Top 10 Fireman Costume Kids – Kostýmy pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Š x 43,7 cm, věk 3-6 let, vícebarevná, Melissa & Doug 18503 5 kusů Sada kostýmů na kostýmy Astronaut, 4,1 cm

#ad
Melissa & Doug #ad - 5dílná sada. Nejlépe zpracované. Včetně jednodílného obleku, lesklé přilby, stříbrných strečových rukavic a opakovaně použitelného štítku. Vhodné pro děti ve věku 3–6 let. Lze prát v pračce.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška3.04
Délka1.62
Hmotnost1.15
Šířka3.04
Číslo dílu18503
Modelka18503

2. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Dětský kostým princezna

#ad
Melissa & Doug #ad - Třídílná sada se stříbrným žezlem a korunkou. Velikost balení: 88 d × 420 v × 300 š cm. Aty jsou z odolného materiálu, který lze prát v pračce.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška1.4
Délka23.5
Hmotnost0
Šířka17
Číslo dílu14785
Modelka14785

3. amscan

#ad

PKT 9913362 Child Boys Batman Movie '22 Classic Costume 3-4yr

#ad
amscan #ad - Das kostüm ist in der Größe 104 cm erhältlich. Diese größe entspricht Kindern im Alter von 3 bis 4 Jahren. Mit diesem kostüm der marke amscan verwandeln Sie Ihr Kind in den Hüter der Nächte, Batman! Im lieferumfang enthalten sind der Jumpsuit mit Umhang und Maske. Mit diesem anzug kann Ihr Kind in den dunkelsten Nächten Gerechtigkeit verbreiten.
Značkaamscan #ad
VýrobceAmscan #ad
Výška1.18
Délka12.2
Šířka0.39
Číslo dílu9913362
Modelka9913362
Záruka0 Jahre Herstellergarantie

4. Melissa & Doug

#ad

Vícebarevný, 3-6, Melissa & Doug Dětský kostým hasič

#ad
Melissa & Doug #ad - S bundou, služebním odznakem, helmou, hasicím přístrojem, megafonem a opakovaně použitelným štítkem. Bunda lze prát v pračce, příslušenství je omyvatelné. Kostým k převlékání a hraní. Megafon. Dobrý materiál.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška22.5
Délka4.25
Hmotnost0.88
Šířka15.5
Číslo dílu14834
Modelka14834
ZárukaIl produttore Garantie sce il prodotto per 90 giorni dalla data di acquisto.

5. Born Toys

#ad

Born Toys 8dílný opravdový hasičský kostým a příslušenství pro hasiče s pravým hasicím přístrojem, ideální na Halloween

#ad
Born Toys #ad - Fire chief 8dílná sada Pretend Play Dress-Up pro nápaditou hru. Knapsack pro přenášení hraček na cesty a snadné čištění. S nastavitelnou helmou s hledím, mess free water extinguISHER, sekerou, píšťalkou, jmenovkou a batohem hasičů. Prvotřídní kvalita odolná a s dlouhou životností.
ZnačkaBorn Toys #ad
VýrobceBorn Toys #ad
Výška11.5
Délka10
Hmotnost1.3
Šířka4.7
Číslo díluPT-8J5H-C4FS
ModelkaPT-8J5H-C4FS

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Hasiči kostým pro děti chlapci a dívky | sada hraček pro dětské kostýmy | vybavení hasiče s helmou a hasicím přístrojem od 3 let

#ad
Melissa & Doug #ad - Perfektní jako masopustní kostým pro malé děti nebo hasiče jako dárek pro děti, protože hasiči nabízí bezpečnou zábavu při hraní. Oblečení pro děti podporuje rozvoj: přestrojení podněcuje fantazii a kreativitu. Hravě objevte svět s kostýmem dětského hasičského muže: s tímto převlekem se vaše dítě naučí vidět svět různými očima.

Tento hasič dětský kostým je perfektním převlekem pro chlapce, dívky, hasičskou přilbou, malé dítě. S tímto dětským kostýmem je zábava: děti milují hraní rolí a tento hasičský oblek se skvělým hasičským příslušenstvím pro děti je vyroben z robustních materiálů – perfektní sada hasičských hraček pro začínajícího hasiče nebo hasičku. Hasičský kostým pro děti od 3 let nechává děti vklouznout do nové role a hravě trénuje sociální dovednosti a empatii.

Vysoce kvalitní požární vybavení od melissa and doug: tento hasičský kostým pro děti zaujme hasičskou bundou, hasicím přístrojem a megafonem. Vysoce kvalitní kostýmy pro kostýmy a hry pro objevovatele: u produktů a hraček od Melissa a Doug – od puzzle až po skvělé kostýmy – se zaměřuje na vývoj malých dětí a obohacující herní zážitek.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa and Doug #ad
Výška4.12
Délka3.37
Hmotnost0.88
Šířka2.87
Číslo dílu96549
Modelka96549

7. Sincere Party

#ad

Aufrichtige Partei Piratenkostüm für Kinder, Piraten-Rollenspiel-Kits 8er Komplettset Größe 3-4 Jahre

#ad
Sincere Party #ad - Mehrere anlÄsse: dieses piratenkostüm-set ist perfekt für kinder-Rollenspiele, Disney Cruise Boys-Piraten-Kostüme, Kinder-Piraten-Geburtstagsgeschenke, Halloween-Piratenkostüme für Jungen, Piratenkostüme zum Weltbuchtag und vieles mehr. GrÖsse: es gibt 4 größenbereiche für kinder von 3-4, 8-10 Einfache reinigung: die piratenkostüme für Kinder sind kalt in der Maschine waschbar, die Accessoires sind abwischbar.

