Top 10 Orthopedic Yastık – Polštáře proti chrápání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DONAMA

#ad

DONAMA Polštář Ergonomický polštář na podporu šíje z paměťové pěny a polštář pod šíji pro optimální podporu polštář pro spaní na zádech a břiše

#ad
DONAMA #ad - Tento polštář z paměťové pěny se hodí pro všechny spací polohy, jako jsou spící na břiše, zádech nebo na boku. Speciální drážky umožňují pohodlné ležení vašich paží. Prodyšná látka vás udrží v chladu, který je měkký a elastický. Celoživotní záruka paměťová pěna může vykazovat mírný zápach, který je po přepravě normální.

Vysoce kvalitní dlouhá paměťová pěnanáš polštář na podporu šíje je vyroben z prvotřídní paměťové pěny certifikované certiPUR-US. Inovativní design se přizpůsobí vaší páteři a nabízí správnou podporu pro pohodlnou změnu polohy. Pokud jej chcete použít k rehabilitaci, poraďte se s odborným lékařem. UpozornĚnÍ výrobek není zdravotnický výrobek. Nechte polštář 7-10 dní vyvětrat. Pohodlná podpora kolem dokola náš ergonomický polštář z paměťové pěny optimálně podepírá hlavu, krk, ramena a záda.

Odnímatelný a lze prát v pračce, zabraňuje nočnímu pocení a nabízí zotavující spánek. 2 výšky a opěry pažeobtížné najít ten správný výškový polštář? náš krční polštář nabízí na výběr dvě výšky, abyste si mohli vybrat vhodnou výšku pro vaši spací pozici. Prodyšný a odnímatelný potah na polštář boční polštář donama má dvouvrstvý, vysoce kvalitní potah, skládá se z bavlny a polyesteru. Tento tvarovaný pěnový design nabízí pevné, ale pohodlné držení a vynikající uvolnění pro hlavu, šíji, ramena a zádové svaly při spánku na zádech nebo na boku.
ZnačkaDONAMA #ad
VýrobceDONAMA #ad
Číslo díluJK79
ModelkaJK79

2. Elviros

#ad

Bolest šíje, ergonomický spací polštář pro bolesti šíje a ramen, šedý, polštář pro spaní na boku, 64 × 12,5 × 10,5 × 38 cm, polštář pod šíji, Elviros Ortopedický polštář z paměťové pěny

#ad
Elviros #ad - Pokud ji musíte použít pro rehabilitaci, proveďte poradenství svého lékaře. Dvě možnosti výšek: spací polštář má velikost 64 x 12, protože tato strana lépe podepírá hlavu a krční páteř a udržuje krk ve vztahu ke zbytku ve správné poloze od těla. Memory pěna polštáře může mít velmi lehký zápach.

Všechny ostatní osoby, 5 / 10, kteří leží naplocho a trpí problémy s krční páteří, 5 cm polštáře, které leží naplocho nebo na boku, mohou spát na horní straně 12, 5 x 38 cm. Je odnímatelný se zipem a lze jej prát v pračce, takže jej můžete vždy cítit čistě a svěží. Všechny materiály jsou bez chemikálií pro lepší zdraví. Stoupání zabraňuje tomu, obtíže omlazují vaše tělo. Snižuje zatížení krční páteře a páteře. Redukce bolesti šíje a zad: osvědčený design kontury podporuje a narovná hlavu, šíji, aby se vaše hlava pohybovala ze stabilní polohy.

