Top 10 Dosenöffner Gastronomie – Otvíráky konzerv

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lantana

#ad

Lantana – Bezpečnostní otvírák na konzervy 2 v 1; snadno ovladatelný ruční otvírák na konzervy pro bezpečné otevírání konzervovaných plechovek; praktická funkce 2 v 1 s otvírákem lahví –

#ad
Lantana #ad - Neuvěřitelně snadná manipulace, s kompletním návodem k použití a video návodem pro rychlý start. Prořízne švem plechovky tak, že na víku dózy zůstává praktický okraj. Stylový a ergonomický design – tvarově krásný, stylový a upoutá pozornost ve vaší kuchyni.

Dózy a víčka zlikvidujte bezpečně a bez rizika pro vaše prsty! Praktické fungování 2 v 1 – bezpečnostní otvírák na konzervy a snadno použitelný otvírák lahví. To znamená, že víko opět dobře pasuje na plechovku, takže obsah může být zakryt pro pozdější použití. Vyhrazený zákaznický servis 7 dní v týdnu – náš zkušený tým zná naše výrobky zevnitř i zvenčí a rád vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Už žádné nebezpečné ostré hrany/zoubkované okraje – díky svému promyšlenému a jedinečnému mechanismu otevírání odstraňuje otvírák víko z plechovky tak, aby ani na víku ani dóze nevznikly ostré hrany. Lehká, příjemná manipulace a snadné skladování.
ZnačkaLantana #ad
VýrobceJmeGe #ad
Výška1.57
Délka7.48
Hmotnost0.22
Šířka2.95
Číslo dílud566663
Modelka230.3

2. KitchenAid

#ad

Einheitsgröße, KitchenAid KE199OHCGA Gourmet Multifunktionsdosenöffner, Anthrazit

#ad
KitchenAid #ad - Einfach zu drehender drehknopf: ein übergroßer, leicht zu greifender Drehknopf ermöglicht das Öffnen von Dosen mit Leichtigkeit. Edelstahlklinge: der kitchenaid dosenöffner ist aus starkem 420 J2 Edelstahl, der leicht durchstechen und alle Arten von Dosen öffnen lässt.

Ergonomische griffe für komfort: dieser dosenöffner ist langlebig und verfügt über ergonomische Griffe, um einen sicheren Halt zu bieten. Nur handwäsche: handwäsche mit warmem wasser und einem milden Reinigungsmittel; abspülen und sofort trocknen. Die matten abs-griffe verfügen über ein eingestanztes Logo und eine verchromte ABS-Nackenrolle. Integrierter flaschenöffner: Ein integrierter Flaschenöffner ist in den Kopf des Dosenöffners integriert. Dieser dosenöffner wird mit einem 1-jährigen problemlosen Austausch geliefert.
ZnačkaKitchenAid #ad
VýrobceLifetime Brands #ad
Výška2.3
Délka8.34
Šířka3.54
Číslo díluKE199OHCGA
ModelkaKE199OHCGA

3. KORIN

#ad

KORIN otvírák na konzervy, červený, 6,5 x 11 x 3 cm

#ad
KORIN #ad - Ostrost hrany vydrží dlouhou dobu. Otvírák na konzervy a otvírák lahví v jednom. Dné díly filmu, uživatelsky příjemné a s dlouhou životností. Potraviny se neudrží ve štěrbinách.
ZnačkaKORIN #ad
Výrobce新考社 #ad
Výška1.26
Délka5.08
Hmotnost0.26
Šířka2.76
Číslo dílu6
Modelka6

4. Kebley

#ad

Gute Griffe mit integriertem Flaschenöffner, Dosenöffner, robuster Edelstahl, übergroß, einfach zu drehen, manueller Dosenöffner, scharfes Schneidrad

#ad
Kebley #ad - Es ermöglicht Ihnen, Dosen sicher und effizient zu schneiden. Sie können einfach und bequem fest halten brünierte Griffe und drehen reibungslos, ohne Ihre Finger zu verletzen. Verriegeln sie es auf dosen, halten sie die Griffe fest, drehen Sie den Knopf an der Seite und drehen Sie ihn reibungslos.

