ložnici, obývacím a dětském pokoji. Nejsou žádné žmolky a po dlouhém používání. Roleta je ze 100% polyesteru, chrání před pohledy a sluncem.

Dvojitou roletu můžete připevnit bez vrtání pomocí upínacích držáků na okna a dveře vhodná tloušťka okenního rámu: 17–25 mm. Můžete přizpůsobit stupeň propustnost světla dvojité rolety tím, že nastavením překrývání pruhů rolety. Látka rolety je střižena technologií řezání za tepla. Pokud je příslušenství dvojité rolety poškozeno během 6 měsíců, můžete se na nás obrátit. Záruka 24 měsíců + bezstarostný a rychlý odběh servisu, můžeme vám bezplatně nahradit.

Montáž na stěnu, stropní montáž a montáž s upínacími nosiči. Objednací šířka se vztahuje na celkovou šířku dvojité rolety s příslušenstvím. Vysoce kvalitní dvojitá roleta, pevná, zesílená s držákem na zadní straně, stabilní a jednoduchá instalace. Můžete jej jednoduše otřít vlhkým hadříkem, abyste jej mohli očistit. Dvojitá roleta bez vrtání se hodí také velmi dobře do pronajatých bytů, protože okno po demontáži nevykazuje žádné poškození.
ZnačkaMagiea #ad
VýrobceMagiea #ad
Číslo díluHU-XI-39

4. bobodeco

#ad

Bílá, bobodeco Dvojitá roleta klemmfix bez vrtání Duo rolety na okna s upínacími držáky, montáž na stěnu, 40 x 130 cm š x v, okenní roleta průsvitná a zatemňující, ochrana soukromí

#ad
bobodeco #ad - Jsou střídavě neprůhledné a průhledné proužky, jejichž polohu lze individuálně a plynule nastavit. A může chránit před pohledy a oslněním a sluncem. Můžete si vybrat způsob instalace podle potřeby. Po dlouhém používání nedochází k žádnému vláknu a opotřebení.

Látka rolety se řeže pomocí technologie řezání za tepla. Pokud řetěz vytáhnete nahoru a dolů, můžete volně nastavit polohu stínů. Lze jej pomocí nastavitelných upínacích nosníků připevnit přímo na křídla okna. Jemné transparentní látky nechají denní světlo prosvítat. Dvojitá roleta je vhodná jak pro okna, tak i pro dveře, dětský pokoj, kancelář, kuchyň, kavárnu, pracovnu, konferenční místnost, které je lze otevřít.1

1 x roleta, pokud máte jakékoliv dotazy, montážní návod, 1 x montážní sada, jsme vždy k dispozici. Roleta je ze 100% polyesteru, snadno se udržuje. Dvojitá roleta klemmfix je vhodná pro všechny prostory, hotel, např. Například: Šířka látky 85 x 150 cm roleta je kulatá šířka 80-81 cm. Kromě toho lze dvojitou roletu připevnit na stěnu pomocí sady šroubů, která je součástí dodávky. Je stálobarevný.
Značkabobodeco #ad
Výrobcebobodeco #ad
Výška0.04
Délka51.18
Hmotnost0.97
Šířka15.75
Číslo díluAdXc7ppJ

5. EFIXS

#ad

17, Termoplastická roleta EFIXS mini, standard, střední, 25, 32mm hřídel – šířka látky 40-180 cm x výška 150-240 cm – tepelně izolační roleta – zatemňovací roleta, maxi

#ad
EFIXS #ad - Všechny barvy z oblasti standardních velikostí jsou k dostání také na míru jako mini 17 mm vlna / asin: B079SZXXF4, Medium 25 mm vlna / asin: b079rksgnz, maxi 32 mm vlna / ASIN: B07BGDF9NV a brzy také jako Maxi XL 45 mm vlna.

Termo roleta mini je tepelná a zatemňovací roleta s vnější stranou potaženou stříbrnou vrstvou neprůhledná, zatemňující a nepropouští světlo. Montáž na okenní křídlo pro tloušťku rámu 1, 5 - 2 cm bez vrtání s nastavitelnými upínacími nosníky. Ovládací prvky v bílé barvě, délka ovládání 90 cm, držák rolety z pvc, řetízkový kladkostroj lze namontovat vlevo nebo vpravo, padová tyč dřevo nebo PVC v lemu jako zatěžování.

