Top 10 Gewächshaus 250×190 – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Laneetal

#ad

Laneetal Skleník fóliový skleník zahradní domek pro rajčata chov s mřížkovou plachtou 143 x 73 x 195 cm

#ad
Laneetal #ad - Jednoduchá montáž díky zásuvnému systému. Chrání rostliny před deštěm, větrem a UV zářením. Kovová konstrukce s práškovým nástřikem s PE fólií odolnou proti UV záření. Vstup lze srolovat nahoru pomocí suchého zipu. Perfektní pro pěstování rajčat, lilku, salátů, chilli, paprik, melounu.
ZnačkaLaneetal #ad
VýrobceLaneetal #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu0370002

2. KESSER

#ad

Odolná vůči UV záření, KESSER® 14 x polykarbonátové duté komorové můstkové desky 4 mm 10,25 m² dvojitá mostová deska 121 x 60,5 cm 50 x svorky + 50 x Z klipy, můstková deska, pro, skleníková deska

#ad
KESSER #ad - Desky dvojitého můstku odolné proti nárazům a uv záření jsou speciálně navrženy pro skleník, duté komorové stěny o tloušťce 4 mm ve standardní velikosti, vhodné pro všechny běžné skleníky.

Hmotnost: 700 g/m², 5 x 121 cm na kus, materiál: polykarbonát pc, rozměry: 60, tloušťka: 4 mm, 25 m², celková plocha: 10, počet: 14 kusů, barva: transparentní. Desky mají hmotnost 700 g/m². Ideální pro pařeniště, zahradnictví, přístřešky na auto, skleník, stín atd. Snadná montáž, pokud rozměry nesedí, jednoduše seřízněte desky pomocí řezacího nože/kobercového nože.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška0.39
Délka47.64
Šířka23.82
Číslo dílu19767_mfn
Modelka19767_mfn

3. Zelsius

#ad

Zahradní skleníky, Polykarbonát náhradní desky, Zelsius – 4 mm Panel duté komorové desky "# 2 " 113 x 60,5 X 0,4 cm pro skleníky

#ad
Zelsius #ad - Rozměry:-d 113 cm x Š 60, 5 cm x T 0, 4 cm. Značkový výrobek od společnosti Zelsius. Pro zelsius skleník asin:-b001tj3tl8 a B007BNUZ36. Náhradní deska # 2 pro hliníkový skleník. Polykarbonátové duté komorové stěnové desky-.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluGwPl_2

4. GFP

#ad

Made in Austria, GFP Skleník Diamas 21 Light 235 x 235 cm s integrovaným základem 12 mm dvojitých můstků, barva antracitová

#ad
GFP #ad - Prostorný a praktický: extra výška pro velké rostliny a dobře pocházející díky výšce 193 cm. Stabilní hliníkový rám: mimořádně robustní konstrukce, která odolá vysokým zatížením střechy díky vysoce pevnému, nerezovému hliníku a masivně provedeným dutým komorovým profilům.

Není nutný základový rám! polycarbonatÁtovÉ desky: extra silné 12 mm desky průsvitné, desky nejsou bodově připevněny svorkami, odolné vůči UV záření, velmi odolné, ale díky našroubovaným hliníkovým profilům na všech stranách bezpečně lemovány. Vysoce kvalitní dům: extra silné polykarbonátové desky, stabilní hliníková konstrukce se zesílenými dutými komorovými profily, výztuže skleněným vláknem, šrouby z ušlechtilé oceli, 2 střešní okna.

Jednoduché posuvné dveře 73 x 193 cm jsou uloženy na kolečkách, a proto jsou velmi lehké. Integrované okapy. Mnohostranně použitelný: skleník pro pěstování zeleniny a bylin, pro ochranu před zvířaty, deštěm, přezimování vašich zahradních rostlin, krupobitím a chladem.
ZnačkaGFP #ad
VýrobceGFP #ad
Výška98.43
Délka92.52
Hmotnost196.21
Šířka92.52
Číslo díluDIAMAS-light21-ANTH
ModelkaDiamas Light

5. Zelsius

#ad

Sada 36 ks, Zelsius Duté komorové desky, zahradní skleník, 6mm skleníková deska | náhradní desky pro skleník

#ad
Zelsius #ad - Polykarbonátová deska je vybavena zasklením odolného proti UV záření. Jednoduše se přizpůsobí | pokud se dvojité štětiny nepadnou, můžete je jednoduše přistřihnout řezacím nožem, kobercovým nožem nebo kulovým nožem na požadovanou velikost.

