Top 10 Ohne Küchenschränke – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MUGYPYR

#ad

Kompostér, odpadkový koš na pracovní desku, zelená A, pro vnitřní použití, Malý kompostový koš do kuchyně, nádoba s víkem, 5 l

#ad
MUGYPYR #ad - Odpadkový koš se snadno instaluje, 5 x 24, k zavěšení, 1 lepicí hák a 20 sáčků na odpadky. Rozměry: 19 x 14, včetně montážního příslušenství 1 háček, 5 cm. Dný nepříjemný zápach, žádné ovocné mušky, pouze čistá kuchyně.

Je malý, velmi vhodný pro většinu dveří skříně, skříní. Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Objem: 5 l. K zavěšení na dveře pomocí háčků přes okraj dveří. Kompostová nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními kapsami, obytného vozu, vhodná do kuchyně, koupelny, umývárny atd.

Tloušťka dveří: 2, 5 cm, pokud se používá s háčkem nad dveřmi. Náš kompostér je vybaven uzávěrem na zápach, takže můžete utěsnit nejen svůj biologicky odbouratelný odpad, ale také nežádoucí pachy. Vytvořte pohodlí: k zavěšení na dveře skříně. Když vaříte čerstvé potraviny, spížních dveří, krájíte a rastrujete, nemusíte se ohýbat, abyste věci vyhodili.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.1
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR-03

2. YourCasa

#ad

YourCasa® Kuchyňský koš na bioodpad – 4 l – koš na kompost, kuchyň pro každodenní použití v myčce – vhodný do myčky – odolný proti zápachu – vyjímatelné sítko – bio odpadkový koš malý s víkem bio

#ad
YourCasa #ad - Neskončí v odpadku a snižují tak výskyt zbytkového odpadu. Kuchyňský odpad, nemusí do odpadu. S odpadkovým košem yourcasa můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. Tak zůstává odpadkový koš do kuchyně malý jak uvnitř, tak venku vždy čistý a hygienický.

Do stolního odpadkového koše lze umístit četné, který je kompostovatelný, cenné kuchyňské odpady. Nabízí tak dostatek místa pro váš bioodpad a přesto je dostatečně malý na to, abyste jej mohli postavit na pult. Většina bio odpadkových košů do kuchyně není vhodná do myčky. V otevřených miskách nebo papíru. Náš kompostér má velikost 7 l. U většiny kompostérů schne bio odpad a lze jej velmi namáhavě odstranit z bio odpadkového koše.

Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. Ale přečtěte si sami! dné nepříjemné přilepení zbytků jídla na kompostéru díky vyjímatelnému vnitřnímu sítku. Tak zůstávají tekutiny a bio odpad oddělené. Protože jsou tyto kuchyňské odpady ještě bohaté na živiny, jsou k dispozici pro kompostování. Naše nádoba na bioodpad je vyrobena z omyvatelného materiálu a je vhodná do myčky.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška6.89
Délka7.48
Hmotnost1.54
Šířka7.09
Číslo díluKompost43
Modelka4L

3. inseko

#ad

Inseko 8 x past na potravinové moly I bez insekticidů a bez zápachu I Made in Germany 8

#ad
inseko #ad - Velmi efektivní – pasti na potravinové moly inseko lákají samčí moly speciální sexuální atraktanty feromony, abyste měli uspokojivý úspěch při chytání! bez jedů a bez zápachu – 100% bez insekticidů a bez zápachu – pro zaručeně hygienické použití! OchrannÁ kvalita inseko – naše výrobky jsou neustále testovány a vyvíjeny, díky čemuž se spolehlivě drží na lepivé ploše a umožňují vám tak ideální identifikaci napadení! Vyrobeno v německu - kvalitní zboží z Německa! Jednoduchá manipulace – balení obsahuje ilustrovaný návod k použití a profesionální tipy, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejlepší zboží!.

Značkainseko #ad
Výrobceinseko #ad

4. Keter

#ad

Venkovní komoda, šedá, odolná proti povětrnostním vlivům, XL, pracovní deska z ušlechtilé oceli, Keter Odkládací stolek Unity XL BBQ, perfektní pro grilování v létě, rozměry 134 × 51,7 × 89,6 cm

#ad
Keter #ad - 5kg plynové lahve a další potřeby. Zázrak místa: nabízí velký úložný prostor rozměry vnitřního prostoru: d x Š x v 97 x 40 x 48 cm, 298 litrů, tak se do něj bez problémů vejdou např.

Rozměry d × š × v: cca 134 x 51. 7 x 89. 6 cm. Rychlá připravena k použití: Optimalizováno pro snadné rychlé sestavení. Snadná údržba: vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu plast, odolného vůči UV záření a povětrnostním vlivům, resp. Promyšlené: bbq stůl vč. Háčků na příbory, držáku kuchyňských rolí a regálu na koření. Ušlechtilé oceli, bezúdržbové a snadno se čistí.
ZnačkaKeter #ad
VýrobceKeter #ad
Výška35.28
Délka20.35
Hmotnost55.12
Šířka52.76
Číslo dílu7290106931367
Modelka230849

5. HABAU

#ad

Habau Zahradní stůl 695 s pozinkovanou pracovní deskou, přírodní 101 x 55 x 117 cm

#ad
HABAU #ad - Odkládací plocha pro větší přístroje dole. Včetně montážního materiálu a návodu. Rozměry: 101 x 55 x 117 cm. Kovová mřížka pro zavěšení malých přístrojů. Pozinkovaná pracovní deska, vhodná pro všechny zahradní práce.
ZnačkaHABAU #ad
VýrobceHabau #ad
Výška46.06
Délka21.65
Hmotnost0.01
Šířka39.76
Číslo dílu695
Modelka695

6. Orno

#ad

16 A, kanceláře a pracovní desky, 2 přihrádky, 3680 W, montáž 45°, Orno Rohová zásuvka AE-1303/GGS, ideální do kuchyně

#ad
Orno #ad - Integrovaná usb nabíječka dva usb sloty pro nabíjení vašeho mobilního zařízení. Mnoho možností příklady montážních oblastí jsou stolní deska/pracovní deska / kuchyň/pracovní stůl / strana skříně.

