Top 10 Rvkb Wok Edelstahl – Pánve wok

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RÖSLE

#ad

RÖSLE ELEGANCE pánev wok, vhodná pro indukci, 28 cm, ušlechtilá ocel 18/10, vysoce kvalitní wok z ušlechtilé oceli s robustním keramickým obložením ProCera

#ad
RÖSLE #ad - Se zapouzdřeným dnem s hliníkovým jádrem – tak je zajištěno rovnoměrné vedení a akumulace tepla – vhodné pro všechny typy sporáků: keramika, plynové, elektrické, indukční a trouby.

Teplotní odolnost do 400 °c – bez pfoa – funkční díl průměr 28 cm – průměr dna: 15 cm – kapacita: 3 l – keramický povrch ProCera černý, ušlechtilá ocel 18/10 s vysokým leskem. Extrémně odolný keramický povrch na minerální bázi procera se výborně postará o vaše pečené zboží, ať už rybí filé, drůbež nebo zeleninová pánev. Forma na pánev zajišťuje dostatek místa a snižuje postříkání tuku na sporáku – ergonomicky tvarovaná rukojeť z ušlechtilé oceli 18/10 pro snadnou manipulaci při pečení nebo otáčení – praktický vylévací okraj doplňuje pánev.

RÖsle elegance pánev wok: vysoce kvalitní univerzální wok s robustním keramickým povrchem ProCera – asijský univerzální pomocník pro každodenní použití.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRösle #ad
Výška3.74
Délka20.47
Hmotnost2.14
Šířka11.61
Číslo dílu13362
Modelka13362

2. Jamie Oliver

#ad

Stříbrná, 32 cm, Jamie Oliver, Wok z ušlechtilé oceli s víkem

#ad
Jamie Oliver #ad - Prémiová kvalita: pánve z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli jsou vhodné pro vaření při vysokých teplotách a jsou vhodné také do trouby. Ištění nebude jednodušší. Všechny pánve lze mýt v myčce a starat se o cenný čas ve vaší kuchyni.

Robustní a snadno se čistí: kvalitní keramika zesiluje povrchovou úpravu všechny vrstvy a činí pánev Jamie Oliver velmi robustní. Trvanlivá žáruvzdorná povrchová úprava, vaření jako profesionál! Záruka: 100% záruka vrácení peněz. Chybějící jednotka ve vašem kuchyňském nádobí. Pánve mají perfektní distribuci tepla a poskytují vám výkon, který potřebujete ve vaší kuchyni. Extrémně dlouhá životnost: pánve jamie oliver mají nepřilnavý povrch, který je odolný proti poškrábání a nabízí vám nejdelší trvanlivost, jakou znáte.

Použijte pánev pro různé druhy vaření. Nakupujte s důvěrou. Pokud nejste se svým nákupem 100% spokojeni, můžete jej vrátit v plné výši. Vhodné pro všechny typy sporáků: pánve jamie oliver jsou vhodné pro všechny typy sporáků, také pro indukci a trouby do 230 °C.
ZnačkaJamie Oliver #ad
VýrobceJamie Oliver #ad
Výška6.3
Délka14.96
Hmotnost7.72
Šířka14.96
Číslo dílu70003200
Modelka70003200

3. Craft Wok

#ad

Rundboden/731W88, Craft Wok Traditioneller handgehämmerter Wok aus Karbonstahl mit Griff aus Holz und Stahl Durchmesser 35,6 cm

#ad
Craft Wok #ad - Nicht geeignet für elektro- oder induktionsherd. Dafür haben wir die besten Hersteller in China gefunden. Der holzgriff hat eine besondere hygroskopische rutschfeste Oberfläche für einen sicheren Halt beim Braten. Dieser wok ist die bewährte Wahl von vielen chinesischen Profiköchen.

Wok-gewicht: 2, 1 kg. Handgefertigt aus liebe zum wok! wir sind ein team aus experten und haben uns wegen unserer leidenschaft für den karbonstahl-Wok zusammengetan. Traditionelle chinesische Wokpfanne mit rundem Boden. Der karbonstahl-wok kann rosten. Vergessen sie nicht, den wok vor der Verwendung einzubrennen! Eine Anleitung zum einfachen Einbrennen liegt dem Wok bei. Unsere auswahl an markenprodukten umfasst 100 % authentische traditionelle Karbonstahl-Woks, die seit 8 Jahren auf dem Markt sind.