Hochwertiges material. Dann schneidet es das Metall und schließlich können Sie die Lippe anheben. Die klinge ist sehr scharf, um den deckel von dosen aller Größen in Sekunden leicht zu öffnen, hinterlässt keine scharfen Kanten auf Dose oder Deckel, keine Metallspäne in Ihren Lebensmitteln. Hergestellt aus hochwertigem, lebensmittelechtem Edelstahl.

Ergonomisch und sicher. Handwäsche wird empfohlen: leicht zu reinigen, spülen und sofort trocknen, indem Sie einfach von Hand mit warmem Wasser und Seife waschen, stellen Sie sicher, dass nach jedem Gebrauch sauber und trocken ist. Die schneidklinge ist wärmebehandelt und verzinkt, rostet nicht und bricht nicht und hält bei richtiger Pflege ein Leben lang. Schnelles schneiden. Einfache bedienung.
ZnačkaKebley #ad
VýrobceKebley #ad
Hmotnost0.6
Číslo dílur56
Modelkawe23

5. Nogent

#ad

Nogent 403009 Super Kim otvírák na konzervy s řezacím nožem

#ad
Nogent #ad - Snadno otevírá plechovky všeho druhu a velikosti: kulaté, oválné, čtvercové nebo pravoúhlé. Zvlnění okraje plechovky po vyříznutí zajišťuje, že otevřená dóza je bezpečnější. 100% se vyrábí ve francii u Nogent***. Vysoce kvalitní ocel, pochromovaný nikl otvíráku na konzervy Super-Kim je velmi odolný vůči korozi. Originální a exkluzivní otvírák na konzervy s řezacím nožem.
ZnačkaNogent #ad
VýrobceSAS Nogent #ad
Výška2
Délka1.75
Hmotnost0.15
Šířka1.75
Číslo dílu403009
Modelka403009

6. TJ POP

#ad

Dobré měkké rukojeti, manuální vysoce výkonný otvírák na konzervy s hladkou hranou, černý, TJ POP Otvírák na konzervy, protiskluzová rukojeť, ostrá čepel z ušlechtilé oceli

#ad
TJ POP #ad - Vše v jednom designunáš univerzální otvírák na konzervy s funkcí dvoucestného otvírání je vhodný pro pivo, limonády a jiné lahve s víkem. Kromě toho je otočný knoflík dostatečně velký pro vaše prsty a větší výška a plocha pro prsty knoflíku usnadňuje otáčení s minimálním úsilím při otevírání krabičky.

Snadná péče, lehká a rychlá obsluha, umyjte vodou nebo v myčce a zavěste na pult a usušte a uložte, ušetříte čas. Snadné použití jednoduchá, můžete snadno otevřít své plechovky bez příliš komplikovaných procesů. Ušlechtilá ocel v potravinářské kvalitěnáš otvírák na konzervy je vyroben z vysoce zatížitelné ušlechtilé oceli s vysokým obsahem uhlíku, takže si nemusíte dělat starosti, že se časem zdeformuje. Poskytuje dobrou oporu při používání a nedá se snadno zlomit a rez.

Pevný háček vám pomůže uvolnit víčko z láhve a je nepostradatelným nástrojem v kuchyni. Ostré řezací kolo zajišťuje čistý, kontinuální řez a může otevřít víčka sklenic všech velikostí během sekundy, aniž by zanechávaly zoubkované ostré hrany. Tak se zamezí klouzání rukou při otevírání dózy. Aktualizovaný ruční otvírák na konzervy rukojeť a otočná hlava jsou z protiskluzového gumového materiálu a neobsahují bpa, díky čemuž se snáze uchopí než podobné celokovové verze. Nesprávné.
ZnačkaTJ POP #ad
VýrobceTJ POP #ad
Výška8.27
Délka2.36
Hmotnost0.54
Šířka2.36
ModelkaHP04006