Die hose besteht aus rotem und schwarzem Streifenstoff und einem dazu passenden gestreiften Kopftuch, das anstelle der rohen Kante festgenäht ist die meisten Kostüme haben eine niedrige rohe Kante Klasse. Wir haben ausgezeichnete Arbeit für das Piratenkostüm-Set und haben einen hohen Inspektionsstandard. Alles inbegriffen: piratenoberteil, kompass, abenteuerkarte, piraten-cutlass-schwert, sich in ein wahres Abenteurer zu verwandeln.

Hohe qualitÄt: das piratenkostüm-set-top ist in den farben des traditionellen totenkopf-drucks gehalten. Imaging, erkunden, piraten-Augenklappe, Kopftuch, Hose, Münztüte. Wenn die größe ihres kindes zwischen zwei größenbereichen liegt, empfehlen wir, 7-8, 5-6, eine Größe größer zu wählen. Sie sind langlebig und wiederverwendbar. Das ganze set wird Ihrem Kleinen helfen, die Welt des Unbekannten erleben.
ZnačkaSincere Party #ad
VýrobceSP Funworld #ad
Číslo dílu..
Modelka..

8. Spooktacular Creations

#ad

Spooktacular Creations Dětský unisex červený hasičský kostým na Halloween Dress Up

#ad
Spooktacular Creations #ad - Nebělit. Dětský kostým hasiče deluxe set. Super dlouhá životnost a vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné. Perfektní pro děti, hraní rolí, hasiče, tématické party, halloweenské oblečení.

Intrikuje imaginární schopnosti dětí. Obsahuje hasičskou bundu, opasek, sekeru, kalhoty, hasicí přístroj na hračky, helmu, klíč a vysílačku. Schválen bezpečnostní test. Postaveno pro mnoho ročních období. Halloweenské oblekové party, kostýmy tematické party, hasicí stráž, hasiče, kariérní tématická party, festivaly, každodenní hry a další. Instaworthy nápad na soutěž halloweenského kostýmu! přidejte spoustu zábavy na halloweenskou party a jiné tematické aktivity! Velikost: 3t 3–4 roky, small 5–7 let, Medium 8–10 let.

Ruční praní za studena. Jedinečný halloweenský kostým pro tematickou party pro kariéru pro děti. Lze prát v pračce. Super value pack pro hraní rolí. Vodítko suché. Dětský hasič oblečení s kompletním příslušenstvím.
ZnačkaSpooktacular Creations #ad
VýrobceJOYIN INC #ad
Číslo dílu20643-3T

9. Pretend to Bee

#ad

3-5 let, vícebarevný, Pretend to Bee Karnevalový kostým zdravotní sestry pro děti

#ad
Pretend to Bee #ad - Dná klasická, která je na tomto kostýmu profesionálně šitá. Perfektní proať už se jedná o organizovanou akci nebo jednoduše jen o dům, tento kostým zdravotní sestry je pro spoustu pohlcující zábavy. Snadné čištění dětské kostýmy bee lze prát v pračce a velmi snadno se udržují, jako jsou rukávy s manžetami a obrubou sukně, které se pro tyto děti používají, takže si nemusíte dělat starosti s mytím rukou.

Top dodavatel tento kostým pro zdravotní sestry pro dívky je špičkou stohu na šaty. Firma je nyní třetí generaci a nabízí i nadále nejlepší kvalitu a nejlepší poměr ceny a výkonu v dětských kostýmech. Také házet falešnou krev a jsou to perfektní halloweenské kostýmy. Ideální pro kostýmové party, jako jsou dětské hry nebo dokonce pedagogické scénáře. Již více než 80 let vyrábí a prodává mateřská společnost GSC Ltd průmyslový standard oblečení díky rodinné povaze podniku.

Nikdy nemusíte čekat pacienta díky hodinovému hodinovému laku na horní části těla. Vlastnosti tento kostým zdravotní sestry s manžetami a bílým okrajem pro uzavření rukávů obsahuje elastický zdravotní sestry s natištěným lékařským křížem, královsky modrá lékařská sukně by nebyla kompletní bez bílé, aby dobře vypadaly a cítily. S tímto oblečením pro zdravotní sestry pro děti budete určitě nejkvalifikovanější na scéně. Pro ještě větší ponoření je zástěra dodávána s puntíkovanými potištěnými přístroji, jako jsou teploměry, přesazené zástěry, nůžky a tužka.
ZnačkaPretend to Bee #ad
VýrobcePretend to Bee #ad
Výška13.54
Délka1.3
Šířka7.76
Číslo díluFBA - 31
Modelka1120
ZárukaManufacturer

10. amscan

#ad

Amscan 9908382 offiziell lizenziert Muskelanzug Batman Kostüm für Kinder Jungen 4-6 Jahre

#ad
amscan #ad - Kopfbedeckung mit angenähtem Umhang. Batman muskelbrust Kostüm. Gürtel. Overall mit angenähten Stiefelüberzügen.
Značkaamscan #ad
VýrobceAmscan #ad
Výška2.56
Délka2.56
Šířka2.56
Číslo dílu9908382
Modelka9908382
Záruka0 Jahre Garantie