Top 10 Fahrrad 28 Zoll Herren – Horská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hyuhome

#ad

Shimano 7-Gang-Doppelscheibenbremsen für Outdoor-Pendler lila, Hyuhome E-Bikes für Erwachsene Herren Damen, 27.5″ Pedelec für volles Gelände 36V 12.5 Ah Mountain-Bike E-MTB Fahrrad, 820 l+

#ad
Hyuhome #ad - Leistungsstarker und verbesserter bafang motor das hyuhome 27, 5-zoll-mountain-elektrofahrrad wird von einem bürstenlosen BAFANG-Getriebemotor angetrieben. Sie können eine langzeitreise mit jedem Modus entsprechend Ihren Bedürfnissen genießen. Wir freuen uns über ihre einkäufe und bieten unternehmensspezifische und individuelle individualisierungs- und Großeinkaufsdienste an! Wenn Sie nicht nur dieses elektrische Mountainbike benötigen, können Sie mich auch per E-Mail und WhatsApp kontaktieren, wenn Sie Elektrofahrräder / Tourenräder / E-MTB-Fahrräder / Fahrräder benötigen.

Dieses elektrische Pendlerfahrrad eignet sich sehr gut für Langstreckenfahrten. Ebike-stoßdämpfungsausrüstung und Bergreifen ermöglichen eine ungehinderte Fahrt auf unebenen Straßen. Ermöglicht fahrradgeschwindigkeiten von bis zu 25 km/h. Vormontiert und kundendienstgarantie hyuhome city-elektrofahrräder für erwachsene, frauen und Männer werden vormontiert geliefert 85 % montiert, die Fertigstellung erfordert nur minimalen Aufwand.

Tretunterstützungsmodus unterstützt eine Laufleistung von 50–90 km – der Tacho zeigt 1–5 Gänge an. Das schnelle aufladen dauert nur 5–7 Stunden. Intelligentes lcd-display elektrofahrrad mit intelligentem computer mit 5-Gang-Einstellung, der die Batterieleistung, die Echtzeitgeschwindigkeit, die zurückgelegte Strecke und die Unterstützungsmodusstufe anzeigen kann. Je höher der Gang, desto weniger Kraftaufwand ist erforderlich.
ZnačkaHyuhome #ad
VýrobceHyuhome #ad
Hmotnost61.73

2. Bergsteiger

#ad

Bergsteiger Horské kolo Kodiak, Fully MTB pro chlapce, 29 palců, ženy a pány, kotoučová brzda, přehazovačka Shimano, dívky, plné odpružení, 21 rychlostí

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Kompletní horské kolo – 26palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo do práce.

Rychlá montáž – 26palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby. Vynikající vybavení – 21rychlostní řazení shimano Tourney, kotoučová brzda vpředu, V-brzda vzadu, plné odpružení, stojan a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku. Od cca 150 cm tělesná výška je vhodná pro muže a dámy, chlapce a dívky. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost39.68

3. Talson

#ad

Talson 26 palcové horské kolo jízdní kolo s odpružením vidlice a osvětlením s 21 rychlostmi v zelené barvě

#ad
Talson #ad - Pedály, sedlo, osvětlení, zvonek, řídítka, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Přehazovačka - přehazovačka s otočnou rukojetí - přesmyka.

Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 145–170 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. 26" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Sedlo, sada blatníků, přední světlo, zadní světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 76 cm - bez osvětlení na sedlovce 73 cm. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Nástroje nejsou součástí dodávky. Přepínání je namontováno a přednastaveno.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27

4. Licorne Bike

#ad

Jízdní kolo pro chlapce, dívky, pány a dámy – 21 rychlostí – kotoučová brzda pánské kolo – nastavitelná přední vidlice 29 palců, černá-limetka, Licorne Bike Diamond Premium horské kolo hliník

#ad
Licorne Bike #ad - Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Až 30 dní po zakoupení! Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou.

Díky vysoce kvalitnímu řazení lezete s horským kolem Licorne zaručeně každou horu. Hliníkový rám, průběh kabelu v rámu jízdního kola a nastavitelné odpružení vidlice mechanický zámek. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Perfektní horské kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor.

Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný hliníkový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Hmotnost44.09

5. Licorne Bike

#ad

Licorne Bike Prémiové horské kolo Guide 26 palců – jízdní kolo pro dívky, chlapce, pány a dámy – 21 rychlostí

#ad
Licorne Bike #ad - Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Perfektní horské kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor.

Navíc obdržíte kapsu na rám a sadu nářadí pro rychlou instalaci jako příslušenství. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Až 30 dní po zakoupení! Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Díky vysoce kvalitnímu řazení lezete s horským kolem Licorne zaručeně každou horu.

Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, podle normy pro provoz na silnici, díky přednímu / podsvícení, zaručeně každý na silnici. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Délka26
Hmotnost43.48
ZárukaZáruka 2 roky

6. Galano

#ad

Galano GA20 20 palcové dětské kolo MTB jízdní kolo pro mládež horské kolo mládež děti jízdní kolo od 6 let černá/šedá, 26 cm

#ad
Galano #ad - Ga20 se dodává z 85 % předmontované. Dětské kolo galano ga20 je skvělé 20palcové horské kolo s odpruženou vidlicí vpředu a robustním rámem z oceli.

