Top 10 Gästehandtücher – Ručníky na ruce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bada Bing

#ad

Bada Bing 6dílná úsporná sada magický ručník velikonoční vajíčko kouzelný ručník 30 x 30 různých velikonočních motivů velikonoční zajíček dárek 01

#ad
Bada Bing #ad - Velikost – malá, ale jemná: z malého balení vzniká cca 30 x 30 cm velký ručník. Magické – vložte kouzelný hadřík do teplé vody a sledujte, jak se kouzelná ruka vytvoří ručník. Vtipný – skvělý dárek pro hledání velikonočních vajec, k narozeninám nebo jako originální suvenýr. Zpravidla jako na obrázku. MotivnÍ - krásný šátek zdobí tři různé velikonoční obrázky se sladkými velikonočními zajíčky. Detaily – obdržíte 6dílnou sadu s různými motivy. Náhodný výběr motivu.
ZnačkaBada Bing #ad
VýrobcePink Panther GmbH kostenloser Versand #ad
Výška0.2
Délka11.81
Šířka11.81

2. MIK funshopping

#ad

MIK funshopping Sada kouzelných žínek kouzelný ručník, Tombola 4dílná sada jednorožců, dárek pro děti

#ad
MIK funshopping #ad - Etrné k pokožce – vyrobené ze 100% bavlny, jsou tyto ručníky nejen magické, ale také měkké a šetrné k pokožce. Proměňte vodu na měkké ručníky – jednoduše vložte do teplé vody a kouzelná utěrka se rozvine, jako by kouzelnou rukou na měkký bavlněný froté ručník.

Ideální dárek na cesty – perfektní dárek pro dětské narozeniny a party. Různé počty kusů – naše sady obsahují různé magické ručníky v různých počtech – ideální také jako malý ručník pro hosty nebo žínka. Velikost ručníku – každý šátek má velikost cca 30 × 30 cm a je lisovaná velikost pouze 4, 5 × 1, 5 × 4, 5 cm.
ZnačkaMIK funshopping #ad
VýrobceMIK funshopping #ad
Číslo dílu0001
Modelka0001

3. moses

#ad

Ručník pro hosty, moses. Kouzelný ručník ve vejci | magický ručník s efektem překvapení | dárek k Velikonocům | k dětským narozeninám, barevný

#ad
moses #ad - Perfektní jako malý dárek k velikonocům, k naplnění velikonočních hnízd nebo také na dětské narozeniny – efekt překvapení zaručen! Jako kouzelnou rukou se z velikonočního vajíčka stane malý ručník. Jednoduše namočte a ručník se sám rozvine. Kouzelný ručník je hebký a ze 100% bavlny. Vejce jako magické: z tohoto velikonočního vajíčka se při kontaktu s vodou stane super hebký ručník s velikonočním motivem. Rozměry lisované: 6, 5 cm x 9, 8 cm x 2 cm, rozměry hotového ručníku: 30 cm x 60 cm ručník pro hosty. Lze prát při 30 °C.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška0.04
Délka23.62
Hmotnost0.13
Šířka11.81
Číslo dílu25459
Modelka25459
Zárukabez záruky

4. Caspari

#ad

Černá a bílá, 15DÍLNÁ Pack, kachna Rtaining with Caspari Caspari s proužky bordura ručník pro hosty

#ad
Caspari #ad - 3 vrstvá papírové ubrousky s vynikající kvalita od Caspari. Zdrojů párty a koordinaci dekorace party jsou k dispozici. Nejedovaté, wasserloeslich faerbem prostředek ekologické materiály a procesy použít ve všech zásilky Caspari party. Oběd ubrousky jsou 6, 5 " x 6, 5 " 13 " x 13 rozložené a složený.
ZnačkaCaspari #ad
VýrobceCaspari #ad
Výška1
Délka4.25
Hmotnost5
Šířka8
Číslo dílu9009G
Modelka9009G

5. amscan

#ad

12 Packungen mit 36 Stück – luxuriöse und festliche Handtücher – perfekt für Feiertage und elegante Treffen, Mehrfarbige Gästehandtücher aus Papier – 20,3 x 10,2 cm

#ad
amscan #ad - 12 packungen, jede packung enthält 36 Gästetücher insgesamt 432. Aus Papier. Perfekt für partys, feiern und verleiht Ihrem Tisch einen edlen und einfachen Akzent. Mit Überschrift "it's the most wonderful time of the year", umgeben von Stechpalme vor schwarzem Hintergrund.
Značkaamscan #ad
VýrobceAmscan #ad
Výška9.9
Délka13.7
Šířka9
Číslo dílu831882
Modelka831882

6. TOYANDONA

#ad

Ubrousky pro hosty s květinovým vzorem, koktejlové ubrousky, svatební ubrousky, jednorázové ubrousky, utěrky na nádobí, TOYANDONA 4 papírové ubrousky, ubrousky na party, ručníky pro hosty

#ad
TOYANDONA #ad - Večírky se zvířecími motivy, svatební oslavy, sprchování, . Jednorázové papírové ubrousky – sdílejte je se svými přáteli a spolužáky, protože jsou velmi praktické a vzor je také dekorativní.

