Top 10 Fettfutter Für Wildvögel 10kg – Krmivo pro venkovní ptactvo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky, 10 kg, Deluxe, krmivo pro volně žijící ptáky

#ad
Paul´s Mühle #ad - Krmivo pro volně žijící ptáky deluxe od paul's mühle je chutná a zdravá pochoutka pro všechny vaše opeřené hosty. S celoročním krmivem proměníte svou zahradu v ráj pro ptáky. Krmivo pro volně žijící ptáky je uzpůsobeno jak pro zrnkové, tak i pro měkkodravce a je vhodné pro téměř všechny domácí ptáky.

Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Chutné krmivo se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka a pro krmení půdy. Krmivo pro ptáky s nejlepšími přísadami slunečnicová semínka, ovesné vločky, konopí, sušené moučné červy, rozinky, vhodné pro celoroční krmení, loupané arašídy, vhodné pro většinu domácích druhů ptáků, kukuřičná krupice, ovesná semínka, bez ptačích plodů.

Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok. Umožňuje čisté krmení, krmítka, při kterém na vaší zahradě nezůstane téměř žádný odpad. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška4.33
Délka22.83
Hmotnost22.05
Šířka13.78
Číslo dílu030

2. Paul´s Mühle

#ad

20 kg, Paul´s Mühle Arašídy pro ptáky, arašídová jádra sekaná

#ad
Paul´s Mühle #ad - Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Blanšírované arašídy jsou opravdovou gurmánskou svačinou pro volně žijící ptáky k celoročnímu krmení. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků.

Mnoho druhů sýkorů, vrabců atd. Tvrtiny arašídy přesvědčí prvotřídní kvalitou z argentiny a neobsahují žádný odpad. Pro mnoho druhů ptáků např. Na podzim a v zimě poskytují cennou energii, na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat. Sezónní použití: celoroční krmení.

Obsažené látky: arašídy čtvrtané, zpěvných drozd, červenek, blanšírované, nasekané. S nasekanými arašídy od paula mühle nabídnete svým miláčkům ptačí budku vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště barevným letištěm. Hodí se pro dávkovače ořechů "krmítko do okna", krmítko, krmítka a pro krmení půdy.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška8.66
Délka22.83
Hmotnost44.09
Šířka13.78

3. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 5 kg sušených moučných červů + 30 l tuny | krmivo pro ptáky bohaté na proteiny | pro divoké ptáky, hlodavce a ryby | výživné krmivo | dávkovač energie pro hmyzožravce | vitamíny a

#ad
Lyra Pet #ad - Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Bohaté na proteiny – moučné červy jsou zdrojem různých cenných vitamínů, proteinů a minerálních látek, což z nich dělá cenný zdroj potravy.

Zvířecí. JednoduchÉ. Dobrá skladovatelnost – sušené moučné červy mají delší trvanlivost než živí a lze je proto dobře skladovat, aniž by ztratili své živiny. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Vysoký podíl tuku kromě toho pokrývá potřebnou energetickou potřebu zvířat. Dobrý. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu.

Hodnotný pytlík na dorty – nejen pro mnoho hmyzožravých divokých ptáků jsou moučné červi oblíbeným zdrojem potravy, ale také plazi, hlodavci a ryby nabízejí přirozenou pochoutku bohatou na proteiny. Přirozeně dobré – naše sušené moučné červy jsou 100% čistě přírodní produkt.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost11.02
Šířka0
Číslo dílu4260361030955

4. SUPERWURM

#ad

SUPERWURM 10 litrů sušených moučných červů – sušený hmyz – krmivo pro ryby, křečky, krmivo pro ptáky, ježky, ideální krmivo pro ježky, divoké ptáky, křepelky

#ad
SUPERWURM #ad - Moučné červy lze snadno rozdrtit. Moučné červy se nelepí a jsou sypací. Místní kbelík: moučné červy jsou baleny jako celek do znovu uzavíratelného kvalitního kbelíku. 100% přírodní: sušené moučné červy od superwurm jsou bez barviv a konzervačních látek.

V chladných ročních obdobích ideální krmivo pro ježky a mastné krmivo pro divoké ptáky. Zdravá výživa a ideální svačina: krmení sušených moučných červů posiluje imunitní systém zvířat. Kbelík je bílý, takže sušené moučné červy nejsou vystaveny přímému UV záření. Nabízíme výhradně prémiovou kvalitu. Krmivo pro: domácí zvířata, divoké ptáky, ježky, křepelky, krmítko, ryby, agamy, křečky zlaté, ptáky atd.

