Top 10 Bildaufhänger Selbstklebend – Háčky na obrazy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hang-it

#ad

Sada prémiových závěsů na zrcadlo XXL – vč. 2 × 180 × 180 mm závěsného zrcadla – držák zrcadla a excentrických skel Hang-it

#ad
hang-it #ad - Zrcadlové plechy jsou vybaveny samolepicí zrcadlovou páskou "Xtramount" a jsou vhodné pro vlhké prostory. Včetně excentrických kotoučů se stupnicí pro vyrovnání výšky až 8 mm. Zrcadlové plechy jsou velké 180 x 180 mm a mají nosnost 16 kg. Zrcadlo, hliníkové desky, desky dibond desky, plexisklo – sada závěsů. Sada obsahuje 2 samolepicí zrcadlové plechy s očky pro zavěšení zrcadel, dibondových desek, hliníkových desek atd.
Značkahang-it #ad
Výrobcehang-it #ad

2. Command

#ad

Command Bilder- und Rahmen-Aufhängungsstreifen für den Innenbereich 34 große Paare

#ad
Command #ad - Schadenfreies Aufhängen hält stark, entfernt sauber. Lässt sich zum Aufhängen zusammenstecken. Hergestellt in den USA. Tragfähigkeit: 7, 2 kg. Für bilderrahmen bis zu 60 x 90 cm.
ZnačkaCommand #ad
Výrobce3M #ad
Výška1.18
Délka9.84
Hmotnost0.25
Šířka7.09
Číslo dílu1370474
ModelkaCommand 34 Pairs

3. Command

#ad

Balení v snadno otevíratelném provedení, malé, Command, bílé, PH203-18 NA, 10 malých párů a 8 středně velkých párů, pásky pro zavěšení, střední a velké

#ad
Command #ad - Sauber entfernbar - dekorieren sie sie neu, wohnung, wenn Sie Inspiration trifft. Diese bilderaufhänger hinterlassen keinen klebrigen Klebstoff. Perfekt für ihr Wohnheim, Zuhause und Büro. Maximale rahmengröße von 61 x 91, 4 mittelgroße Paare halten 5, 4 cm.

Maximale rahmengröße von 20, 4 cm, weiße command-Bilder-Klebestreifen 64 Streifen insgesamt; 4 kleine Paare halten 1, 3 kg. Beschädigungse dekoration: verabschieden sie sich von löchern, flecken oder klebrigen Rückständen an Ihren Wänden; Command Klebestreifen zum Aufhängen von Bildern von 3M sind einfach zu verwenden und halten Ihre Wände schön. Kein werkzeug erforderlich – hängen sie bilderrahmen, Wanduhren, Spiegel, trocken abwischbare Tafeln, schilder, wo Sie wollen, Urlaubsdekorationen, Wandkunst, Akustikschaumplatten und andere Heimdekorationen, ohne Nägel oder einen Hammer.

Maximale rahmengröße von 45, 3 x 25, 7 x 61 cm, 16 mittelgroße paare, 8 große paare, 4 große paare halten 7, 8 kg. Stark und vielseitig: command strips halten stark auf einer vielzahl von oberflächen im Innenbereich, bemaltem Beton, Laminat, Schränken oder Türen, lackiertem Holz lackierten oder lackierten Überfälzungen, einschließlich gestrichenen Wänden, Fliesen, Glas, Metall und anderen glatten Oberflächen. Enthält: 8 kleine paare, 4 kg.
ZnačkaCommand #ad
Výrobce3M #ad
Výška9.25
Délka0.75
Hmotnost0.11
Šířka6.5
Číslo díluPH211-32NA
ModelkaPH211-32NA

4. Swpeet

#ad

Zackenaufhänger Bilderhaken für Keilrahmen, Bilderhaken für Holzrahmen, Hakenset für Bilder, Aufhänger für Holzrahmen schwarz, Swpeet 120 Stück Bildaufhänger mit 240 Schrauben

#ad
Swpeet #ad - Material: bildhaken und nägel bestehen aus Edelstahl, rostfrei, langlebig und nicht leicht zu biegen. Breite anwendung – für bilderrahmen, Hochzeit, Bilderrahmen, Ausstellungsmalerei, chinesische Malerei, Kreuzstich, digitale Malerei, modische Wanduhr usw.

Nageln sie den haken für bilderrahmen einfach an die Rückseite des Rahmens und hängen Sie ihn an den Haken. Aufhänger-größen: länge: 45 mm, breite: 7 mm, Höhe: 3, 4 mm. Stabile bildaufhänger / Zackenaufhänger sind für alle Holzrahmen geeignet. Einfach zu installieren:zackenaufhänger bietet eine bessere Stabilität. Der bildaufhängungsdraht lässt sich leicht auf verschiedene Längen zuschneiden. Biegen. Paketliste: das paket enthält 120x gezackte Haken, 240x Schrauben.
ZnačkaSwpeet #ad
VýrobceSwpeet #ad
Hmotnost0.62
Číslo dílushuanggou-100
Modelkashuanggou-100

5. CUIDAKJ

#ad

Kancelář, fotografie, rám obrazu sada háčků na rám pro domácnost, zavěšení zlatá, rám na obrazy, zavěšení, háčky, obraz, malba, háčky na přibíjení, 50 kusů závěsů na obraz s 50 šrouby

#ad
CUIDAKJ #ad - Vysoká kvalita: třídicí háčky pro fotorámeček mají dlouhou životnost a nelze je snadno ohýbat. Závěs na fotorámeček: pomůcka k zavěšení vašich obrázků, pracovišti nebo všude tam, zarámovaných pohlednic, kanceláři, zarámovaných pohlednic, fotografií, plakátů, maleb ve vaší domácnosti, kde potřebujete zavěsit umělecká díla.

