Top 10 Klick Und Lock Dosen – Sady dóz

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Deco haus

#ad

Vzduchotěsný zásobník – nádoby na uchovávání čerstvosti z plastu s víkem – sklenice na skladování nudlí, mouky, müsli, Deco haus® Sada 6 dóz na zásoby 1,6 l – úložný box do kuchyně

#ad
Deco haus #ad - Každá sada se dodává se značkovačem, prázdnými štítky, odměrkami a v krásné krabičce. Tento uzávěr zajišťuje vzduchotěsné uzavření, které vydrží déle čerstvé a zabraňuje vytékání.

VÍce hodnota za vaŠe penÍze – s těmito úložnými boxy přijdete plně na své náklady. Tyto stohovatelné nádoby jsou ultimativním řešením pro ukládání různých potravin, jako jsou müsli, ořechy a sušenky a nudle. Každé množství místa – naše organizéry jsou dodávány ve velkorysé sadě 6, přičemž každý úložný box má kapacitu 1, 6 l – dostatek místa pro organizované skladování potravin.

Praktické a bezpečné – protože tyto boxy neobsahují bpa, můžete je bez obav používat. Jsou plně znovu použitelné a hodí se také do mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky. Bezpečné proti vytečení – naše dózy mají boční uzavíratelná víčka. Více pořádku – konec chaosu ve spíži.
ZnačkaDeco haus #ad
VýrobceMortred #ad
Výška6.5
Délka5.91
Hmotnost2.84
Šířka3.35
Číslo díluGG-wG-122
ModelkaGG-wG-122

2. Emsa

#ad

Emsa 508540 Clip & Close dóza na uchovávání potravin s víkem | objem 1,0 l | vhodné do myčky | vhodné do mikrovlnné trouby | obdélníková | klipová krabice | 100% těsná

#ad
Emsa #ad - 100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím. 100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit.

100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu. 100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem. 100% lze mýt v myčce: jednoduché a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě. Klip & close dózy na uchovávání potravin z plastu: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, skladování, zmrazování, ohřívání a přepravu pokrmů.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška2.83
Délka7.76
Hmotnost0.44
Šířka5.35
Číslo dílu508540
Modelka508540

3. Mepal

#ad

Plast, nordická černá, 19,2 x 12 cm, Mepal Black cirqula 3 dlg Sada

#ad
Mepal #ad - Vhodné do mikrovlnné trouby a vhodné do myčky. Vyjímatelné po zahřátí v mikrovlnné troubě bez kuchyňských rukavic. 100% bez bPA.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška0.47
Délka7.68
Hmotnost1.61
Šířka7.56
Číslo dílu106231041100
Modelka106231041100
ZárukaNo warranty.

4. Emsa

#ad

Emsa 508539 Clip & Close | Obdélníková dóza na uchovávání potravin | s víkem | 0,8 litru | průhledná/modrá

#ad
Emsa #ad - 100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu. 100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím.

Klip & close dózy na uchovávání potravin z plastu: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, zmrazování, skladování, ohřívání a přepravu pokrmů.100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit. 100% lze mýt v myčce: jednoduché a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě. 100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEMSA #ad
Výška2.32
Délka7.76
Hmotnost0.4
Šířka5.35
Číslo dílu508539
Modelka508539

5. Emsa

#ad

Emsa 508541 CLIP & CLOSE dóza na uchovávání čerstvosti | obdélníková | s víkem | 1,1 litru | průhledná/modrá | 100% těsná

#ad
Emsa #ad - 100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% lze mýt v myčce: jednoduché a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě.