Z toho vyplývá dobrý celkový stav, srst, stejně jako zdravá kůže, peří, drápy, reprodukce, sloup a růst. Zvířata to milují: díky vysokému obsahu bílkovin a vitamínů jsou sušené moučné červy optimálním zdrojem energie. Perfektně se hodí pro vaši soukromou stáj, ptačí budku, akvária.
ZnačkaSUPERWURM #ad
VýrobceSUPERWURM #ad
Hmotnost4458.01
Číslo díluNEW-897

5. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg loupaných slunečnicových semínek | krmivo pro ptáky na celý rok | prémiové krmivo pro divoké ptáky | ideální dávkovač energie pro léto a zimu | krmítko pro ptáky pro volně žijící

#ad
Lyra Pet #ad - Pro potřebnou energii – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období. Zvířecí. Jednoduše přírodní – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt.

Vysoce kvalitní složky – s tímto krmivem dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny. JednoduchÉ. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Dobrý. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě.

Bez šupinek – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, fluor, železo, měď a hořčík. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet #ad
Hmotnost55.12

6. Paul´s Mühle

#ad

4 roční období, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky, 10 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok. S tímto celoročním krmivem z vysoce kvalitních přísad od paul Mühle proměníte svou zahradu v mezinárodní krmné místo.

Krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období se hodí pro celoroční krmení všech volně žijících ptáků, jako jsou sýkorky, kosy nebo drozdi. Vaši ptáci ocení toto krmivo a budou se vždy vracet. Jediné krmivo vhodné pro zobák se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka, krmítka a pro krmení půdy. Krmivo pro volně žijící ptáky s nejlepšími přísadami loupaná a neloupaná slunečnicová semínka, pro většinu domácích druhů ptáků, rozinky, arašídy, maštěné ovesné vločky, semena, pro celoroční krmení.

Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Krmivo pro ptáky přesvědčí svou mimořádnou kvalitou a chutná všech volně žijících ptáků.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška4.33
Délka22.83
Hmotnost22.05
Šířka13.78

7. Futterhof

#ad

Futterhof Loupaná slunečnicová semínka 25 kg

#ad
Futterhof #ad - Ideální celoroční krmivo pro všechny zrnožravce: sýkorka, brhlíci, vrabci, hnízdo, pěnkava, čárovci.
ZnačkaFutterhof #ad
VýrobceFutterhof #ad
Hmotnost11.02

8. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg loupaných slunečnicových semínek + 30 l tuny | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky | léto zima

#ad
Lyra Pet #ad - Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.

Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Dobrý. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, železo, fluor, měď a hořčík. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti.

V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. JednoduchÉ. Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. Zvířecí.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost22.05
Šířka0
Číslo dílu4260361031174

9. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Prémiové celoroční krmivo pro divoké ptáky s extra vysokým podílem tuku, 10 kg, vertikální startér, krmivo pro ptáky pro celoroční krmení

#ad
Paul´s Mühle #ad - Doporučujeme závěsný krmítko. Celoroční krmivo pro ptáky bohaté na energii s vysokým podílem tuku, hmyzu a semen, které uspokojí i ty nejnáročnější ptačí zobák.

Zvířata jsou po celý rok zásobována všemi potřebnými živinami. Toto energetické krmivo nejen skvěle vypadá, ale také voní mimořádně chutně. S celoročním krmivem proměníte svou zahradu v letní ráj pro ptáky. Prémiové krmivo pro volně žijící ptáky od paul's mühle je chutnou a zdravou pochoutkou pro všechny vaše opeřené hosty. Plné krmivo je přizpůsobeno jak pro zrna, tak i měkkožravce a skvěle padne téměř všem domácím ptákům. Ideální jako alternativa ke sýtečným knedlíkům a pro speciální nároky. Díky vysokému obsahu tuku se nehodí pro krmné sloupky.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Hmotnost22.05

10. Boill

#ad

Boill / loupaná slunečnicová semínka 25 kg, krmivo pro ptáky přímo od výrobce, divocí ptáci zahradní krmivo nová sklizeň 2023 celoroční krmivo tukové krmivo 25000 g. bez prachu v pytli

#ad
Boill #ad - Všechny výrobky, které prodáváme, vyrábíme v našem rodinném podniku. Pojďme spolupracovat na ochraně životního prostředí pro budoucí generace.

100% přírodní produkt – bez přísad, vyrobeno a testováno podle norem eu pro pesticidy a těžké kovy, certifikováno haccep, číslo schválení BG 197645146 / 25.07. 2019. Sklizeň 2023 – od dvora až po váš domov vždy čerstvé zboží v garantované stejně vysoké kvalitě. Balení – papírový sáček v kartonu, pouze recyklované materiály s ohledem na přírodu. Slunečnicová semínka pěstují na našem dvoře a farmáři, se kterými spolupracujeme od roku 1991. Bez prachu v pytli – čistá jádra bez obsahu olejového prachu – v současné době nejlepší kvalita na trhu.
ZnačkaBoill #ad
VýrobceBoill EOOD #ad
Výška5.91
Délka27.56
Hmotnost52.91
Šířka15.75