Dobře navrženo 45° natahování krytu umožňuje snadnou montáž do rohu nebo přímo pod vysokou skříňku nebo na určité pracovní stoly. Zkontrolujte, zda sedí. Rozměry b/h/t. Mm: 150 / 64 / 64. Konektor musíte připojit k kabelu konektor je k dostání samostatně. Pouze pro domácí kutily zboží se dodává s 0, 5 m dlouhým pouhým spojovacím kabelem.
ZnačkaOrno #ad
VýrobceORNO #ad
Výška2.95
Délka5.91
Hmotnost0.68
Šířka3.54
Číslo dílu1534781
Modelka1534781

7. PIC

#ad

PIC, Past na moly potraviny 6 kusů – feromonová past, k identifikaci napadení, alternativní past na moly na potravinové moly pasti štěpky

#ad
PIC #ad - Všude použitelné: pasti na moly lze použít ve všech místnostech, kde musíte bojovat s potravinovými moly. Silný účinek návnady: laboratorní testy a reálné použití ukázaly: Past na potravinové moly pomáhá u typických potravinových molů: sušené moly, mouky, moly a datlovci.

MĚŘitelnost: feromonová past na potravinové moly úspěšně přiláká mužské potravinové moly a bezpečně se drží. Ať už v kuchyni, ve sklepě nebo ve spíži. Dlouhá doba působení: zachraňte s touto pastí na moly dlouhodobě potraviny před napadením moly.

Lepicí past na potravinové moly má dlouhotrvající účinek až 8 týdnů v každé pasti. Ideální alternativa k pasti na potravinové moly. Bez zápachu: past na potravinové moly pic je efektivní prostředek proti potravinovým molům, protože umožňuje včas rozpoznat napadení moly – a to bez rušení.
ZnačkaPIC #ad
VýrobceUpdike eCom GmbH #ad
Výška0.35
Délka3.62
Šířka6.69
Číslo dílupart_B07MB2SFZ4
ModelkaS_GreyShaper_01

8. TFA Dostmann

#ad

38. 1028,20, 0-60 minut, magnetický časovač s ukazatelem zbytkového času, tyrkysová, L 79 x Š 32 x V 79 mm, TFA Dostmann Puck kuchyňská minutka

#ad
TFA Dostmann #ad - Napájení: nevyžaduje žádné baterie, funguje díky kovovému výtahu. Zbývající doba: jasné a snadno rozpoznatelné zobrazení zbývajícího času nastaveného časovače. Upevnění: lze upevnit pomocí magnetu na zadní straně časovače, drží na jiných kovových površích. Použití: ideální jako kuchyňská minutka, sportovní minutka, hodiny na vejce, časovač na domácí úkoly, časovač pro debaty nebo také jako časovač na hraní. Zení času: ideální pro měření času při vaření hodiny na vajíčko, sport, nudle atd. Učení a mnoho dalšího.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.11
Délka3.11
Hmotnost0.28
Šířka1.26
Číslo dílutaf01910
Modelka38.1028.20
Záruka2 roky výrobce.

9. Patronus

#ad

Past na potravinové moly výhodné balení 10 kusů – past na moly proti potravinovým molům s maximálním lákavým účinkem – feromonová past s vysoce výkonným lepidlem pro zjištění zamoření

#ad
Patronus #ad - Nejedovaté a bez zápachu: na rozdíl od spreje proti molům nebo vosám působí naše past na moly zcela bez škodlivých toxinů a jsou absolutně bez zápachu. Snadné použití: boj s potravinovými moly a prevence nebyla nikdy tak snadná.

Maximální působení: naše past na moly se speciální sexuální atrakcí feromon přitahuje samčí moly k detekci zamoření a účinně zabraňuje tak reprodukci molů. Moučné moly, sušené moly, paměťové moly atd. Silný dlouhodobý účinek: naše lepicí pasti mají dlouhotrvající účinek až 8 týdnů a působí efektivně u všech známých druhů potravinových molů.

Ve třech jednoduchých krocích je aktivována past na moly Patronus a použitelná v kuchyni, spíži nebo ve sklepě. Výhodné balení: náš prostředek proti molům nyní ve výhodném balení – 10 x lepicí past, abyste svůj problém s potravinovými moly dostali co nejrychleji.
ZnačkaPatronus #ad
VýrobcePatronus #ad
Číslo dílu10380 - FBA - FR
Modelka10380 - FBA - FR

10. Keter

#ad

Zahradní stůl pro BBQ, Unity, Keter Stůl pro BBQ, grafit, 70 × 54 × 90 cm

#ad
Keter #ad - Praktický a skladný. Stůl pro bbq včetně háčků na příbory. Pracovní plocha z ušlechtilé oceli. Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylénu plast, který je odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům. Nabízí hodně úložného prostoru.
ZnačkaKeter #ad
VýrobceKeter #ad
Výška27.56
Délka21.26
Hmotnost4.63
Šířka35.43
Číslo dílu7290106931374
Modelka230850