Unsere mission ist, ihnen beim kurzbraten so viel Freude zu bereiten, wie ihn die Köche in Restaurants in ganz China haben. Unser kundendienst führt Sie gerne durch den Vorgang, wann immer Sie Hilfe benötigen. Handgeschmiedet von chinesischen experten in Guangzhou. Karbonstahl-wok mit rundem boden, stärke 1, 6 cm durchmesser, handelsübliche Qualität. Der stählerne zusatzgriff brennt nicht an, wenn sie bei großer Hitze braten, und man kann den Wok zur Aufbewahrung daran aufhängen. Schwer und solide.
ZnačkaCraft Wok #ad
VýrobceRed Cat Limited Company #ad
Výška4.33
Délka22.52
Hmotnost4.63
Šířka14.02
Číslo dílu731W88
Modelka731W88

4. Silit

#ad

Silit Wok 32 cm, vhodná do myčky, nerezová ocel, ušlechtilá ocel wok, indukční pánev wok, nepovrstvená

#ad
Silit #ad - Materiál: ušlechtilá ocel 18/10, snadná údržba, žáruvzdorné a vhodné do trouby do 250 °C, bez povrchové úpravy – vhodné do myčky, chuťově neutrální a odolné. Vhodné pro všechny typy sporáků: sklokeramické, elektrické a indukční.

Výborně vhodné: šetrné smažení s malým množstvím tuku – jednoduše vaření s nízkým obsahem tuku: např. S wokem dosáhnete krátké doby vaření. Asia wok vegetariánské, wok veganské. Zelenina zůstává aromatická, křupavá a zdravá. Dno silitherm pro všechny typy sporáků: pro rovnoměrnou distribuci tepla a dlouhou akumulaci tepla, plynové, ideální pro energeticky úsporné vaření.

Obsah: 1x pánev wok 32 cm výška 10 cm, objem 3, 5 l – optimální pro plotýnky s Ø 22 cm s ohledem na funkci zapnutí – číslo výrobku: 2137300472. Tím zůstávají zachovány vitamíny a aromatické látky. Také maso a ryby si uchovají přirozené aroma.
ZnačkaSilit #ad
VýrobceWMF #ad
Výška1.26
Délka15.43
Hmotnost1.3
Šířka10.51
Číslo dílu2137300472
Modelka2137300472

5. SILBERTHAL

#ad

SILBERTHAL Pánev Wok Indukce 28 cm – ušlechtilá ocel wok s nepřilnavým povrchem – pro všechny typy sporáků – vhodná do trouby

#ad
SILBERTHAL #ad - Stabilní pánev wok s plochým dnem na vaření, smažení, dušení a fritování typických asijských wokpokrmů. Smažení bez nalepení, díky nepřilnavé vrstvě SILBERTHAL bez PFOA.

Jednoduchá manipulace díky ergonomické rukojeti, která zůstává chladná, lze velmi snadno použít i plnou pánev. Rovnoměrná, zapouzdřené sendvičové dno. Pro všechny typy sporáků – indukční, plynové, elektrické, sklokeramické a sklokeramické sporáky. Díky nýtované rukojeti z ušlechtilé oceli je pánev vhodná do trouby do 250 °C. Díky širokému vysokému okraji při míchání a obracení z wok nic nevypadne. Vně je magnetická ocel pro kompatibilitu se všemi sporáky, rychlá distribuce tepla a akumulace přes 3vrstvé, uvnitř hliníkové jádro pro 10x vyšší vedení tepla a na straně pečení robustní vrstva z ušlechtilé oceli.
ZnačkaSILBERTHAL #ad
VýrobceSILBERTHAL #ad
Výška4.88
Délka19.09
Hmotnost2.27
Šířka11.02
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaHU-XI-201
Záruka5letá záruka výrobce od data nákupu - záruční podmínky pod dokumentací produktu (pdf).

6. Karcher

#ad

Karcher Wok Mai-Lin litý hliník, nepřilnavá vrstva Durit-Select, včetně skleněného víka a příslušenství černá, Ø 36 cm

#ad
Karcher #ad - Materiál / povrchová úprava: robustní hliníková litina a kvalitní nepřilnavá vrstva ILAG pro snadné čištění a vaření s nízkým obsahem tuku. Vhodné pro všechny typy sporáků – kromě indukčních. Rozměry: průměr 36 cm, 5 cm, vnější výška 9, vnitřní výška: 8, 5 cm. Včetně skleněné poklice s parním otvorem pro pohodlné vaření a rozsáhlého příslušenství rošt, kleště na dřevo, 1 pár chopsticků. Typ: pánev z hliníkové litiny wok na zeleninu, nudle a rýži všeho druhu – pořiďte si domů svět požitků z Asie.
ZnačkaKarcher #ad
VýrobceKarcher #ad
Hmotnost8.31
Číslo dílu120292
Modelka120292