Volitelně lze použít také jako lepicí roleta, držák lepidla na rolety je nutné objednat samostatně číslo výrobku B071YHY23C. Jednoduše zadejte číslo zboží do vyhledávací masky Amazon! .
ZnačkaEFIXS #ad
VýrobceDer Jalousienladen #ad
Výška86.61
Délka1.97
Hmotnost8.82
Šířka31.5
Číslo díluHU-XI-201

6. SBARTAR

#ad

Zebra roleta, SBARTAR Dvojitá roleta Klemmfix pro okna bez vrtání a vrtání šedá 50 x 130 cm Duo roleta propouští světlo, upínací roleta, okenní roleta, ale neprůhledná

#ad
SBARTAR #ad - Ka látky je o 4 ~ 5 cm kratší než objednaná šířka; objednací výška = výška celého okenního rámu. Montáž je možná i ve vlhkých prostorách. K dostání v mnoha různých barvách a velikostech. Pokud zjistíte, pošlete nám fotky, že výrobky mají problémy s kvalitou, zašleme Vám náhradu.

Což je krásné i chrání vaše soukromí. Pokud máte dotazy k objednávkám nebo produktům, můžete se na nás obrátit. Pomocí řetízku lze roletu individuálně a plynule nastavit od průsvitné až po neprůhlednou, aby se zabránilo slunečnímu záření. Dvojitá roleta se hodí pro okna a dveře pokojů: byty, kanceláře, haly, kavárny, hotely, konferenční místnosti, dětské pokoje, knihovny atd.

Roleta pro okna bez vrtání je ze 100% polyesteru. Dvojitá roleta se skládá ze dvou protilehlých pruhů látky. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, aby při pohybu rolety nerušila. Snadno se udržuje, průsvitná, otírá se vlhkým hadříkem, ale neprůhledná. S držáky klemmfix lze dvojitou roletu jednoduše připevnit na okenní rám nebo alternativně pomocí přiložené sady šroubů pro vrtání na stěnu a strop.
ZnačkaSBARTAR #ad
VýrobceManning Finley #ad
Výška0
Délka51.18
Hmotnost1.59
Šířka19.69
Číslo díluKEOQaOIi

7. Blumtal

#ad

Antracitová, upínací roleta pro okna a dveře, Blumtal Dvojitá roleta 70 x 130 – 155 cm – roleta Klemmfix – roleta na okna bez vrtání, roleta s bočním stahováním

#ad
Blumtal #ad - Snadná montáž: dvojité rolety lze díky držáku na okno klemmfix bez vrtání přizpůsobit šířce rámu a namontovat na okenní rám. Změřte rozměry skleněné plochy, abyste určili správnou šířku a délku pro vaše okno.

Vícebarevné zebrablindy vytvářejí krásné barevné odstíny. Díky tomu jsou individuálně regulovány dopady světla a průhlednost a nabízejí soukromí a zatemnění. Náš sortiment zahrnuje individuálně nastavitelnou délku vždy 130 – 155 cm pro okna a 155–195 cm pro dveře. K dispozici jsou jednotlivě nebo aktuálně také jako nabídka v balení po 2 kusech za cenu 1 balení. Individuálně nastavitelná: dvojitá roleta pro okna je plynule nastavitelná pomocí řetízku od polopropustné až po neprůhlednou.

Držáku cca 4 cm širší. Moderní: průhledné a neprůhledné proužky vytvářejí moderní vzhled. Velmi snadné měření: uvedený rozměr se vztahuje na šířku látky bez držáků vč. Pevná látka ze 100% polyesteru lze otírat vlhkým hadříkem. Zebra žaluzie jsou vhodné do koupelny, obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a kanceláře.
ZnačkaBlumtal #ad
VýrobceEverbrent #ad
Výška0
Délka61.02
Hmotnost900
Šířka27.56
Číslo díluNL_Zebra_Blinds
ModelkaZebraBlinds_NL

8. Deswell

#ad

45 x 100 cm, uchycení bez vrtání, Dvojitá roleta Duo Rollo

#ad
Deswell #ad - Vysoce kvalitní materiál ze 100% polyesteru pro jednoduché kolíky, dvě průsvitné a transparentní látky pro nastavení, výběr dvou metod montáže a mnoho dalšího. Vhodná tloušťka okenního rámu: 1, 5 - 2, 3 cm. Objednací šířka = šířka skla + 4-6 cm.