Všestranné | duté komorové desky se ideálně hodí k vašemu skleníku. Rozsah dodávky | 36 x duté komorové desky s tloušťkou 6 mm. Hodí se ale také pro včasné záhony, zahradnictví, přístřešky pro automobily a další zastřešení zastřešení. Kompletní vybavení | desky z polykarbonátu jsou ideální sadou náhradních destiček pro váš skleník Zelsius s rozměry 310 x 190 cm Gw05 a pro mnoho dalších.

Stabilní | naše stabilní duté komorové desky odolávají větru a nepříznivému počasí. Tak odolávají teplotám od -25 °c do +60 °C a jsou odolné proti nárazům a pádu. Vaší kreativitě se meze nekladou.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluGwPl_set05plus

6. WOLTU

#ad

Zelený, rajčatový domek, zelenina, zahradní domek, WOLTU Fóliový skleník pro rajčata, pařeniště, skleník, 143 × 215 × 195 cm, přezimovací stan pro rostliny, skleník

#ad
WOLTU #ad - Zeleninu, květiny, nezralé bylinky nebo exotické rostliny. Ideální pro výsev a pěstování, např. Přední strana se zipem se kompletně otevře, v chladných dnech se zavírá vpředu a v teplých dnech zůstává fóliový skleník otevřený.

Fóliový skleník z polyetylenové plachty odolné proti uv záření a ocelových trubek s práškovým nástřikem, poskytuje rostlinám ochranu před povětrnostními vlivy. Stabilní ocelové trubky jednoduše sestavte a přetáhněte vodu odpuzující PE fólii, rychle a mobilně. Kolíky a šňůry chrání vaše rostliny před větrem a počasím.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška76.77
Délka56.3
Hmotnost27.56
Šířka84.65
Číslo dílu1

7. Sekey

#ad

Sekey Skleník stabilní fóliový skleník odolný proti větru skleníková fólie pochozí s 10 policemi pro rostliny, bílá, pařeniště 143 × 143 × 195 cm

#ad
Sekey #ad - Zahrada s pevným stojanem: 4 tažná lana, ovoce, 4 sloupky a 8 kotev v zemi zajišťují bezpečné a pevné stání. Vaše rajčata a okurky se skvěle daří ve fóliovém skleníku Sekey Walk-In. Ekologická plastová spojka 05-pp označená písmeny, pozinkované ocelové trubky pro dlouhou životnost. Naše skleníky sekey chrání vaše rostliny, květiny a zeleninu před větrem až do rychlosti
ZnačkaSekey #ad
VýrobceSekey #ad
Výška76.77
Délka56.3
Hmotnost24.25
Šířka56.3
Číslo dílu37228
Modelka143 x 143 x 195 cm

8. Zelsius

#ad

Zelsius Dutá komorová mostová deska 4 mm | 121 x 60,5 x 0,4 cm | skleníková deska | dvojitá deska pro skleník, zahradní skleník | náhradní deska #1

#ad
Zelsius #ad - Hodí se ale také na pařeniště, zahradnictví, přístřešky pro auta a jiné zastřešení. Polykarbonátová deska je vybavena sklem odolným proti UV záření. Snadno přizpůsobitelná | pokud se dvojitá mostová deska nehodí, můžete ji jednoduše ustřihnout řezacím nožem, nožem na koberce nebo sádrovým nožem na požadovanou velikost.

Vaší kreativitě se meze nekladou. Díky tomu odolává teplotám od -25 °c do +60 °c a je odolná proti nárazům a házení míče. Všestranná | dutá komorová deska se ideálně hodí k vašemu skleníku. Rozsah dodávky | 1 x dutá komorová deska s tloušťkou 4 mm. Vhodné příslušenství | polykarbonátovou desku lze ideálně použít jako náhradní desku #1 pro Zelsius skleník s rozměry 250 x 190 cm a pro mnoho dalších. Stabilní | naše stabilní dutá komorová deska proti větru a počasí.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluGwPl_1