100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem. Klip & close dózy na uchovávání potravin z plastu: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, skladování, zmrazování, ohřívání a přepravu pokrmů. 100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím. 100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu. 100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška4.33
Délka6.42
Hmotnost0.4
Šířka4.45
Číslo dílu508541
Modelka508541

6. LocknLock

#ad

3× 800 ml, Dózy na uchovávání potravin Lock & Lock v sadě 3 ks – stohovatelné dózy na zásoby z vysoce kvalitního průhledného plastu, bez BPA – zabezpečené proti vytečení – obdélníkové

#ad
LocknLock #ad - Elegantní nádoby na potraviny do kuchyně od lock & Lock stylově udržují pokrmy v ledničce čerstvé a jsou ideální i na cesty. Snadno udržovatelný a praktický pomocník v každodenním životě – zde ve výhodné 4dílné sadě: Zásobní nádoby z ekologického polypropylenu jsou bez BPA a vhodné do myčky.

Uchovávejte potraviny, mražte nebo ohřívejte: 100% vzduchotěsné a vodotěsné, je vhodné do mikrovlnné trouby do 130 °C a do -20 °C vhodné do mrazniček. Ideální také jako krabička na oběd na cesty: ať už na oběd v kanceláři nebo na snídani ve škole – nádoby odolné proti vytečení lze výborně přepravovat – dokonce i s tekutinami. Modernizace do kuchyně: dóza pro uchovávání čerstvosti do chladničky a mrazničky – atraktivní, kvalitní, do sebe stohovatelná a s 30letou zárukou pro dlouhou životnost.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLOCK & LOCK #ad
Výška5.91
Délka5.12
Hmotnost1.06
Šířka7.87
Číslo díluHPL816S3A
ModelkaHPL816S3A

7. KICHLY

#ad

KICHLY 24dílné dózy na potraviny ze skla 12 nádob a 12 víček – transparentní prvotřídní skleněná nádoba s víkem – vzduchotěsná, bez BPA, odolná proti vytečení

#ad
KICHLY #ad - Skleněné nádobí z mikrovlnné trouby – víčka se snadno otevírají a zavírají. Prémiové dózy na uchovávání čerstvosti s víkem – skleněné nádoby lze bezpečně používat bez víka v mikrovlnné troubě a v troubě až 450 °C a jsou také odolné proti mražení. Nádoby jsou vzduchotěsné, které vytváří silné utěsnění, které jsou opatřeny gumovým těsněním, vodotěsné a zabezpečené proti vytečení a udržují potraviny tak čerstvé jako dříve.

NÁdrŽÍ nÁdrŽe – tato sada obsahuje 12 skleněných nádob a 12 průhledných plastových víček. Mohou být skladovány všude, protože jsou koncipovány tak, že je lze stohovat na sebe. Sklenice meal prep – skleněné úložné nádoby lze pro bezproblémové čištění mýt v myčce. Nádoby jsou k dostání v různých velikostech 320 ml, 800 ml a 1040 ml – vždy 3 kusy.

Obsah nádoby je snadno vidět, aniž by bylo nutné otevírat víčka, čímž se zachová čerstvost a chuť potravin po dlouhou dobu. A mají čtvercový tvar. Jsou opatřeny čtyřmi uzávěry, aby se zabránilo vlhkosti. Multifunkční použití – zmrazení, 520 ml, ohřívání, pečení, skladování a servírování. Prémiové borosilikátové sklo a plast bez bpa – nádoby na potraviny ze skla jsou pečlivě navrženy a vyrobeny z vysoce odolného borosilikátového skla společně s průhlednými plastovými víčky z polypropylenu PP.
ZnačkaKICHLY #ad
VýrobceKICHLY #ad
Výška7.95
Délka13.35
Hmotnost13.23
Šířka9.33
Číslo díluEU0248
ModelkaPack de 24

8. Emsa

#ad

Transparentní / modrá 1 litr, sada 3 krabic, plast, Emsa 508558 Food Clip & Close

#ad
Emsa #ad - 100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím. 100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem.

