Top 10 Polster für Fahrradsattel – Potahy na sedla kol

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Reissner Lammfelle

#ad

Reissner Lammfelle Potah na sedlo jízdního kola z beránčí kožešiny Merino FSB-A-0 tmavě šedý antracit 27 x 24 cm

#ad
Reissner Lammfelle #ad - Ka vzadu změřte sedlo svého kola a vyberte si svou velikost. Hodnota je vždy délka, 2. Přesný tvar: k dostání ve 4 standardních velikostech: 27 x 24 cm, 30 x 20 cm, 30 x 25 cm a 28 x 15 cm 1. Obzvláště měkká a hustě vlněná, výška vlny cca 25 mm s výjimkou myši: výška vlasu cca 8mm. Vyrovnává teplotu, snižuje akumulaci tepla v létě méně pocení a v zimě hřeje. Hodnota max. Uvolněná a pohodlná jízda na kole s potahem z beránčí kožešiny Merino. Guma pro upevnění na sedle, nesklouzává.
ZnačkaReissner Lammfelle #ad
VýrobceReissner Lammfelle #ad
Výška2.76
Délka10.63
Šířka9.45
Číslo díluFSB-A-0-ANT

2. AISHEMI

#ad

Atmungsaktiv, AISHEMI Weicher Kinder-Fahrradsattel mit Gel-Sitzkissen, Schwarz, für die meisten Kinderfahrräder, 22,9 x 15,2 cm, Dreiräder, Banlanzen-Fahrräder

#ad
AISHEMI #ad - Rutschfestes gewebe im inneren hält an ort und stelle, sodass sie während der Fahrt nicht von einem beweglichen Sitzbezug abgelenkt werden. Der hochwertige, gepolsterte sattelbezug aus Silikon und Schaumstoff absorbiert Stöße und bietet Ihren Kindern ein super komfortables Fahrerlebnis für Mädchen und Jungen.

Größe: 16, 8 x 23, 9 cm. Universalgröße passt für die meisten Kinderfahrradsättel. Wenn sie aus irgendeinem grund mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte zur Rückerstattung. Ergonomisches, konkaves design: dreiecksrillen-Fahrrad-Silikongel-Sitzkissen eliminiert Druckpunkte auf empfindlichen Körperteilen, um die empfindliche Haut Ihrer Kinder zu schützen. Sobald sie das seil fest ziehen, passt es sich der Form Ihres Sattels an und bleibt an Ort und Stelle.
ZnačkaAISHEMI #ad
VýrobceAISHEMI #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílus-ad-bl

3. WINNINGO

#ad

Gelový sedací polštář pro většinu pohodlných malých cyklistických sedel Pad pro děti černá, winningo Dětský bike

#ad
WINNINGO #ad - 100% záruka vrácení peněz. My v domain cycling jsme pro naše potahy sedadel vybrali ty nejlepší materiály, takže se na sedle cítí správně. Vyrobeno z měkkého gelového polštářku místo zesílení pěny, která vaše sedadlo bude mnohem pohodlnější, sedět na sezení a také umožňuje jízdu na kole.

Polstrování padnoucí dlouhé jezdecké hrany, ergonomický design s zónou Deep Center Relief eliminuje tlakové body na citlivých oblastech; již nebudete trpět bolestí během jízdy na kole. Vhodné pro dětská jízdní kola, dětské sedlo, nechte děti lépe cvičit. Darujte dětem jako vánoční dárek. Obsahuje protiskluzovou spodní stranu, která naše potahy sedadel drží na svém místě. Stačí se vrátit přes Amazon. Pokud s nákupem z nějakého důvodu nebudete spokojeni, budeme jej vrátit.
ZnačkaWINNINGO #ad
VýrobceWINNINGO #ad
Výška0.7
Délka9.6
Hmotnost5.3
Šířka6
Číslo díluHF5155010063
ModelkaHF5155010063