Zlepšuje spánek a zmírňuje bolesti šíje a ramen, ramenou a záda. Lidé, mohou spát na spodní straně 10, 5 cm. Upozornění: pokud se při používání našeho polštáře na šíji necítíte dobře a chcete ho vrátit, obraťte se prosím včas na náš zákaznický servis a proveďte vrácení a výměnu pod návodem zákaznického servisu. Memory foam polštář ze 100% prémiové pěnové látky: elviros podpůrný polštář šíje vyroben z vysoce husté, pomalu odpružené paměťové pěny.
ZnačkaElviros #ad
VýrobceElviros #ad
Výška4.13
Délka25.2
Hmotnost2.98
Šířka14.96
Číslo díluFEL10000976GY
ModelkaFEL10000976GY

3. UTTU

#ad

Polštář pro spaní na boku, UTTU Ortopedický polštář na spaní, výškově nastavitelný polštář s paměťovou pěnou, ergonomický polštář proti chrápání s bambusovým potahem

#ad
UTTU #ad - Na rozdíl od většiny paměťových pěn na trhu zůstává po celý rok konzistentní pevnost a příjemný pocit. Pokud odstraníte střední vrstvu pěny, dostanete výšku 9 cm a 7 cm. Ideální polštář pro krásné bydlení a pohodlný spánek. Kompletně snímatelný a lze prát v pračce pro snadné čištění.

Stabilní a měkká použili jsme uttu dynamic foam při polštáři proti chrápání, který při chladném počasí nikdy neztvrdne. Spánek v pohodlí, pak se budete cítit svěží a nabití, když se probudíte. Certifikovaná kvalitanáš polštář pod šíji je certifikován ispa international sleep Products Association a CertiPUR-EU pro trvanlivost, výkon a obsah. Nechte polštář před prvním použitím 24 hodin odpočívat v dobře větraném prostoru, dokud nedosáhne své původní velikosti a tvaru.

BambusovÝ potah povlak na polštář je z 60 % polyesteru a 40 % bambusové viskózodolný proti roztočům, hypoalergenní. Perfektní pro všechny druhy pražců boční / záda/břicho. Nastavitelné vrstvyrozměry jednotlivého dílu: 60 × 36 × 12/10 cm. Upozornění při vybalení se může objevit přírodní, netoxický zápach pěny. Vysoce prodyšná pro cirkulaci vzduchu zajišťuje chladný spánek.
ZnačkaUTTU #ad
VýrobceUTTU #ad
Výška4.72
Délka23.62
Hmotnost3.31
Šířka14.17
Číslo díluTilde
Modelkasa

4. Ecosafeter

#ad

Ortopedický polštář pro spaní na boku a na zádech, ergonomický polštář pod šíji pro krční páteř, Polštář z paměťové pěny, polštář na spaní Visco s bambusovým potahem

#ad
Ecosafeter #ad - Přidejte tento pohodlný polštář na peřinu, který je pro vás vhodný. Jedinečný design -- středně pevný pocit, postavte hlavu a krk do přirozené polohy. Spánek v perfektním směru, na stranách a na břiše, hodí se pro spaní na zádech, lépe dýcháte. Vnější potah je odnímatelný, pratelný a prodyšný, materiál je 40% bambus, prodyšný vnitřní potah, 60% polyester.

Zápach by měl o několik dní později po vybalení a vyvětrání polštáře zmizet. Proto vás rádi vyzkoušíme a ráno se ráno probudíme. Nový druh polštáře -- tento polštář byl navržen podle doporučení odborníků na spaní. Tento design má pomoci každému mít nádhernou noc. Lepší spánek -- náš polštář z paměťové pěny milujeme a důvěřujeme. Pomozte všem uvolnit krční páteř a hluboký spánek. Tento polštář s vysoce kvalitní pěnou high density memory mění výšku polštáře s osobní spací polohou, šířkou ramen boční spánek, velikostí hlavy / hmotností, udržuje jej na nejpohodlnější úrovni.