Papírové ubrousky na party – tyto praktické, dekorativní party ubrousky si můžete jednoduše koupit, a ten není vysoký. Rozkošné ubrousky na párty – perfektní pro různé večírky, rodinné setkání, narozeninové oslavy, jako např. Ubrousky pro svatební party – vhodné na večírky, výběr ubrousků, zejména pro letní party, které odrážejí téma. Ubrousky s jarními květinami – tento ubrousek se dobře hodí k vaší stolní dekoraci a lze jej použít také jako stolní dekoraci.
ZnačkaTOYANDONA #ad
VýrobceTOYANDONA #ad
Výška0.16
Délka12.99
Hmotnost1064
Šířka12.99
Číslo díluBO094KI16UI6A23ZD0U0E15
ModelkaBO094KI16UI6A23ZD0U0E15
Záruka1

7. MAGICLULU

#ad

MAGICLULU 50 Stück Einwegservietten Für Partys Gästehandtücher Schwarze Einwegservietten Hotel-desktop-servietten Urlaubsparty-servietten Serviettengewebe Partybedarf Papier Hochzeit Bankett

#ad
MAGICLULU #ad - Partyservietten: premium-qualität: hergestellt aus papiermaterialien, und langlebig, für eine dauerhafte nutzung. Dekorative partyservietten: die menge an servietten reicht für ihre party aus, ihre party wird mit sicherheit sehr fröhlich und unterhaltsam.

Bankettservietten: das klassische design macht diese papierservietten zu einer perfekten dekoration für partyanlässe. Dekorative papierservietten: diese servietten eignen sich sehr gut für hochzeiten, partys, abendessen, bankette oder tägliche unterhaltung. Partyservietten für den urlaub: stilvolles aussehen: die schlichte farbe und die kompakte größe machen sie modisch und elegant.
ZnačkaMAGICLULU #ad
VýrobceMAGICLULU #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost434
Šířka7.68
Číslo dílu194820157782576
ModelkaKPJB4208J19D87E

8. Toyvian

#ad

Toyvian 2 kusy 4 papírových ubrousků jarní dekorace jednorázové ubrousky jednorázové ubrousky dezertní ubrousky na obličej tissue-papír ubrousky ručníky party ubrousky party příslušenství pro nevěstu

#ad
Toyvian #ad - Příslušenství na party – vhodné na večírky, zejména pro letní party, výběr ubrousků, které odrážejí téma. Dekorativní ubrousky – perfektní pro různé večírky, rodinné setkání, svatby, jako jsou večírky se zvířecími motivy, dětské party, narozeninové oslavy atd.

Chvatné party ubrousky – tento ubrousek se dobře hodí k vaší stolní dekoraci a může sloužit také jako dekorace na stůl. Dekorativní hedvábný papír – tento ubrousek se dobře hodí k vaší stolní dekoraci a lze jej použít také jako dekoraci stolu. Party stolní ubrousky – tyto produkty jsou lehké a přenosné, snadno se používají a uchovávají.
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška0.08
Délka12.99
Hmotnost1.17
Šířka12.99
Číslo dílu23RJ20740IIZ5O
Modelka23RJ20740IIZ5O
Záruka1

9. Toyvian

#ad

Toyvian 3 Stück 4 Papierserviette Frühstücksservietten Servietten Handtücher Servietten Für Blumenpartys Esstisch Servietten Badezimmer Gästehandtücher Hochzeitsdeko Feder Bankett Cocktail

#ad
Toyvian #ad - Dinner-servietten – für zuhause, urlaubspartys, exquisite muster machen die servietten attraktiver. Gemusterte papierservietten – starker sinn für dekoration, sind eines der notwendigen dekorationsprodukte im partyurlaub.

Party-seidenpapier – teilen sie es mit ihren freunden und klassenkameraden, denn es ist sehr praktisch und das muster ist auch dekorativ. Einweg-papierservietten – bedruckte musterservietten, leuchtende farben, zarter druck, ein must-have-produkt für partys. Serviette für party – bestehend aus papiermaterialien und produktionstechnologie und starker wasseraufnahme.
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška0.12
Délka12.99
Hmotnost798
Šířka12.99
Číslo díluV41V29D211
ModelkaV41V29D211
Záruka1

10. Toyvian

#ad

Toyvian 2 Stück 4 Papierserviette Blumenblütenservietten Badezimmer Gästehandtücher Servietten Für Verlobungsfeiern Frühstücksservietten Blumen-servietten Einweg Urlaubsartikel Braut

#ad
Toyvian #ad - Es ist ein muss für eine weihnachtsfeier. Partyservietten – servietten sind geschmeidig und bequem, haben eine wasseraufnahme und reißen bei der verwendung nicht leicht, was ihnen ein angenehmes nutzungserlebnis bietet.

Partyzubehör – verschiedene partys, babypartys, wie partys mit tiermotiven, hochzeitsfeiern, familientreffen, geburtstagsfeiern usw. Esstischservietten – servietten sind geschmeidig und bequem, haben eine wasseraufnahme und reißen beim gebrauch nicht leicht, was ihnen ein angenehmes nutzungserlebnis bietet. Party-servietten-dekor – die verpackung ist sauber und kann auch direkt verwendet werden. Party-seidenpapier – verschiedene partys, geburtstagsfeiern, hochzeitsfeiern, wie partys mit tiermotiven, familientreffen, duschen, .
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška0.08
Délka12.99
Hmotnost1.17
Šířka12.99
Číslo díluZUU15S131A2IFX07SKE3RF
ModelkaZUU15S131A2IFX07SKE3RF
Záruka1