4. Basil

#ad

Jednotná velikost EU, Charcoal, Basil Unisex potah na sedlo vandretab

#ad
Basil #ad - Vodoodpudivý materiál. Basil logo na zadní straně. Dekorativní potisk. Chrání sedlo před ochranou a deštěm. Optimální tvar.
ZnačkaBasil #ad
VýrobceBASBL|#Basil #ad
Výška0.39
Délka11.02
Hmotnost0.18
Šířka9.06
Číslo dílu291079
Modelka50430
Zárukabez záruky výrobce

5. Leibersperger

#ad

Leibersperger Potah sedla/potah na sedlo/Touring/Premium kompletní jehněčí kožešina velikost XL břidlice

#ad
Leibersperger #ad - Délka 30 cm a max. Potah je velmi odolný, odpuzuje nečistoty a lze prát s pracím prostředkem na vlnu do 30 stupňů. Horní díl a okraj ze 100% pravé jehněčí kožešiny Merino. Univerzální velikost pro sedla jízdních kol do max. Ka 27 cm. Jehněčí kožešina je prodyšná, příjemně teplá a vyrovnává teplotu – v létě žádné pocení a v zimě hřeje.
ZnačkaLeibersperger #ad
VýrobceLeibersperger #ad
Výška2.36
Délka11.02
Hmotnost300
Šířka8.27
Číslo díluFS-6010
ModelkaFS-6010

6. ANZOME

#ad

Memory-Schaumstoff, ANZOME Kinder-Fahrradsitz-Kissenbezug, kleines Fahrradsattelpolster, Kinderfahrradsitzbezug mit wasser- und staubabweisendem Bezug, extra weich, 22,9 x 15,2 cm

#ad
ANZOME #ad - Hochwertiger Memory-Schaum und Gel-Polsterung sind gesundheitlich unbedenklich. Bietet Kindern das bequemste Fahrerlebnis. Fahrradsitzkissen speziell für kinder das weiche kindergel-fahrradsitzkissen ist mit umweltfreundlichem, transparentem Kieselgel gepolstert und die Oberfläche ist aus dehnbarem Lycra-Material.

Der gel-sitzbezug für Kinder ist 22, 2 cm L x B. Passend für fahrradsattel im Bereich von 25, 9 x 15, 5 cm. Schützen Sie Ihren Hintern. Ergonomisches design: ergonomisches, 4 x 16, konkaves design, eine gute hüftstütze für ihr kind/kinder. Wasserdicht & staubdichtwasser- und staubabweisender sitzbezug kann ihre sitze an regnerischen tagen und auf staubigen Straßen schützen. Bitte messen Sie vor dem Kauf. Rutschfestes design und einfache installation rutschfestes leder, Kordelzug und 2 zusätzliche Gurte können effektiv verhindern, einfach das kinder-Fahrradsitzkissen über den Sitz schieben, einfach zu installieren, dass der Kinder-Fahrradsitzbezug verrutscht.

Anzome kinder-fahrradsitzkissen hofft, Ihnen ein anderes Fahrerlebnis zu bringen. Nicht passend für übergroße Fahrradsitze. Die oberfläche dieses mit gel gepolsterten Fahrradsitzkissens ist Lycra-Gewebe für mehr Feuchtigkeitsaufnahme, ein muggiges Gefühl zu reduzieren. Der reflektierende streifen am schwanz kann das umliegende Licht reflektieren, schnell trocknend, bequem, atmungsaktiv und kann dazu beitragen, wodurch das Fahren sicherer wird.
ZnačkaANZOME #ad
VýrobceANZOME #ad
Číslo díluHB-BI221-Parent2
ModelkaHB-BI221-Parent2