9. BRAST

#ad

3 × 6 m, 200 × 300 cm, těžká kvalita, 4 velikosti, 2 × 3 m, 3 × 8 m, BRAST® Skleník Fóliový skleník s ocelovým základem, mřížková fólie 175 g/m²

#ad
BRAST #ad - Na základě nově vylepšené fólie jsme navíc v roce 2021 s 5 hvězdičkami dlouhotrvající opět přistáli na místě 1! Pozinkované ocelové trubky z obou stran s Ø 25 mm při tloušťce 0, 65 mm, půdorysná plocha 6 m2 30 kg přídavné výztuhy: 2 průběžné podélné trubky, délka 30 cm z toho 25cm země rozměry: šířka 2 m x délka 3 m x výška 2 m, 6 rolovacích oken 35 x 35 cm, rozměry dveřních tyčí 174 x 105 cm, 3 střešní stabilizátory, ochranná fólie na mřížku 175 g/m2 ze 100% polypropylenu 4 kotvy, uzavíratelný suchým zipem, 4 podélné a 2 příčné vzpěry u dveří a zadní stěny.

Navíc je naše ještě vylepšená fólie s gramáží 175 g/m2 o 25 % silnější než standardní fólie mnoha konkurentů a díky své lepší kvalitě díky své lepší kvalitě vydrží ještě lépe. Jak je to na fóliovém skleníku, deštěm, lépe odolává větru a počasí a má fólii s dlouhou životností? díky většímu počtu ocelových výztuží a větší tloušťce trubek nabízí stabilní skleník BRAST fólie místo pro výsev, sněhem, kroupami, který je mnohem stabilnější, pěstování a pěstování ovoce, zeleniny a rostlin.

Německý nejtvrdší testovací časopis testbild nám udělil ocenění top zahrada 2019 s 5 hvězdičkami pro naše brast fóliové skleníky z hlediska kvality, funkčnosti. Ty jsou optimálně chráněny před větrem, slunečním zářením, díky speciální mřížkové fólii je optimálně podporován růst. Modely 2023 jsou navíc vybaveny 4 kovovými uzemňovacími kotvami model 3 x 8 m dokonce 6, takže můžete domy bezpečně a pevně zafixovat v zemi. Používáme podstatně více ocelových výztuží než jiné modely: pro stabilizaci střechy jsme sestavili další podélné trubky a přídavné střešní stabilizátory; navíc používáme podélné a příčné vzpěry u dveří a zadní stěny.
ZnačkaBRAST #ad
VýrobceBRAST #ad
Hmotnost66.14

10. VOUNOT

#ad

Skleník na rajčata, pochozí zahradní domeček s 12 policemi, bílý, VOUNOT Skleník, rajčatový domek, 143 × 215 × 195 cm, fóliový skleník

#ad
VOUNOT #ad - Pro zvýšení celkové stability se doporučuje okraj krytu zatěžovat zeminou nebo kameny. Ideální ochrana: fólie je vyrobena z polyetylenu o vysoké hustotě 135 g/m², jako jsou silné srážky, 100% vodotěsná, vynikající uv ochrana a propouští vždy dostatek slunečního světla, který chrání vaše rostliny před špatným počasím, vítr, podporuje optimální růst vašich rostlin, sníh nebo intenzivní sluneční záření.

Dveře a okna: s výklopnými dveřmi se zipem a okny se sítí proti hmyzu můžete regulovat vnější proud vzduchu, funguje jako okénko, aby rostliny zůstaly v teple a zajistila lepší cirkulaci vzduchu pro rostliny, které usnadňuje nahlédnutí dovnitř. Dostatek místa: pochozí design nabízí dostatek místa pro vaše květináče a podnosy, s 12 stabilními odnímatelnými policemi s maximální nosností 10 kg.

Spodní hrana pouzdra je o něco delší než rám. Robustní a stabilní: fóliový skleník má robustní a lakovanou kovovou tyč a upevňovací materiál 4 lana, 4 zemní kotvy a 48 kabelových spojek. Jednoduchá a rychlá montáž: díky praktickému zásuvnému systému je montáž hotová obratem ruky bez nářadí, takže jej můžete postavit kamkoli chcete, a můžete jej přesunout, když se mění roční období.
ZnačkaVOUNOT #ad
VýrobceVOUNOT #ad
Výška76.77
Délka84.65
Hmotnost29.98
Šířka56.3
Číslo dílu6841232556055
Modelka6841232556055