Pokud pocítíte zápach, není škodlivý. Vložte potah do pračky, nemyjte jádro a položte jádro jednoduše na větraném místě bez slunce. Ekologický vnitřek -- na rozdíl od jiných polštářů má tento polštář prachotěsný a speciální, který efektivněji prodlužuje životnost jádra z paměťové pěny. Bezpečné a zdravé -- tento polštář je přirozeně jiný než tradiční polštář, který má "svěží pěnu" zápach, který může nabídnout ochrannou bariéru.
ZnačkaEcosafeter #ad
VýrobceEcosafeter #ad
Výška3.94
Délka21.65
Hmotnost2.29
Šířka13.78
Číslo díluTR-00418
ModelkaDE-Q8Y-1005

5. FMP Matratzenmanufaktur

#ad

Bílá, 70x36x8,5 cm, Ortopedický šíjový podhlavník – visco elastický polštář, visco polštář, polštář, šíjový podhlavník

#ad
FMP Matratzenmanufaktur #ad - Polštář pod šíji speciálním způsobem uvolňuje tlak díky pěně visco pro optimální oporu krku. Ortopedický a visco elastický šíjový opěrný polštář, který je speciálně hodí pro napjaté svaly krku.

Polštář v 70x36 cm se ideálně hodí na pohovku nebo do postele, i pro těhotné nebo na tvrdé polstrování. Potah s podílem kašmíru je heboučce měkký, odnímatelný díky zipu a lze jej prát na 60 stupňů, pletenina okolo jádra z visco pěny zajistí bezproblémové natahování povlaku. Termoelastický polštář visco, ideálně se přizpůsobí podle krku a hlavy pro dobré uložení páteře a klidný spánek.
ZnačkaFMP Matratzenmanufaktur #ad
VýrobceFMP Matratzenmanufaktur #ad
Výška3.35
Délka27.56
Hmotnost3.26
Šířka14.17
Číslo dílu103

6. ENGLISH HOME

#ad

Hart, Memory Foam Kissen, Nackenstützkissen, Orthopädisches Kissen, ENGLISH HOME Kopfkissen 40x60 cm, Waschbaren Schlafkissen, 16 cm Hoch, Stützend Atmungsaktives Nackenkissen Kopfkissen

#ad
ENGLISH HOME #ad - Das ideale gleichgewicht hält Ihre Wirbelsäule in Position und trägt zur Entspannung bei. Orthopädisches kissen: unser pillow bietet eine bequeme Schlafposition und bietet ausgezeichnete Unterstützung für Nacken und Schultern. Kissenmaterial: unser kissen besteht aus memory-Schaum, Nackenschmerzen zu reduzieren, um Druckpunkte zu entlasten, Schultersteifheit zu lindern und Ihnen eine komfortable Schlafumgebung zu bieten.

Es eignet sich für seitenschläfer, Bauchschläfer und Rückenschläfer. Größe: unser nackenstützkissen ist 40x60 cm groß und passt sich perfekt Ihren Schlafbedürfnissen an. Er kann bei bedarf leicht abgenommen und in der Maschine gewaschen werden. Kissenbezug: der bezug besteht aus atmungsaktivem und hautfreundlichem Polyesterstoff, bietet eine glatte und weiche Oberfläche.

Vielseitige verwendung: unser nackenkissen memory foam ist ideal für Seitenschläfer und Bauchschläfer, um Nackenschmerzen zu lindern und eine optimale Schlafposition sicherzustellen. StÜtzendes neck pillow: unser memory foam kissen ist ein Gesundheitskissen, das auch als anti schnarch kissen fungieren kann, um Ihnen einen erholsamen Schlaf zu ermöglichen: Hergestellt in der Türkei.
ZnačkaENGLISH HOME #ad
VýrobceEnglish Home #ad
Výška2.52
Délka3.35
Hmotnost2.2
Šířka3.35
Číslo dílu1003991
Modelka1003991

7. pillowLY

#ad

PillowLY Ortopedický polštář Kontur Memory Foam pro zmírnění bolesti šíje a ramen – hypoalergenní ortopedický polštář pod šíji vhodný pro spaní na bocích, zádech a břiše… ortopedický

#ad
pillowLY #ad - Pokud jste citliví na zápach paměťové pěny, protože po 24 hodinách vyfouknutí je zcela bez zápachu. Ergonomické polštáře pillowly neobsahují žádné škodlivé látky. Ať už spíte na boku, na zádech, s tímto ergonomickým polštářem pro boční brouky nemůžete nic pokazit.