7. Liix

#ad

Liix Potah sedla Catalina Estrada dívčí v červené barvě

#ad
Liix #ad - Krásný potah sedla z vodoodpudivého materiálu s jemným polstrováním. Materiál: 600d polyester, PVC Coating. S přídavným poutkem, kterým lze trubku sedla posunout, jako ochrana proti krádeži. Hustý materiál vypadá mnohem ušlechtilejší než obvyklé lesklé plastové sedlové deky. S praktickým poutkem pro sundání a přetažení.
ZnačkaLiix #ad
VýrobceBismarckstr #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.22
Šířka11.81
Číslo díluLiix_20238
ModelkaLiix_20238

8. Reissner Lammfelle

#ad

27 x 24 cm, Reissner Lammfelle Potah na sedlo jízdního kola beránek s kožešinovým věncem FSB-C-II béžový

#ad
Reissner Lammfelle #ad - Uvolněná a pohodlná jízda s beránčí kožešinou Merino v oblasti sezení, lemování z umělé kožešiny. Ka vzadu změřte sedlo svého kola a vyberte si svou velikost. Hodnota je vždy délka, 2. Vyrovnává teplotu, snižuje akumulaci tepla v létě méně pocení a v zimě hřeje. Hodnota max. Přesné rozměry k dostání ve 3 standardních velikostech: 27 x 19 cm, 27 x 24 cm a 28 x 15 cm 1. Obzvláště měkká a hustě vlněná, výška vlny cca 25mm. Guma pro upevnění na sedle, nesklouzává.
ZnačkaReissner Lammfelle #ad
VýrobceReissner Lammfelle #ad
Výška2.76
Délka10.63
Šířka9.06
Číslo díluFSB-C-II-BEI

9. Leibersperger-Felle

#ad

Leibersperger-Felle Potah sedla na kolo z vysoce kvalitní jehněčí kůže vel. M – vhodné pro každé roční období – snadná montáž – univerzální tvar – velmi snadná údržba holubí modrá

#ad
Leibersperger-Felle #ad - Snadná údržba – potah sedla je z materiálu nenáročného na údržbu. Vysoce kvalitní potah na sedlo jízdního kola z jehněčí hmoty – potah sedla na kolo je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní a dlouhou životnost.

Kožešina reguluje teplotu a je prodyšná, díky tomu je vždy příjemná na dotek. Prodyšný materiál zajišťuje příjemný pocit při sezení i v teplých dnech. Snadná montáž – potah lze jednoduše namontovat na každé sedadlo a neklouže. Jednoduché vysávání, demontáž a vytřepávání. Na rozdíl od jiných potahů na sedlo je sedák kompletně zakryt a chráněn.

Skvrny lze navíc jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Kožešina je měkká a přiléhavá a zajišťuje tak optimální komfort při sezení. Vhodné pro každé roční období – jehněčí kožešina na sedlo jízdního kola je v zimě hřejivá a v létě ochlazuje. Univerzální tvar – univerzální tvar zajišťuje, že potah je vhodný pro všechna běžná sedla a je co nejpohodlnější.
ZnačkaLeibersperger-Felle #ad
VýrobceLeibersperger-Felle #ad
Výška2.36
Délka11.02
Šířka8.27
Číslo díluFS-6010
ModelkaFS-6010

10. Leibersperger-Felle

#ad

Leibersperger-Felle Potah sedla/potah na sedlo celého beránka sportovní/trekkingová a horská kola břidlice

#ad
Leibersperger-Felle #ad - Ka 18 cm. Jehněčí kožešina je prodyšná, příjemně teplá a vyrovnává teplotu – v létě žádné pocení a v zimě hřeje. Horní díl a okraj ze 100% pravé jehněčí kožešiny Merino. Univerzální velikost pro sedla jízdních kol do max. Délka 28 cm a max. Potah je velmi odolný, odpuzuje nečistoty a lze prát s pracím prostředkem na vlnu do 30 stupňů.
ZnačkaLeibersperger-Felle #ad
VýrobceLeibersperger-Felle #ad
Výška2.36
Délka11.02
Hmotnost300
Šířka8.27
Číslo díluFS-6010
ModelkaFS-6010