7. KUHN RIKON

#ad

Automaticky pojme okraj krabičky, KUHN RIKON Auto Safety otvírák na konzervy, bezpečnostní otvírák na konzervy, bez ostrých hran, čistě a bezpečně, šedý, 5,8 x 9 x 18,5 cm

#ad
KUHN RIKON #ad - Ideální pro osoby s omezenou silou/pohyblivostí v rukou a zápěstí. Pokud se okraj dózy automaticky uchopí, nemusí se otvírák na konzervy ručně zafixovat na okraji. Vysoce kvalitní otvírák na konzervy – nadchne svým atraktivním designem a vynikajícími vlastnostmi produktu. Vyvinuto pro bezpečné používání – otevírá plechovky a pouzdra bez řezání kovu nezanechává žádné ostré hrany na okraji nebo víku. Otvírák nepřijde do styku s obsahem potraviny dózy/krabičky, a proto je velmi hygienický.
ZnačkaKUHN RIKON #ad
VýrobceKUHN RIKON #ad
Výška7.28
Délka2.28
Hmotnost0.34
Šířka3.54
Číslo díluAuto Safety
ModelkaAuto

8. KUHN RIKON

#ad

8 x 2,5 x 2,75 palců, KUHN RIKON 22329 otvírák kuchyňských pomocníků Auto Safety otvírák na konzervy černý

#ad
KUHN RIKON #ad - Vyvinuto pro bezpečné použití – otevírá plechovky a pouzdra bez řezání kovu nezanechává žádné ostré hrany na okraji nebo víku. Ideální pro osoby s omezenou silou/pohyblivostí v rukou a zápěstí. Pokud je okraj dózy automaticky uchopen, není nutné otvírák na konzervy ručně upevnit na okraj. Otvírák nepřijde do styku s obsahem potravinami dózy/krabičky, a proto je velmi hygienický. Vysoce kvalitní otvírák na konzervy – nadchne svým atraktivním designem a vynikajícími vlastnostmi výrobku.
ZnačkaKUHN RIKON #ad
VýrobceKuhn Rikon #ad
Výška3.5
Délka7.25
Hmotnost0.35
Šířka2
Číslo dílu22329
Modelka2240

9. Amazon Basics

#ad

černý, bezpečná řezná hrana, s měkkou plochou pro uchopení, Amazon Basics – otvírák na konzervy

#ad
Amazon Basics #ad - Ezací čepel z robustní, tepelně opracované, pozinkované ušlechtilé oceli. Měkké, pogumované rukojeti a mimořádně velká otočná hlavice pro jednoduché použití a neklouzavé držení. Snadné čištění; pro nejlepší výsledky ihned po použití opláchněte ručně. Eže bez problémů podél okraje kulatých konzervovaných dóz, vhodné na polévku, zeleninu, ovoce a další. Ruční otvírák na konzervy s čepelí z ušlechtilé oceli a pogumovanou rukojetí, bezpečná řezná hrana.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška1.8
Délka8.1
Hmotnost0.37
Šířka2.8
Číslo díluKL35C04K
ModelkaKL35C04K

10. KUHN RIKON

#ad

šedý, bez ostrých hran, KUHN RIKON Víceúčelový otvírák Auto Safety Master, láhve a další, otevírá plechovky, čistý a bezpečný, otvírák na konzervy

#ad
KUHN RIKON #ad - Otevírá plechovky, lahve, uzávěry a další. Ideální pro osoby s omezenou silou/pohyblivostí v rukou a zápěstí. Vysoce kvalitní víceúčelový otvírák – nadchne svým atraktivním designem a vynikajícími vlastnostmi výrobku. Otvírák nepřijde do styku s obsahem potraviny dózy/krabičky, a proto je velmi hygienický. Vyvinuto pro bezpečné používání – otevírá plechovky a pouzdra bez řezání kovu nezanechává žádné ostré hrany na okraji nebo víku. Pokud se okraj dózy automaticky uchopí, nemusí se otvírák na konzervy ručně zafixovat na okraji.
ZnačkaKUHN RIKON #ad
VýrobceKUHN RIKON #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluAuto Safety
ModelkaAuto