Deswell roleta bez vrtání dvojitá roleta pro okna je průsvitná, řetízkový tah pro snadné nastavení, ale je ještě neprůhledná a neprůhledná. Dvojitá roleta klemmfix se však nehodí pro střešní okna. Než si koupíte dvojitou roletu, změřte prosím šířku okenního skla. Například: pro okenní sklo o šířce 81 cm objednejte obvykle roletu o šířce 85 cm. Regulace světla díky dvěma neprůhledným a transparentním látkám a řetízku můžete světlo nastavit světlejší nebo tmavší podle vašeho přání a řetízek lze namontovat vlevo nebo vpravo.

Vážíme si vašeho domova. Snadná montáž rolety na okna bez vrtání lze upevnit zcela bez vrtání pomocí upínacích držáků. Ale pozor: nepřekračujte rukojeť! rozsah dodávky a zákaznický servis 1 x roleta, pokud máte jakékoliv dotazy, 1 x montážní sada, montážní návod, jsme v pracovní dny vždy k dispozici. Velké rozměry Šířka látky dvojité rolety je cca 4 – 6 cm užší než uvedená šířka. A můžete je namontovat také s přiloženým příslušenstvím pro vrtání.
ZnačkaDeswell #ad
VýrobceDeswell #ad
Výška2.05
Délka21.26
Šířka2.56
Číslo dílu270
ModelkaB07DW52C8R

9. Sonello

#ad

Bez nutnosti vrtání, na okna a dveře, ovládání stahovacími řetízky po straně, Zatemňovací roleta Sonello se systémem Klemmfix, okenní roleta

#ad
Sonello #ad - Velmi snadné nastavení míry zatemnění pomocí stahovacího řetízku. Stranu, ze které budete ovládat řetízek, si můžete libovolně zvolit. Látka, ze které je roleta vyrobena, omyvatelné vlhkým hadříkem, má na obou stranách stejnou barvu a vypadá tak velmi pěkně zevnitř i zvenku.

Stahovací řetízek pro ovládání rolety lze připevnit buď na levou nebo na pravou stranu. Obsah balení: 1 x zatemňovací roleta včetně upínacích držáků v barvě rolety, béžová, krémová, šedá a tmavě modrá, v délkách 130 cm, černá, šroubů a hmoždinek od výrobce Sonello pro montáž na zeď. Tak lze individuálně regulovat míru dopadajícího světla, neprůhlednosti a zatemnění. Rychlá a snadná montáž bez vrtání pomocí držáků klemmfix, které lze individuálně přizpůsobit šířce rámu a jež jsou dodávány v barvě rolety.

Materiál 100% polyester bez pvc: snadná údržba, instalace možná i ve vlhkých místnostech. Uvedený rozměr se vztahuje na šířku látky. Roletu lze pomocí přiložených šroubů a hmoždinek rovněž namontovat na okno, zeď či strop. Zatemňovací rolety nabízíme v barvách bílá, 150 cm a 210 cm a šířkách 35 cm - 120 cm vždy po 5 cm. S držáky je roleta o ca 4 cm širší.
ZnačkaSonello #ad
VýrobceSonello #ad
Výška0
Délka51.18
Hmotnost4.41
Šířka29.53
Číslo dílu440239
Modelka440239

10. WOLTU

#ad

Dvojitá roleta Woltu č. 324, s nosníkem Klemmfix bez vrtání, roleta s bočním lankem Easyfix, propouštějící světlo a zatemňující ...

#ad
WOLTU #ad - Hloubka neprůhledné pruhy:. Oblast použití:. Montážní sada:. Materiál:. Velikost látky:.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka59.06
Hmotnost1.98
Šířka35.43
Číslo díluDR5619m9
Záruka2 roky.