Bezpečné pro vás a vaše milované. Probudíte se stále s bolestmi šíje, ramen nebo zad a nespíte? už se nepohybujte sem a tam! s polštářem na podporu šíje pillowly Memory Foam spíte jako dítě a ráno se probudíte bez bolesti šíje, ramen a zad. Každý polštář pod šíji pillowly je dodáván s celoživotní zárukou komfortu proti vadám. Vnější potah je odnímatelný, takže jej můžete často prát. Upozornění: polštář z paměťové pěny by se nikdy neměl prát. Ideální pro všechny spací pozice.

Sladké sny! Vaše zdraví nám leží stejně na srdci jako naše. Povlak na polštář odvádí vlhkost, je šetrný k pokožce a nabízí dodatečný komfort a prodyšnost, abyste mohli celou noc chladně spát. Má střední stupeň tvrdosti, který se přizpůsobí zakřivení vašeho šíje a optimálně podporuje vaši páteř. Díky svým hypoalergenním vlastnostem nepředstavují alergie, bakterie, roztoče, nemusíte si dělat starosti, alergeny a zvířecí chlupy žádný problém.
ZnačkapillowLY #ad
VýrobcepillowLY #ad
Výška0.04
Délka23.62
Hmotnost2.62
Šířka15.75
Číslo díluPillowLY
ModelkaPillowLY
Záruka2 roky manufacturer

8. Zibroges

#ad

Zibroges Polštář pod šíji, polštář na podporu šíje, polštář s paměťovou pěnou, s potahem, ortopedický polštář na spaní pro všechny typy spánku, ergonomický polštář pro spaní na boku

#ad
Zibroges #ad - Konturovací polštář zibroges nabízí kompletní zkoušku spánku na 100 nocí a 5letou záruku, abyste si mohli rok co rok užívat vynikajícího spánku. Ačkoliv je tento polštář dodáván s dvojitými povlaky na polštář lze prát na ochranu polštáře si užijete chladný, pohodlný a suchý noční klid.

I při dlouhém používání si zachovává tvar a hustotu. Každý si zaslouží polštář pod šíji zibroges na spaní. Pravý polštář pro zdravý spánek a vašeho praktického společníka na cestách. Přidáním nebo odstraněním vrstvy polštáře 2 cm jej můžete individuálně přizpůsobit Vašim spánkovým návykům. Kvalita je náš závazek: skládá se ze 100% certifikované paměťové pěny certipur-eu & Öko-tex s jemnou podpůrnou silou a pomalým zpětným odpružením. S naším polštářem dobře spíte. Vyzkoušejte náš polštář pod šíji zibroges vyvinuto ve spolupráci s německými ortopedy, nabízí konturový design, který optimálně podepírá hlavu, krk, ať už na zádech, na boku nebo na břiše.

Jeho ergonomický design s obrysem šíje a centrální prohlubeň v kombinaci s nastavitelnými výškami 11, 5 cm zajišťuje vynikající podporu. Na rozdíl od 90 % podpůrných polštářů má polštář pod šíji zibroges patentovaný chladivý, prodyšný a hypoalergenní povlak na polštář, který okamžitě snižuje teplotu pokožky o 5 °C. Máme pro vás perfektní polštář! tento polštář byl speciálně vyvinut tak, 5/9, aby vyhovoval všem spánkovým návykům.
ZnačkaZibroges #ad
VýrobceZibroges #ad
Výška4.52
Délka24.02
Hmotnost0.4
Šířka16.14
Číslo díluJYM001
ModelkaJYM002

9. SAHEYER

#ad

Ergonomický polštář pro spaní na boku pro bolesti ramen 63 × 41 × 14/11 cm, SAHEYER Polštář pod šíji, polštář s paměťovou pěnou, ortopedický polštář na podporu šíje na bocích, zádech a břiše

#ad
SAHEYER #ad - Pokud nejste s naším polštářem spokojeni, kontaktujte nás, abychom Vám nabídli řešení, budeme online 24 hodin denně, jsme připraveni vás vyslechnout. Pro vaše rodiče, vánocům, dni otců, manžela, dni svatého Valentýna, dožínkám, manželku a přátele. Zlepšuje spánek a zmírňuje bolesti šíje a ramen, který perfektně podepírá a vyrovnává hlavu, které omlazují vaše tělo.