Předtím, než děti mohou vyrazit, řídítka, musí se namontovat přední kolo, sedlo a pedály. Dobře dávkovatelné v-brzdy na obou kolech zajišťují vysokou bezpečnost na každé jízdě. Dětské kolo se hodí pro dívky a chlapce ve velikosti 120 až 135 cm nebo od cca 6 let. Se 7stupňovým řazením jsou děti na cestách super rychlé. Malé mtb má rukojeti na jízdní kolo bez škodlivých látek, pohodlné sedlo a výškově nastavitelnou sedlovku, takže dětské kolo může po určitou dobu růst.
ZnačkaGalano #ad
VýrobceGalano #ad
Hmotnost0.03

7. OMEGA BIKES

#ad

OMEGA BIKES Horské kolo Thomas 27,5–29", 21 rychlostí, vybavené Shimano, odpružení vidlice, mechanické kotoučové brzdy, vhodné od 185 cm, chlapecké jízdní kolo & pánské jízdní kolo

#ad
OMEGA BIKES #ad - Horské kolo omega bikes thomas je od výšky cca 185 cm vhodné pro chlapce a muže. Doplňky: Stojan a reflektory. 21rychlostní řazení shimano a dva mechanické kotouče s brzdovými a přesmykacími rukojeťmi shimano pro absolutní kontrolu v každé situaci.

Jak na asfaltových pracovních a školních cestách, tak i na kopcovitých i zakořeněných lesních cestách zajišťuje tento model bezpečnou jízdu. Jízdní kolo je vybaveno hliníkovým rámem 49 cm, který je lakovaný z nejkvalitnějších materiálů. Při výrobě se instalují pouze vybrané komponenty s dlouhou životností, takže se z kola budete dlouho těšit.

Na nerovném základě zajišťuje vysoce kvalitní odpružená vidlice suverénní odpružení silnějších úderů. Montáž je rychlá a snadná, protože kolo je již z 95 % předmontované. Tím je zapotřebí až do první jízdy jen několik kroků. Kola omega spojují bezpečnost, komfort a design.
ZnačkaOMEGA BIKES #ad
VýrobceOmega Bike #ad

8. Talson

#ad

Jízdní kolo celoodpružené, s osvětlením, Horské kolo 26 palců, 21stupňovým řazením Shimano XT Black

#ad
Talson #ad - Barva: černá-modrá, doporučená tělesná výška 150–170 cm,  kolo je ze 75 % smontované. Přesmykač řazení, přehazovačka Shimano – ST EF 41. 26palcové horské kolo s 21 převodovými stupni a plným odpružením. Kompletní odpružení,  hliníkové komorové ráfky,  sportovní sedlo barva sedla se může od obrázku lišit. Nejnižší poloha sedla s osvětlením na sedlovce 95 cm,  bez osvětlení na sedlovce 90 cm.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27

9. Talson

#ad

Talson 26" horské kolo kolo s vidlicovým odpružením a osvětlením 21 rychlostí Shimano Faster BBO

#ad
Talson #ad - Sedlo, přední světlo, sada blatníků, zadní světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo.

Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Pedály, řídítka, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. 26palcové horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Barva: černo-modrá, sedlo, osvětlení, zvonek, doporučená tělesná výška 145 – 170 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. Přehazovačka shimano - přehazovačka shimano otočná rukojeť - přesmykač SHIMANO. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 76 cm – bez osvětlení na trubce sedla 73 cm. Azení je namontované a přednastavené. Nástroje nejsou součástí dodávky.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27

10. Galano

#ad

33 cm, Galano Dirtbike 26 palců MTB G600 horské kolo jízdní kolo 18rychlostní Dirt Bike kolo šedé/zelené

#ad
Galano #ad - Pružinová vidlice zachycuje nárazy a účinně tak chrání paže a trup. K dispozici je celých 18 rychlostních stupňů, takže se G600 dobře hodí i pro správné jízdy. S g600 pojme galano nyní do svého sortimentu také dirtbike.

G600 má pneumatiky o velikosti 26 palců s šířkou 2, které se svým hnědým sidewall postarají o potřebný offroadový vzhled. Aby to bylo možné bez dlouhého kutilství hned začít, jsou naše kola dodávána již minimálně z 85 % předmontovaná. Toto 26palcové kolo kombinuje nejlepší vlastnosti horských kol a BMX za výhodnou cenu a zaručuje opravdu spoustu zábavy z jízdy! Dirt-rám se silně svažující horní trubkou je vyroben ze stabilní oceli.

Uspořádání kolíků kabátů nabízí velkou přilnavost na nezpevněných cestách a současně dobré vlastnosti rolování, 3 palců, takže můžete pořádně jezdit. Hardtail je uveden do jízdy řetězovým pohonem. Doporučujeme kolo pro řidiče o velikosti mezi 145 cm a 165 cm. Na obou kolech jsou namontovány mechanické kotoučové brzdy.
ZnačkaGalano #ad
VýrobceGalano #ad
Hmotnost39.68