Jednoduchá montáž: stojan lze jednoduše našroubovat na zadní stranu rámečku obrazu a nainstalovat, design háčku zajišťuje lepší stabilitu. Detaily výrobku: závěs obrazu obsahuje 50 trojúhelníkových háčků, 50 šroubů, různé háčky mohou splnit všechny vaše potřeby. Oblast použití: tyto stojany se perfektně hodí k zavěšení rámečků a hodí se k zavěšení předmětů jako hodiny, umělecká řemesla, fotografie a malby.
ZnačkaCUIDAKJ #ad
VýrobceCUIDAKJ #ad
Výška0.01
Délka0.87
Šířka0.43
Modelka1

6. hang-it

#ad

Sada závěsů na zrcadlo L – vč. 2 200 x 100 mm závěsu na zrcadlo a 2 rozpěrek Hang-it

#ad
hang-it #ad - Sada obsahuje 2 velké, samolepicí zrcadlové plechy s očky pro zavěšení zrcadel, dibondových desek, hliníkových desek atd. Zrcadlové plechy jsou vybaveny samolepicí lepicí páskou na zrcadlo. Zrcadlo, desky dibond desky, hliníkové desky, plexisklo – sada závěsů od Hang-it. Zrcadlové zavěšení - lišty na obrazy - příslušenství galerií Hang-it. Ideální upevnění zrcadla v kombinaci s háčky, protože vyrovnávací paměti vyrovnávají spodní vzdálenost mezi zrcadlem – deskou a stěnou.
Značkahang-it #ad
Výrobcehang-it #ad
Hmotnost0.36

7. H&S

#ad

Závěsnými háčky, H & S, Hák se šrouby, barva stříbra, 200 x d-kroužky pro fotorámeček, Litinový, plátno závěs, držák na stěnu, malý

#ad
H&S #ad - Rozměry: délka 25 mm, šířka 15 mm. Kroužky d pro rámeček, závěsnými háčky, plátno závěs jsou z nerezové oceli. Malý a silně; perfektní velikost, aby za rám ukryje zu werden. Balíček obsahuje: 200 kusů d kroužky a 200 ks šroubů. Ideální pro závěsné rámeček a fotorámeček. Nosnost jednoho jednotlivých D kroužku: 1 kg.
ZnačkaH&S #ad
VýrobceH&S Alliance UK Ltd #ad
Výška0.55
Délka0.98
Hmotnost0
Šířka0.12
Číslo díluunknown
Modelka'

8. K&L Wall Art

#ad

Skleněná svorka, držák na zrcadlo, vč. hmoždinek a šroubů, K&L upínací upevnění pro skleněný obraz akrylové sklo zadní stěna kuchyně 4dílná sada tloušťka desky 4 mm

#ad
K&L Wall Art #ad - Sada se dodává společně se 4 univerzálními hmoždinkami, 4 šrouby, 1 x imbusovým klíčem a 4 kulatými rozpěrkami. Elegantní upínací držáky jako upevnění pro obrazy a desky ze skla, hliníku, akrylového skla, oceli nebo plexiskla. Průměr hlavy: 15 mm, ideální pro 4 mm silný materiál. Vhodné jako držák na sklo zrcadla, upevnění svorek pro plovoucí cedule nebo jako ochrana proti postříkání skleněná svorka. Moderní stříbrný design z ušlechtilé oceli, který dodá vaší nástěnné dekoraci atraktivní vzhled.
ZnačkaK&L Wall Art #ad
VýrobceK&L Wall Art #ad
Výška0.63
Délka0.63
Šířka0.59
Číslo díludk-900
Modelkadk-900

9. Taskar

#ad

Vysoce zatížitelné zavěšení obrazu a zrcadla, lišta Z, 450 mm

#ad
Taskar #ad - Celková hloubka: 450 x 20 x 6 mm. Vodováha k nasazení pro jednoduché "volné vyrovnání rukou". Pro rozložení hmotnosti lze použít několik lišt. Vysoce zatížitelná z lišta pro hmotnost až 30 kg stabilní upevnění. Rouby do rámu a stěny/hmoždinky jsou součástí dodávky.
ZnačkaTaskar #ad
VýrobceTaskar #ad
Hmotnost0.22

10. KWODE

#ad

Háčky na háčky na obrázky na klínovém rámu, závěsné háčky na rám obrazu zlaté, KWODE 100 kusů věšáků na obraz s 200 šrouby – háčky na dřevěný rám

#ad
KWODE #ad - Oblast použití háčky na obrázky se hodí k zavěšení obrazových rámů, křížových stehů a dekorací na stěnu. Seznam balíků balení obsahuje 100 x zoubkovaných háčků, 200 x šroubů. Na vnější straně nejsou téměř žádné značky, které by neovlivnily celkový vzhled.

Můžete je používat doma, v kanceláři, nástěnných hodinek, reklamních tabulek, v muzeích a galeriích. Háčky jsou skryté na zadní straně rámu, aby je podporovaly. Snadná instalace design dvojitého otvoru pro zoubkové závěsy nabízí lepší stabilitu. Materiál háčky na obrázky a šrouby pro obrazový rám jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, jsou nerezové, mají dlouhou životnost a nelze je snadno ohýbat.

Nepoškozujte stěnu pokud použijete náš háček na obrazový rám, nepoškodí se vaše stěny. Stabilní závěsy na obrázky / zoubkové závěsy jsou vhodné pro všechny dřevěné rámy. Přišroubujte háček pro obrazový rám jednoduše na zadní stranu rámu a zavěste jej na háček.
ZnačkaKWODE #ad
Výrobcehyibe #ad
Číslo díluUpdateClassic1