Ortopedický polštář se bezpečně používá: podpůrný polštář má certifikaci certipur-us a neobsahuje proto žádné jedovaté nebo alergické látky. Personalizované výšky 2 v 1 pro podporu šíje: náš polštář pro spaní na boku o velikosti "63 × 41 × 14/11 cm d × Š × v" má dvě opěrné roviny krku, vyšší strana 14 cm nabízí lepší podporu hlavy a krční páteře pro lidi, kteří spí na zádech a při problémech s krční páteří. Pokud se po úpravě polohy stále cítíte nepříjemně, kontaktujte nás prosím ihned a obdržíte plnou náhradu nebo bezplatnou náhradu za jiný polštář pod šíji SAHEYER pro Vás.

Pro lidi s problémy s krční páteří je to určitě ten nejdojemnější a promyšlený dárek vůbec!100% zákaznický servis: vzhledem k mnoha vynikajícím vlastnostem polštářů pod šíji saheyer vám poskytneme 100% kvalitní servis. Prodyšná vnitřní vrstva efektivně prodlužuje životnost jádra paměťové pěny. Přináší snížení stresu v oblasti krční páteře a páteře. Polštáře z paměťové pěny mají mírný zápach, dokud zápach nezmizí, který může být po přepravě v uzavřeném prostředí výrazněji viditelný; to je normální.
ZnačkaSAHEYER #ad
VýrobceSAHEYER #ad
Výška5.51
Délka24.8
Hmotnost2.87
Šířka16.14
Číslo dílu1
Modelka1

10. PKBD

#ad

Ergonomický ortopedický polštář, PKBD Polštář z paměťové pěny se 2 povlaky na polštář chladivé ledové hedvábí a bavlna, spaní na zádech a na břiše, polštář na postel s konturovaným šíjem pro boky

#ad
PKBD #ad - Díky přirozené křivce polštáře se tento konturový polštář přizpůsobí vaší hlavě a šíji se během spánku jednoduše a přirozeně přizpůsobí polštáři. Ortopedický polštář má vynikající absorpční výkon a prodyšnost a zajišťuje stabilní a příjemný pocit po celý rok.

Polštář proti bolesti šíje je koncipován pro více poloh spánku. Povlaky na polštáře jsou odnímatelné a lze je prát v pračce, že zůstanete celou noc v chladu nebo teple. Polštář z paměťové pěny s pomalým odrazem 5s vyrobeno ze 100% kvalitní paměťové pěny, která je šetrná k pokožce a prodyšná. 2 nastavitelné výšky pro každý styl spánkupěnový polštář má velikost 23, 6 × 13, 8 × 3 / 5 palců d × Š × v. 2ps povlak na polštář a prodyšný polštář tento polštář nabízí povlak na polštář z ledového hedvábí pro chladné noci a bavlněný povlak na polštář pro teplo.

Můžete měnit podle potřeby. Pokud jej nemůžete přijmout, vyvětrejte jej prosím během 3-5 dnů. Samotná paměťová pěna vytváří velmi slabý zápach. K dispozici jsou dvě výšky opěrky šíje, aby podpořily šíji a hlavu. Polštář pro zmírnění bolesti šíjeobrysový polštář se automaticky přizpůsobí křivce těla, což výrazně zmírňuje bolesti a snižuje tlak na ramenou, aby uvolnil a uvolnil vaše svaly a váš fyzický a duševní tlak.
ZnačkaPKBD #ad
VýrobcePKBD #ad
Výška0.1
Délka23.6
Šířka13.8
Číslo díluPKBD-Memory Foam Pillow 2 Pillowcases
ModelkaPKBD Memory Foam Pillow 2 Pillowcases