100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu. 100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% vhodné do myčky: snadné a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě. Clip & close dózy na uchovávání čerstvých potravin made in germany: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, zmrazování, skladování, ohřívání a přepravu pokrmů.100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa (FO) #ad
Výška4.7
Délka7.4
Hmotnost1.35
Šířka2.3
Číslo dílu508558
Modelka508558

9. Vtopmart

#ad

Cukr aj., mouku, sada 24 kusů, s 24 etiketami na obiloviny, vzduchotěsné, Vtopmart sada zásobních dóz, plastové dózy, dóza na müsli a dózy na uchovávání čerstvých potravin

#ad
Vtopmart #ad - Pomocí nich lze zorganizovat kuchyň a vytvořit místo ve spíži, takže v kuchyni a ve spíži zůstane zachován pořádek. S 24 opakovaně použitelnými tabulkovými etiketami a 1 bílým značkovačem lze vyhovět veškerým potřebám skladování v kuchyni a ve spíži. Etří místo: stohovatelné zásobní nádoby na potraviny byly profesionálně navrženy a zdokonaleny pro minimalizaci místa.

Tak zůstane vaše müsli naprosto čerstvé a suché a jeho konzistence bude křupavá a lahodná, aniž byste si museli dělat starosti, že obilovina změkne a dojde k ovlivnění chuti. Udržujte potraviny suché a čerstvé: víka uzavíratelná ze 4 stran krabičky na müsli se silikonovým těsněním zajišťují, aby dovnitř nepronikl vzduch ani voda. Kuchyňské úložná nádoby, 6 mini dóz 0, 6 středních dóz 2 litry, 4 litru, 12 malých dóz 1, 24dílná sada: 24 kusů vzduchotěsných zásobních dóz na potraviny vtopmart, 8 litru. Materiály bezpečné pro potraviny: nádoba na obiloviny je dostatečně robustní a má dlouhou životnost pro trvalé používání.

Multifunkční zásobní nádoby do spíže: krabičky na müsli se ideálně hodí nejen k ukládání snídaňových cereálií, ale také různých druhů pečiva, makaronů, těstovin, rýže, luštěnin, ořechů, sýrů, ovsa, cukru, mouky, kávy, suchých potravin a dokonce i krmiv pro zvířata nebo všeho ostatního, kukuřičných vloček, snacků, zdravých přírodních potravin, špaget, co potřebujete uchovávat. Na první pohled rychle poznáte, co se v ní nacházíte. Bez problémů se vejdou do ledničky, mrazničky nebo skříně.
ZnačkaVtopmart #ad
VýrobceVtopmart #ad
Výška8.15
Délka3.31
Hmotnost8.22
Šířka3.11
Číslo díluSVM02034
ModelkaEU-SVM02034

10. GENICOOK

#ad

GENICOOK Sklenice na zásoby/zásobník ze skla s víkem/zásobními dózami/skleněná miska/zásobní nádoba/nádoba/nádoba na potraviny 9 kusů

#ad
GENICOOK #ad - 4 různé velikosti: obdélníková skleněná nádoba 2 x 1050 ml a 2 x 640 ml + čtvercová skleněná nádoba 2 x 800 ml & 3 x 320 ml. 100% těsné – tyto extrémně praktické nádoby jsou absolutně odolné proti vytečení a vzduchotěsné.

Bez škodlivých látek – testováno fda, sgs. Ideální pro dětskou výživu. Praktické – vhodné do myčky, mikrovlnné trouby, trouby a mrazničky, odolné vůči teplotám od -40 °c do +561 °c bez víka. Prostorově úsporné – stohovatelné. Jako dózy na chléb, dgccrf, LFGB, dózy na potraviny nebo svačinové boxy. Skleněná nádoba z vysoce pevného borosilikátového skla a víko z potravinářského polypropylenu. Malé dózy na uchovávání čerstvých potravin lze skladovat ve velkých dózách pro uchovávání potravin.
ZnačkaGENICOOK #ad
VýrobceGENICOOK #ad
Výška9.06
Délka15.75
Hmotnost9.3
Šířka6.89
Číslo dílu1804-1
Modelka1804-1
ZárukaZáruka spokojenosti: 1letá záruka na bezplatnou výměnu.