7. GRÄWE

#ad

GRÄWE Ušlechtilá ocel wok 32 cm se skleněnou poklicí a odkládací mřížkou

#ad
GRÄWE #ad - Materiál: ušlechtilá ocel 18/10 - lze mýt v myčce, vnější leštěná, uvnitř matovaná. S termokapslemi pro optimální distribuci a akumulaci tepla. S rukojeťmi odolnými do trouby a lemovaným okrajem, skleněná poklice s otvorem pro páru. Vhodné pro všechny typy sporáků – elektrické, plynové, sklokeramické a indukční. Wok Ø 32 cm se skleněnou poklicí a odkládací mřížkou.
ZnačkaGRÄWE #ad
VýrobceGRÄWE #ad
Výška6.69
Délka3.94
Hmotnost4.19
Šířka12.6
Číslo dílu8000.32-Bun

8. KAMBERG

#ad

36 cm, KAMBERG 0008047 – Wok 36 cm – hliníková litina – povrchová úprava v kamenném vzhledu – se skleněným víčkem – pro všechny typy sporáků, šedý, také indukci – bez obsahu PFOA, hliník

#ad
KAMBERG #ad - S hřebenem vaří zdravé a přirozené bez tuku a čištění je zcela jednoduché a rychle. Skleněná poklice s parní ventilem a okrajem a rukojetí z ušlechtilé oceli.

Kamberg – protože láska prochází žaludkem. Nepřilnavý povrch bez PFOA. Vhodné do trouby do maximálně 220 °c bez odnímatelných rukojetí; vhodné do myčky nádobí. Tato 36 cm velká wok se dvěma silikonovými držadly lze snadno čistit a chrání před popálením. Objevte celou kolekci v obchodě Kamberg‑Store u Amazon klikněte na značku nad názvem produktu. Kolekce kamberg se hodí pro všechny typy sporáků: indukční, plynové, elektrické a keramické.
ZnačkaKAMBERG #ad
VýrobceKamberg #ad
Výška3.74
Délka14.17
Hmotnost5.8
Šířka14.17
Číslo dílu0008047
Modelka0008047

9. Pentole Agnelli

#ad

Griff aus Edelstahl, Silber 32 cm Silber/schwarz, Pentole Agnelli Wok Induktion, Aluminium, mit Boden

#ad
Pentole Agnelli #ad - Spezifisches Gewicht: 2, 7 kg/dm3. Wärmeleitfähigkeit: 225 W/m°K. Durchmesser: 32 cm. Wok mit Stiel. Hergestellt aus Aluminium.
ZnačkaPentole Agnelli #ad
VýrobcePentole Agnelli #ad
Výška3.94
Délka12.6
Hmotnost0.88
Šířka12.6
Číslo díluPentole Agnelli_ALMR1111WP32
ModelkaPentole Agnelli_ALMR1111WP32

10. KAMBERG

#ad

Aluminium, Schwarz, Kamberg 0008057 – Wok 30 cm – Abnehmbarer Griff – Aluminiumguss – Beschichtung in Steinoptik – Mit Glasdeckel – Für alle Herdarten, auch Induktion – PFOA‑frei

#ad
KAMBERG #ad - Pfoa‑freie Antihaftbeschichtung. Abmessungen 30 cm durchmesser, 9, 5 cm hoch – Glasdeckel mit Dampfventil sowie Rand und Griff aus Edelstahl.

Entdecken sie die gesamte kollektion im Kamberg‑Store bei Amazon klicken Sie dazu auf den Markennamen über dem Produkttitel. Kamberg – weil Liebe durch den Magen geht. Hinweis - verwenden Sie keine Metallutensilien. Backofengeeignet bis maximal 220 °C ohne abnehmbaren Griff; spülmaschinengeeignet. Die kamberg-kollektion eignet sich für alle herdarten induktion, Gas, Elektro und Ceran. Mit kamberg kochen sie gesund und natürlich ohne Fett und die Reinigung geht ganz einfach und schnell.
ZnačkaKAMBERG #ad
VýrobceKamberg #ad
Výška3.74
Délka11.81
Hmotnost4.63
Šířka11.81
Číslo dílu8057
Modelka8057